Nolur yardım edin lütfen

Emecegini düşünmüyorum 2-3 aylık bebekler bırakıyor biberona alışınca 15 aylık bebek artık herşeyin farkında fakat çoksa sağım yapabilirsiniz . 9 aydır emzirmeden sağım yapmadan süt geldi yani ilginç hormonlar işte. .

Emecegini düşünmüyorum 2-3 aylık bebekler bırakıyor biberona alışınca 15 aylık bebek artık herşeyin farkında fakat çoksa sağım yapabilirsiniz . 9 aydır emzirmeden sağım yapmadan süt geldi yani ilginç hormonlar işte. .
Başımıza ne geliyorsa hormonlardan gelmiyor mu zaten 🥰

Sanmıyorum yahu süt şakır şakır gelse dahi unutmuştur o işi garibancık 😊 kız biz emmediginde sağım yapmazsak azalma yaşayıp kafayı kırıyorduk 1 sene sonra nasıl geldi o süt 🤭

Evet süt hayır hamile değilim test yaptırdım

Yaklasik 1 yil sonra tekrar sut gelmesi cok ilginc. Tam olarak ne yaptinizda sut geldi, burda sutu kesildigi icin care arayan kadinlara da yol gostermis olursunuz.

Bu arada sut olmadigina dair ufacik bir şüpheniz var ise doktora gitmenizi oneririm.

Bence adetin 3. günü bir prolaktin hormonunuza baktırın🙏🏻
Aklımda bulunsun baktirayim
Yaklasik 1 yil sonra tekrar sut gelmesi cok ilginc. Tam olarak ne yaptinizda sut geldi, burda sutu kesildigi icin care arayan kadinlara da yol gostermis olursunuz.

Bu arada sut olmadigina dair ufacik bir şüpheniz var ise doktora gitmenizi oneririm.
Doktora gittim doktor da süt dedi ayrıca sütun tekrar gelmesi için hiç bı şey yapmadım

Doktora gittim doktor da süt dedi ayrıca sütun tekrar gelmesi için hiç bı şey yapmadım
Ay cok ilginc ve mucizevi. Belkide bebeginizin sute ihtiyaci vardir, o sebeple yeniden gelmistir. Emziremiyorsaniz da sağarak sutu mutlaka icirin. ❤️

Mutlaka baktırın. Prolaktin yükseldiğinde de süt gelmeye başlar ve önemli bir hormon. Emzirmeyi bırakmanızın üzerinden 1 yıl geçmiş durduk yere neden gelir bilemedim ama eğer prolaktin yükseldiği için gelmişse ilaç kullanmanız gerekebilir🙏🏻

Mucizevi oldugunu dusunmuyorum acikcasi bence de prolaktin hormonunuza baktirin. Muhtemelen hormonal bir dengesizlik olusmus vucudunuzda.

X