Lazer Epilasyon ND-YAG lazerle uygulama yaptıranlar

komar

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2009
314
9
merhaba;
ben süper nd-yag la ikinci uygulamamı yaptırdım tüm vücut.çok yaygın olmadığını biliyorum,etrafımda bunu uygulatan da hiç yok.ben diğerlerinden daha çok etkili olduğuna ikna olarak başladım.diğer lazerler gibi uygulama sonrasında tamamen dökülme olmuyor,bunu zaten biliyordum.ilkinden sonra dökülmeler oldu biraz,ikinci uygulama yapılalı yaklaşık onbeş gün oldu yine tamamen olmayan dökülmeler var.ama benim morale ne bileyim desteğe ihtiyacım var,bunu uygulatanlarla biraz bilgi paylaşsak,nasıl gidiyor?

benimde nd yağ makinesiyle olan 2 seans bitti. dediklerin gibi oldu bende de farklı bi durum olmadı. ilkinde az dökülme oldu ikincisinde de az oldu. 3.de temmuzda seans onda ne kadar dökülcek bakalım. bide bişe sorucam istediğin zmn jiletleme yapabiliorsun dediler ama ben jiletledikten sonra dökülen yerdekiler geri çıktı eskisi kadar koyu deil artık renkleri ama genede çıktı. sende öle bi durum oldu mu peki

geç gördüm mesajını.bana mecbur kalırsan jiletle demişlerdi,ben de jiletlemedim henüz,şu ara yapacaktım ama tereddüt ettim seni duyunca,acaba ilgisi var mı?bir de merak ettim,gittiğin merkez erenköydeki mi?

Son düzenleme:
geç gördüm mesajını.bana mecbur kalırsan jiletle demişlerdi,ben de jiletlemedim henüz,şu ara yapacaktım ama tereddüt ettim seni duyunca,acaba ilgisi var mı?bir de merak ettim,gittiğin merkez erenköydeki mi?

bende geç gördüm. daha doorusu sitede yeniyim de yasdığım yasıları nereye yasdığımı bulamamıştım sonra profilden buldum:KK70::KK70: ben kayseride gidiorum

kızlar selam..ben de nd yag a başladım..topu topu üç kişimiyiz ki acep:))) ben ilk seansımı alex te yaptırmıştım..nd yag merkede doktor vardı ve uygulamayı o yaptı..ondan bıraz cazıp geldı..ve doktor samımı geldı..alexle ust bacagın çoğu yerını yapmışlardı..nd yag da doktor sadece bellı yerlerı yaptı..bunlar zaten gerı cıkacak faydası olmaz dedı..para kazanmak için tamamını yapıolar dedı..göbege de cok belırgın sertlere yaptı gerısıne ınan faydası olmaz dedı..
doktora sordum neden herkes alex dıyo..gercı ne kadar objektıf oldugu tartışılır fakat alex çok yaygın oldugu herkes onu bıldgı için öyle dedı..bızde de alex vardı verdık ndyag aldık dedı..bunla bronz tene de yapılıyor dedı..onu duymuştum..tek farkı brozn tene yapılması mı acaba??

kızlar selam..ben de nd yag a başladım..topu topu üç kişimiyiz ki acep:))) ben ilk seansımı alex te yaptırmıştım..nd yag merkede doktor vardı ve uygulamayı o yaptı..ondan bıraz cazıp geldı..ve doktor samımı geldı..alexle ust bacagın çoğu yerını yapmışlardı..nd yag da doktor sadece bellı yerlerı yaptı..bunlar zaten gerı cıkacak faydası olmaz dedı..para kazanmak için tamamını yapıolar dedı..göbege de cok belırgın sertlere yaptı gerısıne ınan faydası olmaz dedı..
doktora sordum neden herkes alex dıyo..gercı ne kadar objektıf oldugu tartışılır fakat alex çok yaygın oldugu herkes onu bıldgı için öyle dedı..bızde de alex vardı verdık ndyag aldık dedı..bunla bronz tene de yapılıyor dedı..onu duymuştum..tek farkı brozn tene yapılması mı acaba??

ben bıyık ve çene için alex e gidiyorum, genital ve koltuk altı içinde ndyağ a gidiyorum. açıkçası şunu belirtmek isterimki alex sanki daha ii. nedenini sorarsan alexte ilk seanstan sonra cildim bebk cildi gibi yumuşadı, şubattan beri yaptırıyorum ve şubattan beri ne makasla kesme nede başka bişeyle azaltma yapmıorum seans arası ise 1.5 ay. nd de ise cildim hala eskisi gibi, deişme olmadı. güzellik merkezine soruyorum farklı şeklde cevaplıyolar makine farklı diyolar.tatmin ediici bi cvp vermiyolar. mesela ben nd de bi gün önce jiletliyorum bölgeyi, nette araştırdım 3 gün önce jiletleyin diyolar. sen kaç gün önce jiletledin? eger böyle giderse alexe geçicem.
bronz tene de yapılıyor diolar ama soruyolarda bronzlaşma oldumu die:S birde lazer tüm etkisini gösterdikten sonra alexte sarı kıllar kalıo, makine görmüo onu. nd de hepsini görüyor sarıyı fln dediler ne kadar doğru bilmem ama başka bi ayrıcalığını duymadım ben

komar ayrıca merkeze sordum neden tekrar çıktı die, bana kıl kökünü atıyodur ondan çıkmıştır dediler. ne kadar doğru bilmem :S

size en önemli farkını söyleyim, ben 2 yıl kadar alex le epilasyon yaptırdım yüzümü ama kesinlikle azalmadığı gibi bir de yogunlaştı. Cilt dr na gittim neden böyle oldu dedim verdiği cvp şu; lazer epilasyon uyuyan tüylerini uyandırmış bu yüzden yoğunlaşmış, yanlış müdahale yapılmış, eğer lazerle yaptırmak istiyorum diyorsan NDyag la uygulatmalısın dedi. Sordum Adana'ya yeni gelmiş dr, nerde yapılır bilmiyorum ama Ankara'da Hacettepe deki hocalarımız yapıyor dedi. Ben Adana'da bulamadım yapan yer ama bulana kadar lazer epilasyona devam etmicem

size en önemli farkını söyleyim, ben 2 yıl kadar alex le epilasyon yaptırdım yüzümü ama kesinlikle azalmadığı gibi bir de yogunlaştı. Cilt dr na gittim neden böyle oldu dedim verdiği cvp şu; lazer epilasyon uyuyan tüylerini uyandırmış bu yüzden yoğunlaşmış, yanlış müdahale yapılmış, eğer lazerle yaptırmak istiyorum diyorsan NDyag la uygulatmalısın dedi. Sordum Adana'ya yeni gelmiş dr, nerde yapılır bilmiyorum ama Ankara'da Hacettepe deki hocalarımız yapıyor dedi. Ben Adana'da bulamadım yapan yer ama bulana kadar lazer epilasyona devam etmicem

alex te sarı tüyler uyanıp siyahlaşıo. ben çenemi yaptırırken öle oldu, ama siyahlaşanıda yaptırıorum, şurayıda al diorum alıolar. 2 yıl giderim ama en asından bölge bütüdü fiyat farkı ver demiolar. nd de ise sarılar bile kalmıomuş öle diodu dr, ki herkeste onu sölüo :) mutlaka vardır yoksa da gelir adanaya da die düşünüorum:) bi nd için ta ankaraya da gidilmeski :KK70:

ben de nd yag lazere gıdıyorum.eylulde 4.seansım olacak.coook memnunum.koltukaltım hıc kalmadı.genital yuzde 90 kalmadı.tertemiz.dusunun ılk aydan ıtıbaren hıc almadı
m.koltukaltı hemen ılk ay sonuc verdı ama genıtal 3.den sonra tam olarak istedgım hale geldı...acıkcası ben tevsıye ederım..

ben de nd yag lazere gıdıyorum.eylulde 4.seansım olacak.coook memnunum.koltukaltım hıc kalmadı.genital yuzde 90 kalmadı.tertemiz.dusunun ılk aydan ıtıbaren hıc almadı
m.koltukaltı hemen ılk ay sonuc verdı ama genıtal 3.den sonra tam olarak istedgım hale geldı...acıkcası ben tevsıye ederım..

fisfisfis

palmina,

ben ndyag da bir seans gıttım..kolatı 15-20 gun sonra eskısı gıbı cıktı, bıkaç defa jiletlemek zorunda kaldım..senın seans aralğın ne kadar acaba? alex e mı gıtsem acaba??

ndyag lazerler kıla degıl kıl kokune etkı ettıklerı ıcın tuyler ılk ıkı seansda bu sekılde kalabılır daha sonrakı seanslarda dokulmeyı goreceksın yanı uygulama surelerı ıse vucut ıcın 6 hafta yuz bolgesı ıcın 4 haftadır bence alex yerıne nd yaga devam et

kizlar benim lazerci bana dediki yüzünde tüyler varsaaa ince sakin lazer deydirmeyin cünkü yüzdeki tylerin melani cok azmis yani hele bitane inceee tüyünüzü cekin alti beyaz onlarin melani yokmus onlaraida alirsan ozaman artiormusss o yüzden sakin sakin yüzünüze deydirmeyin...bana sadece dedi gercekten cok kalin ve siyahlarsa ozaman sn care olarak yapabilirsin ama yüzde cok tüyün kökü beyazmis ve melanini az yada yokmusss...bende bitane tüümü cektim gercekten bi kaci kökü beyaz ellemeyinn yüzünüzü gercekten sert degilseeeee

ve unutmadan bana dedi sakin tras yapmayin kesinizzzz killari cünkü okadar cesit tüyümüz varkii belli olmadigi tras ettiginiz zaman onlardaa sertlesiorlarmis ...yüzünüze jilet deydirmeyinizz....

ooooffffff offf kelebeketisi keşke bunları 2 sene önce deseydin:KK43: yuzum berbat oldu kımseye tavsiye etmıyorum eger kalın değilse

nerde bilim canimmmm bende bazen keske diom cenemi hic ellemeseydim simdi sert ciknlar var ama sadece cimbizla cekiom cünkü farkettim ince ince sari tüylrimde var bakinca iice belli olio o yüzden orda sadeece teker teker cekiorummm

sanomed.com.tr den referanslar bölümünden bulabilirsiniz ben oradan buldum.

Son düzenleme:
X