Kalıcı Makyaj Uygulamaları Microblading sonrası duş

Kalıcı makyaj yaptıranlar, kalıcı makyaj kaş, kalıcı makyaj nedir, kalıcı makyaj nasıl yapılır, kalıcı makyaj silme, kalıcı makyaj fiyatları, kalıcı makyaj dudak

accounter

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2010
688
635
Kızlar kaslarim rahatsızlıktan dolayı dökülmüştu dün Instagram'da n takip ettiğim bir uzmana microblading yaptırdım ama çok koyu şu an dışarı gözlükle çıkıyorum.3 gün yıkanma dedi.su deyince rengi açılıyor mu? Bu şekilde çok kötü Recep İvedik gibiyim.

Kızlar kaslarim rahatsızlıktan dolayı dökülmüştu dün Instagram'da n takip ettiğim bir uzmana microblading yaptırdım ama çok koyu şu an dışarı gözlükle çıkıyorum.3 gün yıkanma dedi.su deyince rengi açılıyor mu? Bu şekilde çok kötü Recep İvedik gibiyim.

İlk başta koyu olması çok normal.Kabuklaşıp kabuk attığında,yaklaşık bir hafta sonra gerçek rengi ve şekli ortaya çıkacak.Şu anki görüntüden 2-3 ton açık ve ince olacak..
İlk gün su değdirmeyin.Vaselin sürün sık sık.Kurumasına izin vermeyin.Yüzünuzü yıkayabilirsiniz ama sertçe silmeyin.Havlu ile tampon yaparak kurulayın.Ve bu süreçte kabukları koparmayın.Bırakın kendi düşsün. 1 hafta sonra rahat rahat kullanırsınız..

Cnm şimdi de nerdeyse eski haline geri döndü aktı gitti.pudralams yaparım demişti olmazsa şimdi de yapmak istemiyor yapan kişi.20 gün sonra gel dedi ama içime hiç sinmedi.psra boşa gidiyor.

Akma oldu mu? Şuan ne durumda kaşlarınız acaba?

Kendım sormuşum kendım cevaplayayım madem :KK8: 11 inde kıl tekniği yaptırmıstım (2 gun sonra sormustum akar kı dıye) 5 gun sonra duş aldım ve akma oldu Cook şükür. 5 gun kapı dısarı cıkamadım, agladım. Korkuyordum kopkoyu ve kalın kalacak dıye ama kaşlarım doğal halınde suan. Buradan da kaygılı olan varsa cevap olmus olur. 1 hafta da rengi acıldı, seklı de dogal halıne döndü.

Merhaba bende dün yaptırdım.Açıkcası kaşlarımın şeklinden memnundum ama çok seyrekti.Sanki kaşlarımı çok kalınlaştırmışlar ve kaş değilde oraya sülük yapıştırmışız gibi duruyo 😪 orantısız gibide .Nedense beğenemedim.Yaptırdığım yerde baya meşhur ve doğal yapıyor diye gitmiştim.Umarım benimde normalleşir,yoksa pişman olmaya başladım.Kendimi eblek surat gibi hissediyorum,eski kaşlarımı kaş farıyla boyayınca daha iyi gbiydi sanki.

Merhaba bende dün yaptırdım.Açıkcası kaşlarımın şeklinden memnundum ama çok seyrekti.Sanki kaşlarımı çok kalınlaştırmışlar ve kaş değilde oraya sülük yapıştırmışız gibi duruyo 😪 orantısız gibide .Nedense beğenemedim.Yaptırdığım yerde baya meşhur ve doğal yapıyor diye gitmiştim.Umarım benimde normalleşir,yoksa pişman olmaya başladım.Kendimi eblek surat gibi hissediyorum,eski kaşlarımı kaş farıyla boyayınca daha iyi gbiydi sanki.
Merhaba ben de bugün yaptırdım benim kaşlarım gür ama şeklinden memnun değildim
Şu anda resmen sülük yapıştırmış gibi duruyor çok korkuyorum
Sizin geçti mi koyuluğu??

Merhaba ben de bugün yaptırdım benim kaşlarım gür ama şeklinden memnun değildim
Şu anda resmen sülük yapıştırmış gibi duruyor çok korkuyorum
Sizin geçti mi koyuluğu??
Merhaba,şu an iyiki yaptırmışım diyorum 😊 ikinci seansıda yaptırdım hafta başı.Çok güzel oldu, zamanla daha iyi oturuyo ilk günler kötü duruyor.çevremden inanılmaz olumlu şeyler duyuyorum.Benim biraz ödem olmuştu ilk yaptırdığımda,bide tabi koyu duruyor biraz ilk günler.Ama 10 gün içinde tam oturuyor diyebilirim.Sizinde şiştiyse benim gibi,orantısız duruyor olabilir, benim şişlik 3 gün sonra geçmişti.

Merhaba,şu an iyiki yaptırmışım diyorum 😊 ikinci seansıda yaptırdım hafta başı.Çok güzel oldu, zamanla daha iyi oturuyo ilk günler kötü duruyor.çevremden inanılmaz olumlu şeyler duyuyorum.Benim biraz ödem olmuştu ilk yaptırdığımda,bide tabi koyu duruyor biraz ilk günler.Ama 10 gün içinde tam oturuyor diyebilirim.Sizinde şiştiyse benim gibi,orantısız duruyor olabilir, benim şişlik 3 gün sonra geçmişti.
İnşallah ben de beğenirim banyo yapmayı bekliyorum o zaman koyuluk gider umarım aslında bu benim kontroldü ama ilkinde sadece bi kaç yere yapmıştı böyle durmuyodu ve o tamamen silindi öyle olunca bu sefer çok daha fazla yaptı ve üst üste yaptı

X