mersin tüp bebek

Evet, canım sadece yaşımdan dolayı yumurta rezervelerinde azalma var dedi. 36 yaşındayım. Bu durumumda bile 10 yumurtam toplandı. İkisi konuldu, biri şuan dondurulmuş durumda. Yumurta toplamada hiçbirşey hissetmiyorsun, toplama işleminden sonra çok az denecek kadar ağrın oluyor, korkulacak bir durum yok. Sadece transferde biraz zorluk oluyor. İdrara sıkışık durumda alıyorlar, bol su içiyorsun. Transferde hemşire o sıkışık halinle genede idrar kesene baskı uyguluyor. O durumdayken Dr. Embriyo yerleştiriyor. Çıkınca yataktan sedyeye alıyorlar , iki saat sedyede yattım. Alttan idrarını alıyorlar.
Pelin hnm. Ben de tıp fakültesi düşünüyorum. Rapor cikardiniz mi siz? Nekadar tuttu acaba? Dr. Beyden hemsirelerden memnun kaldiniz mi?

Pelin hnm. Ben de tıp fakültesi düşünüyorum. Rapor cikardiniz mi siz? Nekadar tuttu acaba? Dr. Beyden hemsirelerden memnun kaldiniz mi?
Rapor için sadede sigorta dökümü istediler, sonra hemen tedaviye başladık. İlk girdiğinizde gerekli belgeleri söyleyeceklerdir size. Dr. Gürkan Faik yazıcı memnun kaldım. Hemşirelerde gayet yardımcı oldular.

Ben daha yeni başlıyorum tedaviye. Rahim filmi amh falan yok. Bunları nerde yaptırdıniz? Ahmet kaan hocayı ben de duydum. Tüp bebek yapiyomu acaba? Amh düşük cikmazsa sanırım rapor alamicaz. Rapor icin gerekli sartlar varmış. Biraz bilgi verirmisiniz.

Ben daha yeni başlıyorum tedaviye. Rahim filmi amh falan yok. Bunları nerde yaptırdıniz? Ahmet kaan hocayı ben de duydum. Tüp bebek yapiyomu acaba? Amh düşük cikmazsa sanırım rapor alamicaz. Rapor icin gerekli sartlar varmış. Biraz bilgi verirmisiniz.
evet kaan koca tupbebek yapiyor sanirim raporluda yapiyor amh dusuklugune neden takiliyorsunuzki zaten dusukte cikmasin bence sebepsiz infertilitede olabilir

evet kaan koca tupbebek yapiyor sanirim raporluda yapiyor amh dusuklugune neden takiliyorsunuzki zaten dusukte cikmasin bence sebepsiz infertilitede olabilir
Yok daha ne rahim filmim var ne amh. Zaten genel muayenede sorun görünmüyor. Benim endisem rapor cikarirken illaki bi sorun istiyolar. Raporsuz da pahalı geliyo. Bakalım once film ve amh yaptircam.

Yok daha ne rahim filmim var ne amh. Zaten genel muayenede sorun görünmüyor. Benim endisem rapor cikarirken illaki bi sorun istiyolar. Raporsuz da pahalı geliyo. Bakalım once film ve amh yaptircam.
ben kaan hocayabgitmediysen ona git derim o cok guzel yonlendiriyro insani eger ultrasonda sorun gozukmuyorsa zaten amh degerinde normaldir

Anladım canım, valla bünyeden bünyeye değişiyor demekki

Merhaba Arkadaşım ne olur bana da yardımcı olur musunuz ? Ben de Adanada olumsuz üç aşılama bir tüp bebek deneyimim var.Gürkan Bey ilgili demişsin biraz açıklama yaparmısın süreç nasıl işliyor Mersin Tıp Fakültesinde..

Merhaba Arkadaşım ne olur bana da yardımcı olur musunuz ? Ben de Adanada olumsuz üç aşılama bir tüp bebek deneyimim var.Gürkan Bey ilgili demişsin biraz açıklama yaparmısın süreç nasıl işliyor Mersin Tıp Fakültesinde..
Canım benim, özele geçirdiğim bütün evreleri yazdım. Epey uzun oldu, Allahım isteyen herkese nasip etsin.

Canım benim, özele geçirdiğim bütün evreleri yazdım. Epey uzun oldu, Allahım isteyen herkese nasip etsin.
Pelin hnm banada yazar misiniz. Gerçekten bu bilgilere ihtiyacimiz var. Bir de rapor kacgun sürdü. Cabuk veriyolar mi? Kusura bakmayın çok bunalttim ama şimdiden tşkler.

Merhaba kızlar bende mersin tıp fakultesınde basladım tedaviye iki aşılama olumsuz şimdi tüp bebeğe geçtik GÜRKAN HOCAMM yapcak Olumluyum

Öneririm, ilk olarak bir muayene yapıyor. Yumurta durumunuza bakıyor. Sonra sizin ve eşinizin tahlilleri olacak, sonuçlar olumlu ise tüp bebek için ilaçlarınızı yazıyor. Sağlık güvenceniz varsa da yararlanabiliyorsunuz. Yarı yarıya ilaçlarda ve hastane ödemesinde fark oluyor. Onun içinde sigorta dökümünüzü isteyecekler. İlaç olarak göbekten vurulan iğneler olacak, bunlar yumurta oluşumu ve sağlıklı yumurta yapımı için. İlaç süreciniz bitince anestezi ile yumurta toplama olacak. Sonra toplanan yumurta incelenip sizi transfer için çağıracaklar. Benim ilk tüp bebek denememdi, hamile kaldım.
Üzerinden yıllar geçmiş ama şu an ben sizin yaşadıklarınızı yaşıyorum gürkan hocanın hastsıyım probleminiz neydi acaba

mersinde tüp bebek yaptıran oldu mu arkadaşlar? hangi doktora gittiniz ?

açıkcası güvendiğim doktorum var fakat ankaraya gidip yapıyor.Bir de aşılama şansımın da olabileceğini söyledi doktor fakat ben vakit kaybetmek istemiyorum.Adana başkent nasıldır? Bilginiz var mı?
Merhaba arkadaşım ben 41 yaşındayım 6 denemem oldu adana başkent ve acı badem tüp bebekte. Mersin tüp bebekte ilk denememde hamile kaldım şükürler olsun . 11 yıl boyunca çok yorulduk darısı sizlere olsun. her yerde o kadar çok yıprandık ki maddi açıdan . Necip Hocadan allah razı olsun çocuğumu kucağıma almama vesile oldu. hiç bir yere gitmenize gerek yok mersinde bu iş çok ta başarılı bir şekilde yapılıyor bire bir yaşamış biri olarak tavsiye ediyorum. Kuzenim de şu an hamile bir arkadaşımda tedaviye başladı inşallah hepinizde dileğinize kavuşursunuz.

Merhaba arkadaşım ben 41 yaşındayım 6 denemem oldu adana başkent ve acı badem tüp bebekte. Mersin tüp bebekte ilk denememde hamile kaldım şükürler olsun . 11 yıl boyunca çok yorulduk darısı sizlere olsun. her yerde o kadar çok yıprandık ki maddi açıdan . Necip Hocadan allah razı olsun çocuğumu kucağıma almama vesile oldu. hiç bir yere gitmenize gerek yok mersinde bu iş çok ta başarılı bir şekilde yapılıyor bire bir yaşamış biri olarak tavsiye ediyorum. Kuzenim de şu an hamile bir arkadaşımda tedaviye başladı inşallah hepinizde dileğinize kavuşursunuz.
Çok da başarılı hımmmmmm:olamaz: kişiden kişiye değişir bu kanı. Çok daha başarılı hocalar var emin olun

X