mersin tüp bebek

Aradan baya zaman geçmiş,Gürkan hoca ile ilgili bilgilendiren olur mu acaba?
Ben de doktor konusunda kararsızım,Adana da isinabildigim doktor olmadı,onerilenler de çok pahali.benim raporsuz olacak.simdilik en yakını mersin universitesi gorunuyo.
Necip beyi nedense hiç düşünemiyorum.

Aradan baya zaman geçmiş,Gürkan hoca ile ilgili bilgilendiren olur mu acaba?
Ben de doktor konusunda kararsızım,Adana da isinabildigim doktor olmadı,onerilenler de çok pahali.benim raporsuz olacak.simdilik en yakını mersin universitesi gorunuyo.
Necip beyi nedense hiç düşünemiyorum.
geçen sene gitmiştim. acaip suratsız, ağzından cımbızla laf alınan biri. gebelik istiyoruz dedik muayeneye bile gerek duymadı. böyle insanlar insan sevmiyor bence. insan sevmeyen de neden tıp okur ki..

Benim kızım suan 4 yasında gurkan hocam sayesınde iyiki var mucıze embriyoyu koyarken bıle dedı için rahat olsun tutacak ve dediği gibi oldu ❤️🥰

Canım benim, özele geçirdiğim bütün evreleri yazdım. Epey uzun oldu, Allahım isteyen herkese nasip etsin.

Canım benim, özele geçirdiğim bütün evreleri yazdım. Epey uzun oldu, Allahım isteyen herkese nasip etsin.
Pelin hanım uzun zaman olmuş ama şimdi yorumlarınızı okudum bana da yazar mısınız nasıl bir süreçten geçtiniz

X