Onkoloji - Kanser ve Türevleri Meme Kanseriyim

Merhaba kızlar bu hafta meme kanseri oldugumu öğrendim.Göğsümdeki kitle alındı doktor bişey cıkmıcagını söyledi ama invizav lobüler karsinm cıktı.Hiç bir bilgim yok .Yarın koltuk altım için ameliyat olcam sıcrama varsa orayı temizlicekler.Bir bilginiz varsa yardımcı olursanız sevinirim.Yasım 32 bu arada.
Çok geçmiş olsun. Kayınvalidemde rahatsız. Hiç birşeyi stres yapma iyileşeceğine inan çabuk geçecek ve sakın üzülme tedavi süreci ağır değil lütfen hijyene dikkat et ve kimseyle temasa girme ziyaretçi dahi kabul etme enfeksiyon kapmaman hastalık sürecinde iyileşmeni hızlandıracak kendine çok iyi bak rabbim şifa verir inşallah

Konu sahibi arkadaşıma çok geçmiş olsun.Rabbim tez zamanda sağlığına kavuşmayı nasip etsin inşallah.
Benimde başıma evvelsi gün şöyle bir şey geldi.misafirlerim vardı onlarla otururken daha önce yaşamadığım bir ağrı oldu sol göğsümde.misafirlerle ilgilenir ağrı acıyı unuttum.neyse efendim gece lavaboya kalktım birden gene aynı acı ağrı.muayene ederken göğüs ucuna yakın göğüs altında bi kan çibanı.onu incelerkende elime kitle gibi bişey geldi.hemen sabahına soluğu hastanede aldım.ultrason çekildi ağrıyan göğüsteki bişey çıkmadı sağ göğüsteki zararsız bi kitke görüldü.ve iki yıl sonra tekrar muayene olmam önerildi.ama içim hala çoktan rahatlamış sayılmaz.bende bu şekilde başımdan geçeni anlatmak istedim.Allah herkese şifa versin.hep annelerimizin evlatlarına bağışlasın
kil koku iltihabi yuksek ihtimal. altta elinize geken de iltihap bezesidir. ultrasinda gorunur iltihap. endise etmeyin. ki girmissnz de zaten ultrasona.

Soyledıgınız turden onlarca hasta var etrafımda hepside tedavi oldu ıyıler cok sükür. Yasınız genc tedaviniz bittikten sonra beslenmenıze yasam tarzınıza dikkat edin. Dıger organ kanserlerıne gore daha kolay tedavi ediliyor meme kanseri. Cokk gecmıs olsun. Allah tüm hastalara şifa versın insallah 🤲

Çok geçmiş olsun. Rabbim bi daha yaşatmasin. Çok sanslisin maşallah
Benim Teyzem ileri evre iken öğrendi
Meme çokunce anlamış

Kardeşim çok ama çok geçmiş olsun Erken tanı hayat kurtarır Rabbim şifa versin Aynı yastaymisiz Moralini yüksek tut ❤️

cok gecmis olsun mavi.. Rabbim en kisa zamanda sifa versin, burdan gelismeleri ve güzel haberlerini bekliyoruz, erken evrede ortaya ciktigi icin de Allaha binlerce kez sükürler olsun <3

Cnm cok gecmiş olsun erken teşhis edilmiş hiç korkma evelallah atlatırsın. Meme kanserinde yenilmesi ve yenilmemesi. Gereken seyler var bu konuda da onkologundan yada prof dr erkan topuz dan bilgi alabilirsin cnm
Moral herseyin bası bunu sakın unutma

Banada 21 ekimde tani konuldu invaziv duktal meme kanseri ameliyatı oldum aldilar tümörü ayni ameliyatta koltuk altimdan da örnek alip bakılmış ve temiz çıktı cok şükür suan patoloji sonuclarini bekliyorum ona göre onkolojideki tedavi planim belli olacak

X