Meme implant ölçü kararsızlığı

jonna767676

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2017
5
0
30
Merhaba ben de bu ay sonu göğüs estetiği olacağım. Sitedeki herkes 400 altı taktırmayın sonradan küçülüyor yazmışlar. Doktor bana 350 cc ‘nin bile C kup etkisi vereceğini sonradan küçülmesinin mümkün olmadığını söyledi.
Bu arada minyon biri de değilim. İsteğim dolgun fakat sonradan sarkmayacak büyüklükte bir göğüs bedeni. Boyum 170 60 kg’yum.
Meme implantı deneyimlemiş olanların fikirlerini merak ediyorum. Benim için bunu söyleyen doktor da olsa neden yanılıyor olmasın?
Sizlerin deneyim-yorumları benim için aslında daha yol gösterici.
Not: tüm alakalı başlıkları okudum . Bu başlığı açmamın nedeni diğer başlıklarda konudan uzaklaşıldığını gözlemlemem ve cevap bulamamam.

Boyum 1.68, 60 kiloyum,omuzlarım geniş. 400 cc kas altı mentor marka takıldı. Doktorum doğal ve yanlardan taşmayan bir görüntü için 360 cc civarı takmayı düşünüyordu ama ben biraz daha büyük olsun istedim ve 400 cc de karar kıldık. Çok ama çok memnunum, asla büyük değiller. Hatta hala aynı kıyafetleri giyiyorum, dıştan bakan biri memelerimin büyüdüğünü anlamaz. Süngerli sütyen yerine kendi dokum var🤩 doktorum ısrarla her protezin her hastada farklı duracağını söylüyordu, buda aklınızda bulunsun.

Merhaba ben de bu ay sonu göğüs estetiği olacağım. Sitedeki herkes 400 altı taktırmayın sonradan küçülüyor yazmışlar. Doktor bana 350 cc ‘nin bile C kup etkisi vereceğini sonradan küçülmesinin mümkün olmadığını söyledi.
Bu arada minyon biri de değilim. İsteğim dolgun fakat sonradan sarkmayacak büyüklükte bir göğüs bedeni. Boyum 170 60 kg’yum.
Meme implantı deneyimlemiş olanların fikirlerini merak ediyorum. Benim için bunu söyleyen doktor da olsa neden yanılıyor olmasın?
Sizlerin deneyim-yorumları benim için aslında daha yol gösterici.
Not: tüm alakalı başlıkları okudum . Bu başlığı açmamın nedeni diğer başlıklarda konudan uzaklaşıldığını gözlemlemem ve cevap bulamamam.
Doktorunuzun söylediklerinde yanılma payı olduğunu düşünüyorsanız bence siz bu ameliyatı olmayın

160 boy 45 kg 300 cc uhp implantlarım var, tam bir c cup oldum. Benim vücuduma daha fazlası olmazdı bence.
Boyunuz benden çok daha uzun, kilonuz da ideal ama doktor öyle söylediyse bir bildiği vardır sonuçta göğüs kafesi, omuz genişliği, genel fizik yapısı, önceki meme dokusu da önemli

Doktorunuzun söylediklerinde yanılma payı olduğunu düşünüyorsanız bence siz bu ameliyatı olmayın
Kendime henüz bir doktor belirlemedim “Doktorum” dediğim biri henüz yok, bunu diyebilmek adına doktor araştırıyorum ve doktor hatası sebebiyle mutsuz olan, sağlığından olan birçok kadın var. “bence siz bu ameliyatı olmoyonn “ gibi toksik toksik yorum atacak insan tipi yerine , ölçüleri doğrultusunda bana örnekler sunacak aklı selim hanımefendiler için bu topic’i açtım bilginize.

Protez boyutları yapılan ameliyat yöntemi ve kişiden kişiye göre değişiyor burada önemli olan sizin nasıl bir görüntü istediğiniz

Kendime henüz bir doktor belirlemedim “Doktorum” dediğim biri henüz yok, bunu diyebilmek adına doktor araştırıyorum ve doktor hatası sebebiyle mutsuz olan, sağlığından olan birçok kadın var. “bence siz bu ameliyatı olmoyonn “ gibi toksik toksik yorum atacak insan tipi yerine , ölçüleri doğrultusunda bana örnekler sunacak aklı selim hanımefendiler için bu topic’i açtım bilginize.
Bunun en iyi kararını doktorum dediğiniz kişi verecek. Burada yazılan yorumlardan yola çıkarak ölçü belirlemeye çalışan “birisinin” bence ameliyatını da kendisinin yapması gerekiyor. Doktorun yanılma payı varsa,henüz doktorum dediğiniz kimse yokmuş (daha x kişi belirlememiş hiç bir fikir almamış birinin yanılma payından bahsetmesi çok ironik) alın implat en büyüğünden küçüğüne deneye deneye bakarsınız en uygunu hangisi🤣

X