Meme ameliyatı sonrası ödem durumu

Canım özelden yazdım bakarmısın bende düşünüyorum da

Kızlar bende protezli diklestirme yaptılar meme ucumuda kesip tekrar diktiler. Meme ucumda sızlama oluyor arada. Normal mi

Kızlar bir sorum olacaktı ameliyatınızdan kaç gün sonra tamamen yan yatmaya başladınız yastıksız😊

Kızlar bugün 4.günüm olacak inanılmaz büyükler çok üzgünüm inse inse 3 cm insin yine çok fazla asla ıstemıyorum gerekirse 2 haftaya tekrar çıkarttırma yaparım. Çok üzgünüm pişmanım.
170,64 ölçülerin yaklaşık. 80aydım. Doğal olsun büyük olmasın dedim. 275 cc hp yuvarlak kas üstü oldu. Şu an beni rahatsız ediyor. Tecrübe edenler yazabilir mi? Ödem kişiden kişiye farklı tabii ama şu sn meme ölçüm 93 önceden 83 falandı offf
Merhaba bende 25 nisanda protezli meme dikleştirme ameliyat i oldum moralim çok bozuk şuan sarkık aşağıda ve büyük duruyor ne düşünüyorsunuz

Eklentiler

• 20240515_000939.jpg
    20240515_000939.jpg
    87,8 KB · Görüntüleme: 49
Merhaba bende 25 nisanda protezli meme dikleştirme ameliyat i oldum moralim çok bozuk şuan sarkık aşağıda ve büyük duruyor ne düşünüyorsunuz
Sarkikliga bir sey diyemiycem ama kesinlikle epey kuculuyorlar,su an odemli ilk 3 ay bana buyuk gelmisti kendi protezlerim. 10.aydayim cok uzgunum kuculduler diye. Konumu da oyle acmistim. Niye oyle oldu ki :KK43:(

Sarkikliga bir sey diyemiycem ama kesinlikle epey kuculuyorlar,su an odemli ilk 3 ay bana buyuk gelmisti kendi protezlerim. 10.aydayim cok uzgunum kuculduler diye. Konumu da oyle acmistim. Niye oyle oldu ki :KK43:(
Benim 1 ay oldu. Doktorum çok fazla küçülmezler artık dedi. Meme büyütme olmuştum ben. Ben de daha fazla küçülsün istemiyorum aslında. 3 ay sonra bile hala küçülüyor mu ya, üzüldüm şuan.

X