🍀Mayıs & Haziran gebelik planlayanlar🍀

HANIMLAR SAT VE BATLARI LÜTFEN ÖZELDEN ATARMISINIZ DİĞER TÜRLÜ KAÇIRABİLİYORUM🥰
Evetttt hanımlar normalde nisan mayıs topiğim vardı küçük bir ceza aldığım için kapanmıştı hesabım ama geri döndüm 🥰 biraz ara verdim ama gördümki sizsiz olmuyor hemen yeni bir topik gelsin dedim 🥰 o zaman katılmak isteyen herkes özelden sat bat yazmasını bekliyorum biliyorum yine bir sürü hamile çıkacak aramızdan 🙏🙏🥰

🍀 İSİM🍀🍀SAT🍀🍀BAT🍀🍀🤰🍀
@Pkolu_anneadayi🧿🤰🧿
@tinygirl🧿🤰🧿
@bahari bekliyorum🧿🤰🧿
@kubradar🧿🤰🧿
@fatma2041🧿🤰🧿
@Orangegreysky26
Nisan
22
Mayis
🧿🤰🧿
Sosyallanne Sosyallanne 26 Nisan
@zeynepthevideographer13 Nisan13 Mayıs
@alyanil24 Nisan16 Mayıs
@tufiberry16 Nisan16 Mayıs
dikkatkediii dikkatkediii 20 Nisan18 Mayıs
@sureyyazeynp23 Nisan18 Mayıs
@ecutos19 Nisan19 Mayıs
@aceleciaycicegi20 Nisan20 Mayıs
@Atlantissa24 Nisan20 Mayıs
@payedar26 Nisan21 Mayıs
@blackkdahlia26 Nisan21 Mayıs
@simsim50721 Nisan21 Mayıs
Zumruduanka96 Zumruduanka96 24 Nisan24 Mayıs
@Pamlok30 Nisan25 Mayıs
G gardenya21 24 Nisan26 Mayıs
@1992izm30 Nisan26 Mayıs
@beray126 Nisan25 Mayıs
@Crpe26 Nisan26 Mayıs
@Bahar esinti29 Nisan27 Mayıs
@medine2030 Nisan29 Mayıs
@bestemilka25 Nisan30 mayıs
@burcak294 Mayıs31 Mayıs
@duskapani5 Mayıs31 Mayıs
@gecemavisiiii3 Mayıs1 Haziran
@cakilhanim30 Nisan3 Haziran
@defne959 Mayıs8 Haziran
@Jane Jetgil12 Mayıs9 Haziran
ArasaNillGerek ArasaNillGerek 15 Mayıs11 Haziran
@vanilya8512 Mayıs12 Haziran

Ben genel olarak konuştum beni uzun sürelerdir tanıyanlar illa vardır aranızda ben kötü birşey söylediğimi düşünmüyorum ki kusura bakmasında biraz açık konuşucam ne olsun istiyorsunuz arkadaşlar burası tamam yeri geldiğinde dertlenirsiniz paylaşacağımız bir ortam ama üzüntülü bir konu var diye kimse kendi mutluluğundan ödün veremez lütfen biraz düşünün tamam bir taraf üzüntü yaşıyor ama orda hamile bir kadın var heyecanlı mutlu sorduğu soruda da birşey yok yani bu derece konu nereye geliyor

Vallahi bernoşum beni tanıyan bilir uzun zamandır tanıyanlarda var ben yanlış birşey yaptıysam söylesinler 🤣🤣
Merhabalar ben yeni üyeyim bugun katıldım aranıza ama tanımaya yetti gibi😉 yaklaşımınız cok dogru ve yerinde olması gerektigı gibi.. tabi anlayana

Arkadaşlar ne kadar sorun oldu yukarı okumadan sorumu sormuştum ben kalbini kırdığım varsa kusura bakmayın lütfen benimde marta kimyasalım olduğu için endişe korku yaşıyorum bu yüzden yazdım topluluk fazla elbet biri cevap verir diye düşündüm 🙏

Arkadaşlar ne kadar sorun oldu yukarı okumadan sorumu sormuştum ben kalbini kırdığım varsa kusura bakmayın lütfen benimde marta kimyasalım olduğu için endişe korku yaşıyorum bu yüzden yazdım topluluk fazla elbet biri cevap verir diye düşündüm 🙏
Estağfurullah ne sorunu. Ben kendi adıma yazayım. Çevremde öyle fesat iki yüzlü insan var ki reelde yani. Ben burdaki sohbetin güzelliğini daha çok seviyorum. Pozitifleri gördüğümde kendimeymiş gibi sevinebiliyorum negatiflere kendiminkiymiş gibi üzülebiliyorum. Çünkü burda art niyet yok ve olmamalı da. Sen canını sıkma.

Kızlar ben hep duzenlı adet olurum şükür yasım 34.5 ama bı kac yıldır artık sadece 2-3 gunu yogun dıyebılecegım sekılde adet oluyorum sonrası cok cok az gelıyor yanı toplasanız 3-4 pedle bitiyor mens donemi. Bu durum hamıle kalmayı etkıler mı bı arkadasım bana eğer iyice sökülmezse içerde pislik kalır hamile kalmauı zorlastırır dedi bilgniz var mı?

Bugün Bat günüm. Gelen giden yok, herhangi bir belirti de yok. Adetim hiç gecikmezdi aslında ama Klomen + duphaston kullandım bu ay. Onlar gecikme yapmış olabilir mi? Konizasyon ( rahim agzından küçük huni şeklinde parça kesildi) olduktan sonraki aylar bile gecikmemiştim saati saatine gelmişti. inşallah gebeliktir. 3 Mayıs pik , öncesini ve 5ini değerlendirmiştik. Yani yumurtlama üzerinden geçen 15. Gün bugün , son ilişkiden 13. Gün. Ama dün yani regle 1 gün kala yaptığım iki kaset test negatif. Kan versem çıkar mı hanımlar ne diyorsunuz?

Bugün Bat günüm. Gelen giden yok, herhangi bir belirti de yok. Adetim hiç gecikmezdi aslında ama Klomen + duphaston kullandım bu ay. Onlar gecikme yapmış olabilir mi? Konizasyon ( rahim agzından küçük huni şeklinde parça kesildi) olduktan sonraki aylar bile gecikmemiştim saati saatine gelmişti. inşallah gebeliktir. 3 Mayıs pik , öncesini ve 5ini değerlendirmiştik. Yani yumurtlama üzerinden geçen 15. Gün bugün , son ilişkiden 13. Gün. Ama dün yani regle 1 gün kala yaptığım iki kaset test negatif. Kan versem çıkar mı hanımlar ne diyorsunuz?
Gec dollenme olabilir adet gecınce ıkı gun sonra tekrarlayın bence hala gelen giden olmazsa bi kan verirsiniz

Kızlarım hepinize iyi haftasonları diliyorum❤ benim iki aydır adetim erken bitiyo sizce neden olur bu? 5 gün sürerdi. 3 gün yoğun gelir. 4. Günden itibaren azalır 5. Gün de damla gibi gelir kesilirdi. Nisan Mayıs adetlerim 3. Gün bitiyo. Genel olarak yoğunlukta da bi azalma var. İlk iki gün cok olurdu gece yatarken iki ped takıp yatardım artık tek ped yetiyo misal yatarken. Yoğunluk azalması iki ay öncesinde başlamıştı . Dr a söylemiştim o zaman başkaydı dr um bi problem yok dedi. Ama şimdi günleri de azalınca acaba neden diyo insan. Bi fikriniz var mı ?

Kızlarım hepinize iyi haftasonları diliyorum❤ benim iki aydır adetim erken bitiyo sizce neden olur bu? 5 gün sürerdi. 3 gün yoğun gelir. 4. Günden itibaren azalır 5. Gün de damla gibi gelir kesilirdi. Nisan Mayıs adetlerim 3. Gün bitiyo. Genel olarak yoğunlukta da bi azalma var. İlk iki gün cok olurdu gece yatarken iki ped takıp yatardım artık tek ped yetiyo misal yatarken. Yoğunluk azalması iki ay öncesinde başlamıştı . Dr a söylemiştim o zaman başkaydı dr um bi problem yok dedi. Ama şimdi günleri de azalınca acaba neden diyo insan. Bi fikriniz var mı ?
Yaş kaç canım

Herhangi bir operasyon geçirdin mi yada başka bişey bazen rahimden problemlerden ötürü bu değişebiliyor mesela benimde orta yoğunluktaydı normaldi ama histeroskopi ameliyatınoldum 3,5 ay önce o zamandan beri adetlerim inanılmaz arttı miktar olarak sosyal yaşamımı baya olumsuz etkiliyor doktor normal dedi ama bilmiyorum işte bu ameliyatı olup adeti azalanda oluyor ozaman rahimde yapışıklık oluşmuş diyorlarmış nebilim bir sürü bilinmezlik benim rahmim t şeklindeydi onu düzelttiler işte ondan beri böyle doktor yer genişledi rahim duvarın daha çok dökülüyor artık dedi ama

Kan verirken bile bayılan biriyim ve İlk defa ameliyathaneye girdim gerçekten kolaydı sonrasını hiç düşünmeyin hem o operasyonda gebelik şansını arttırıyormuş
Pazartesi adetimin 4 günü kontrole çağırdı doktor karar verecek rahim film yada polipi alma konusunda merak ettiğim birşey daha var diş sorunundan dolayı çocuk olmaz mı ?

Anladım aşkım bu ay hayırlısıyla güzel sonuçlar alırsın inşallah❤ bana da dr um üç kere yumurta geliştirici çatlatma iğnesi denicez, olmazsa üç aşılama en son tüp bebek demişti. Bu ay da deneyip bırakıcam. Femara isticem p.tesi gittiğimde umarım verir. Çatlatma iğnesinden sonraki süreç çok görev gibi geldi. Zaten ovü testi bile kullanamıyorum bu yüzden. Eşimi bi araç gibi görüyorum üzüyo bu durum beni halbuki çok seviyorum onu 😔 geleceğe dair de planlarımızı değiştirdik. Bu ay da denicem olmazsa bırakcam ama gene buralarda olurum seviyorum sizi buraları ❤
Ah kuzum hakkımız da hayırlısı neyse o olsun inşallah dua edelim birbirimize inanıyorum güzel haberler vericez bebeğim ❤️ ben de bu aşılama olmazsa yazın kendime dinlenme süresi vericem Eylül gibi giderim tüp bebeğe planlarımız o yönde bakalım zaman ne gösterecek ❤️

Pazartesi adetimin 4 günü kontrole çağırdı doktor karar verecek rahim film yada polipi alma konusunda merak ettiğim birşey daha var diş sorunundan dolayı çocuk olmaz mı ?
Hamilelik sürecinde yaptirilmayan çok işlem var sanırım bir de çürük dişler kalbe organlara çok zarar veriyor diye biliyorum

Kızlar ben hep duzenlı adet olurum şükür yasım 34.5 ama bı kac yıldır artık sadece 2-3 gunu yogun dıyebılecegım sekılde adet oluyorum sonrası cok cok az gelıyor yanı toplasanız 3-4 pedle bitiyor mens donemi. Bu durum hamıle kalmayı etkıler mı bı arkadasım bana eğer iyice sökülmezse içerde pislik kalır hamile kalmauı zorlastırır dedi bilgniz var mı?
Canım korkulacak birşey yoktur benim de adetlerim bu şekilde ve birçok doktora danıştım hepsi de bu durumun normal olduğunu söyledi tabi hormon sonuçlarıma da bakarak yorumladılar 🤗
Doktora göründün mü sen hiç ?

X