Mayıs 2024 çatlatma iğnesi sürecini toplanın birlikte takip edelim

Bende suan bir tane kist vsr adetle de gitmiyor doktor gecen ay kist var diye baslamadi bu ay kist duruyor baslayalim dedi ben anlamadim bununla ilgili bilginiz var mi
Maalesef bi bilgim yok denemek istemiştir muhtemelen. Ben de hem polip hem pco var yine de deneyelim yumurtan gelişiyosa şansın var demişti

Evet cuma günü polip için minik bir operasyon geçireceğim sonra tekrar ilaç ve iğne tedavisini deneyeceğiz doktorumla ilk önce poliplerden kurtulmaya karar verdik. Siz ne düşünüyorsunuz
Bende şimdi kontrolden geldim regl 3. Günümdü bugün. Geçen ay ilk defa Klomen ve çatlatma iğnesi yapmıştık. Doktorum bu sefer gonal-F iğnesi verdi yumurta geliştirmek için. Tercihi bize bıraktı aşılama ya da yine ilişki siz karar verin dedi bakalım düşünücez

Bende şimdi kontrolden geldim regl 3. Günümdü bugün. Geçen ay ilk defa Klomen ve çatlatma iğnesi yapmıştık. Doktorum bu sefer gonal-F iğnesi verdi yumurta geliştirmek için. Tercihi bize bıraktı aşılama ya da yine ilişki siz karar verin dedi bakalım düşünücez
Hayırlısı olur inşallah 🙏🏻

Eklentiler

• IMG_20240512_083546.jpg
    IMG_20240512_083546.jpg
    64,7 KB · Görüntüleme: 20
Merhaba kızlar lütfen yardımcı olurmusunuz. P. Tesi çatlatma iğnesi nin 14.günüydü, beta 4.5çıktı. İki gün sonra yani bugün 16.gün beta 10.1çıkmış. İki katı artış var, ama gün olarak çok düşük değil mi değer? Kimyasal olmasından korkuyorum.. Lütfen yorum bekliyorum🌹

Merhaba kızlar lütfen yardımcı olurmusunuz. P. Tesi çatlatma iğnesi nin 14.günüydü, beta 4.5çıktı. İki gün sonra yani bugün 16.gün beta 10.1çıkmış. İki katı artış var, ama gün olarak çok düşük değil mi değer? Kimyasal olmasından korkuyorum.. Lütfen yorum bekliyorum🌹
Normal canısı ıkı katı artmıs baya da erken öğrenmıssın

X