Lütfen yardım edermisiniz??

cactuss

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2008
9
0
Öncelikle mrb arkadaşlar.Benim sorunum ağda kullanamıyorum.Denedim bir kez ve dayanamadım acısına.Koltuk altı bölgesini epilatör ile alıyorum.Ama baktığımda grimsi bi görüntü oluyor sanki alınmamıs gibi bu neden oluyor ve nasıl engelleyebilirim.Ne önerirsiniz.Bende herkes gibi pürüzsüz olsun istiyorum:KK43::KK43:.Önerilerinizi acil bekliyorum...

canım kırıyordur belki ondan öyle bir görüntü oluyordur.ben epilatör kullanmadığım için bilmiyorum ama kırıyor diyorlar ya ondan olabilir belki.

Evet olabilir bnde ondan şüpheleniyorum çünki çok çabuk çıkıyorlar.Tesekkür ederim canım.Peki ağda kullananlarda oluyormu yani onda da kırılmalar oklur ama fark varmı:S ona göre yöntem değiştirmem gerekicek.

ben ağdayla alıyorum ve özellikler çektikten sonra bakıyorum aldı mı diye:1shok:hepsini kökleriyle alıyor hem bikerede gidiyor hepsi temiz iş yani sende dene hihoyyyt

İz kalmıyor yani öyle.Bi kac kez denicem daha farklı yöntem tavsiye edebilecek olursa sevinirim.Tesekkür ediyorum herkese..

eğer kırıyorsa pudra kullan epilasyondan önce bol pudra sür hem kırılmasını önlüyor hemde daha beyaz oluyor
bende ağda kullanamıyorum bir kere hazır bantları deneyeyim dedim koltuk altım simsiyah oldu bir ayda geçmedi

Bebek pudrasından bahsediyorsun sanırım kardelen78 tesekkür ederim denicem.

X