Lumineyes ! (Lazerle Göz Rengi Değiştirme)

edalielif

çünkü pamuktan yapılmışım
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2012
115
2
merabalar sitemizde bi ara tartısılan lumineyes yani lazerle göz değiştirme acaba türkiye ye geldi mi ? sitede bi arkadasımız sanırım bahsetmisti ama yazdıgı mesajı kaybolmus bulamadım :S
kısacası ne zaman tr ye gelecek ? yurt dısında tr ye en yakın nerede yapılıyor ve maliyeti nedir ? yaptıranlar var mı acaba ?
bende lumineyes yaptırmak istiyorum da
bu konuda detaylı bilgiye sahip olan kimler var aramızda?

Son düzenleme:
İlk defa duyuyorumlazerle değil başka bir implantla göz rengini değiştiren teknikler var amaonlarda körlüğe neden oluyor youtube de videoları var yaptıranların aman ha sakın yaptırmayın bence

İlk defa duyuyorumlazerle değil başka bir implantla göz rengini değiştiren teknikler var amaonlarda körlüğe neden oluyor youtube de videoları var yaptıranların aman ha sakın yaptırmayın bence

lumineyes diye bi sey varmıs implant degil lazerle kahverengi pigmentleri kaldırıyorlarmıs
sitede yaptıran kim var bi de tr de oluyor mu ?

yaa bu lumineyes olan arkadaslar kimler ? lütfen bu konuyla ilgilenebilirmisiniz ? merakla bekliyorum
cünkü bende göz rengimi lazerle degistirmek istiyorum
lütfen lumineyes yaptıranlar buraya yazsınlar ...

Ben ne olduğunu nasıl olduğunu bilmiyorum
Ama bence acil karar vermeyin sağlığınıza yazık.
Sonucta lens var bişey var lens taksanız,
Ne biliyim ben daha göz çizdirmeye dayanamazken
Çok korkutucu bence ne sorununuz var ki gözlerinizle sağlıklıysa
Ben karısamam tabiki size ama ne bliyim acıkcası ben bile korktum o yüzden bu kadar konuştum
Haddimi aştıysam kusura bakmayın.

Ben ne olduğunu nasıl olduğunu bilmiyorum
Ama bence acil karar vermeyin sağlığınıza yazık.
Sonucta lens var bişey var lens taksanız,
Ne biliyim ben daha göz çizdirmeye dayanamazken
Çok korkutucu bence ne sorununuz var ki gözlerinizle sağlıklıysa
Ben karısamam tabiki size ama ne bliyim acıkcası ben bile korktum o yüzden bu kadar konuştum
Haddimi aştıysam kusura bakmayın.

yoo haddini aşmak değil olay siz içtenlikle yardımcı olmak icin söylüyorsunuz anlıyorum sizi
sorunum yok tabii kide gözlerimle fakat
bu işlemden sonra herhangi büyük bi sorun olmayacaksa
neden hayata maviş bakmayayım ki ?
kim istemez ?

Arkadaşlar bu tekniği yani lazeri geliştiren kişinin bir kaç videosunu izledim ve şu an için araştırma safhasında teknik ama pek zararı yok gibi görünüyor fakat göz tansiyonu riski olabilirmiş yapılırken çünkü ısı veriliyor sanırım lazer uygulanırken 20 dakika göze ama sanırım 3 sene sonra yaygınlaşacak bu teknik fda onayını laınca o zamana kadar bu etkiyi de oraadan kaldıracak bir çözüm bulurlar sanırım ama şimdilik temkinli olmak gerek benden söylemesi...:=)

Bence değmez sonucta yaşlanınca bunun kataraktı var bilmem nesi var bi hastalık olur bişey cıkar iyice arastırın bikac doktora birden sorun sonunda pişmanlık duymazsınız eminim.

şimdiden yapılıyor ama güvenle yaptırabilmek için 1-15 sene beklenmeli bence. korkunç sonuçları da olabiliyormuş çünkü. ama zaman içinde risklerini azaltırlar elbette.

Arkadaşlar lazerle göz değiştirme teknolojisi İstanbul'da uygulanmaya başladı,ilgilenenler benimle irtibata geçebilir,mail atın doktorun iletişim adreslerini verebilirim.

şimdiden yapılıyor ama güvenle yaptırabilmek için 1-15 sene beklenmeli bence. korkunç sonuçları da olabiliyormuş çünkü. ama zaman içinde risklerini azaltırlar elbette.

Bir kaç sene sonra bu ameliyatın fiyatları artıcak,çünkü ünlülerden talepler gelmeye başladı bu da doğal olarak rakamı yükselticek.20 yıl sonra gayet uygun fiyata bu ameliyat herkes tarafından yapılabilcek ama 20 yıl sonra buradaki pek çok üye ben de dahil yaşlanıcaz çoluk çocuğa karışıcaz:)

Bunu bende çok isterdim ama lazer epilasyondan bile vazgeçtim çünkü ilerde kesin kanser yapmıyor diye kesin bir şey söyleyemiyorlar.çok az bir araştırma var ve doktorlar lazer yapmadığı biliniyor diyor.yani kanser yapma ihtimali var.

Son düzenleme:
artık buda mı çıkmış ya pes :KK53:

Bence çok şaşırmamak lazım,ameliyatla cinsiyet bile değiştiriliyor göz neden olmasın:KK1:

Uzun yıllardır üzerinde araştırmalar yapılan bir konuydu bu ama artık sağlık bakanlığından izin çıktı,amerikalı bir doktor önderliğinde istanbula da bu teknoloji geldi,amerikada uygulayan çok sayıda insan var.

X