Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Bugün akşam üzeri annemin çarşıdan alışverişlerini yaptım
Sonra tekrar sarma sardık bir saklama kabı daha getirdim ,dondurucuya koydum
Markete uğradım eve gelirken 342 tl harcadım

Aldıklarım kaymak, muz ,30 lu yumurta, kuşlara vermek için 5 paket arpa şehriye, 1 kilo çekirdek ,somun ekmek

Günaydın kızlar, nasılsınız?
Gayet enerjimiz yüksek güne başladık inşallah, işimiz çok mecbur enerjiyi yüksek tutacağız ☺️
Sabah işyerine bir abim simit getirmiş onu yedim. Öğlen için evde dünden artan kıymalı patates ve biber dolmasını getirdim. Sabah oğluma beslenmesine ilave 20
TL verdim. Bugün başka bişi çıkmazsa gün içinde para harcamamayı planlıyorum fakat akşam için üniversiteden bir arkadaşımla sözleşmiştik. Yemeği onunla dışarda yiyeceğiz. E mecburen akşam dışarı çıkacağım için çocuklara oyun ablası gelecek, ona da ödeme yapacağım. Ama kız öğrencilere destek de olduğumu bilmeyi seviyorum. Neyse akşam bana biraz masraf görünüyor anlayacağınız.
Dünden de çocuklar ablayla yesin diye köfte yoğurdum dolaba koydum. Yemek işleri tamam gibi görünüyor şimdilik

Günaydın hanımlar
En sevdikim gün bugün 😂
Akşama nohut pilav planladim yemekten sonrada arkadaşa gidicez mailecek😂
O yüzden öğle yemeğinden sonra bisey yememem lazim😂
Hava çok serin
Dün yine sabaha kadar yağdı bereket
Kiz benimle çok çatışıyor yine tartıştık akşam
Ergenlik bit artık takatim kalmadi
gerci biri bitecek oburu baslayacak😂

Bugün nasipse lisedeki oğlan eve gelecek

Hafta sonu çamaşır, bulaşık valiz hazırlama ile geçecek hayırlısıyla 😊

Bugünkü menüm

Mercimek çorbası
Kıymalı bezelye
Makarna
Yoğurt/turşu
Portakallı içecek
Kakaolu puding

Slmlar ben nerelere gidem önce adam zatürre oldu sıcak havalarda sonra çocuk soğuk algınlığı atlattı derken ben de bu hafta iki serumla yarım gün günübirlik yatış mi ne artık neler etmişse hastaneler o sistemle duzeldim güya elimin gözümün takaati yok tabi ise gitmeye devam.bugun öğleden sonra çeyrek bile aldım.herrkese cokca slm

Slmlar ben nerelere gidem önce adam zatürre oldu sıcak havalarda sonra çocuk soğuk algınlığı atlattı derken ben de bu hafta iki serumla yarım gün günübirlik yatış mi ne artık neler etmişse hastaneler o sistemle duzeldim güya elimin gözümün takaati yok tabi ise gitmeye devam.bugun öğleden sonra çeyrek bile aldım.herrkese cokca slm
Geçmiş olsun canım
Allah acil şifalar versin 🤔

zinnia zinnia abla aldım işte 1 gr altın topiğin günü kutlu olsun 😊😊🤗🤗😘😘🎂🎂🎂🎂🎉🎉🎉🤑🤑🤑

Eklentiler

• 20240503_163912.jpg
    20240503_163912.jpg
    160 KB · Görüntüleme: 11
Erkenden kalktım

Dün bir makina çamaşır yıkamıştım, bugün de yıkama işlemlerine devam

Dünden kalan kıymalı bezelye ve makarna var
Bugün ilave olarak çıtır tavuk ve revani yaparım kaymakla sunarım nasipse yanına da yoğurt turşu içecek olarak portakallı içecek tamamdır
Belki komposto yaparım

Bugün yapılacak işler var hafta sonu yoğun geçecek sağlık huzur olsun herşey hallolur 😊

X