Kızlar ilk aşılamada hamile kalan var mı ??

Neden acaba? Her doktor un stili farklı cnm..belki senin ihtiyaç in yoktur benim vardır gerek duymuş olabilir cnm. Benim.az.zorlu geçti ya belki de ondandır. Ama benimle birlikte aynı gün 3.kisi aşılama olduk 3umuzdede verdi üstelik onların 5 dk sürdü kolayca. Belki doktor gerek duymamıştır senin doktor. Olacak oldu mu kısmet te varsa ne ilaç nede başka bişey e gerek olmuyor Allah ol derse olacak. Elimizden geleni yaptık. Artık onun ellerindeyiz
Evet öyle artık kısmet ama bana hiç önermedi sadece ananas,avakado bide incir ye tutunmayı kolaylaştırıyor dedi

Hayırlı olsun sağlıkla alın kucağınıza inşallah. Akıntınız olmuş muydu acaba. Benim bugün 1 hafta oldu yaptıralı iki üç gündür tekrar yumurtlama akıntısı gibi akıntım oluyor 🙄
Progestan vajinal fitil günde X6 kullandığım için akıntı hakkında bilgim yok.

Sağlıkla kucağınıza alın inşallah 🫶🏻
Ben aşılama yaptıralı bir hafta oluyor iki üç gündür yumurtlama akıntısı gibi akıntım var sizde olmuş muyduu acaba
Evet bende de olmuştu. Tam anlamıyla regl belirtilerim başladı test yaptırmayacaktım zaten regl olucam diyerek eşim ısrar etti öyle öğrendik

Yaa ne güzel bende inş iyi haber alırım
İnşallah bende hep araştırıyordum ilk aşılamada hamile kalan oldu mu diye. Nasipte varsa oluyor canınızı sıkmayın. İlk günler karnımda şişlik oldu ve kasık ağrısı onun dışında hiçbir şeyim yoktu. Araya bayram girdi derken hiç düşünmedim bile temizlik falan yaptım. 11.günü test yaptım negatif çıktı. 14.gün yaptığım da ise silik çıktı. O yüzden mutlaka doktorun dediği tarihi beklemenizi öneririm. Yoksa moral bozukluğu olabiliyor.

İnşallah bende hep araştırıyordum ilk aşılamada hamile kalan oldu mu diye. Nasipte varsa oluyor canınızı sıkmayın. İlk günler karnımda şişlik oldu ve kasık ağrısı onun dışında hiçbir şeyim yoktu. Araya bayram girdi derken hiç düşünmedim bile temizlik falan yaptım. 11.günü test yaptım negatif çıktı. 14.gün yaptığım da ise silik çıktı. O yüzden mutlaka doktorun dediği tarihi beklemenizi öneririm. Yoksa moral bozukluğu olabiliyor.
Hiç bir belirti olmadı mı başka

Hiç bir belirti olmadı mı başka
Olmadi ama öğrendikten sonra göğüslerimin büyüdüğünü farkettim şuan hala kasik ağrılarım var. Ayrıca progestan kullandığım için akıntı ile ilgili de bir fikrim yok. Genelde burda artış olduğunu söylüyorlar ama.

Olmadi ama öğrendikten sonra göğüslerimin büyüdüğünü farkettim şuan hala kasik ağrılarım var. Ayrıca progestan kullandığım için akıntı ile ilgili de bir fikrim yok. Genelde burda artış olduğunu söylüyorlar ama.
Bana progestan vermedi

X