Kızlar gebelik testime bakabilir misiniz

Seda545

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2024
16
1
23
Kızlar merhaba bat 22 mayıs bugün erken gebelik testi yaptım ama negatif değil mi ben sanki çok çok silik gördüm ama kararsız kaldım sizce erken mi daha test yapmak için herkes 5 gün kala öğrenmiş ama 😥

Eklentiler

• 20240517_072436.jpg
    20240517_072436.jpg
    36,4 KB · Görüntüleme: 257
Kızlar merhaba bat 22 mayıs bugün erken gebelik testi yaptım ama negatif değil mi ben sanki çok çok silik gördüm ama kararsız kaldım sizce erken mi daha test yapmak için herkes 5 gün kala öğrenmiş ama 😥
Çok hafif görünüyor çok yakınlaştırmadan bakınca çünkü bende saatlerce bakardım camın önüne geçip anlıyorum sizi siz 2 gün sonra normal kaset test yapıp deneyin bakalım nasıl olacak

Çok hafif görünüyor çok yakınlaştırmadan bakınca çünkü bende saatlerce bakardım camın önüne geçip anlıyorum sizi siz 2 gün sonra normal kaset test yapıp deneyin bakalım nasıl olacak
Gerçekten öyle sürekli ışıkla bakmaya çalışıyorum çok zor bi durum

Merhaba sol tarafa yakın baya silik bir çizgi var hata payı olabilir tabii bazı markalarda yanlışlık olabiliyormuş.Birkaç gün sonra adetiniz yaklaştığında sabah ilk idrarla deneyin gönlünüzce olur umarım🌺🌺Ben adete 4 gün kala silik çizgi ile öğrenmiştim takip ettim ve adet geçince koyulaştı.

kızlar ben gecikmenin 6. günündeyim bu çizgi 15dk belirdi

Eklentiler

• IMG_2624.jpeg
    IMG_2624.jpeg
    288,3 KB · Görüntüleme: 238
Sabah ilk idrarla erken gebelik testi yaptım böyle silik çıktı yumurtlamadan sonra 7-8. Günüm.
Hastaneye gittim hemen betahcg 1.20 çıktı çok garip siz ne düşünüyorsunuz? Sizce hamilelik var mı?

Eklentiler

• IMG_6429.jpeg
    IMG_6429.jpeg
    152,5 KB · Görüntüleme: 110
Sabah ilk idrarla erken gebelik testi yaptım böyle silik çıktı yumurtlamadan sonra 7-8. Günüm.
Hastaneye gittim hemen betahcg 1.20 çıktı çok garip siz ne düşünüyorsunuz? Sizce hamilelik var mı?
Test yanlış olabilir mi tekrardan tekrarlayıp mı gittiniz. Adete kaç gün kalmış oluyor peki

X