Kilo vermek istiyorum?

I love cats

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2018
404
68
Kızlar bende yeme bozukluğu var ya hiç yemiyorum ya aşırı yiyorum 9 saar ayakta olduğum bir işte çalışıyorum yaklaşık 25 kg vermem gerek.Diyet listem fazla değilmi?

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    112,1 KB · Görüntüleme: 75
Kızlar bende yeme bozukluğu var ya hiç yemiyorum ya aşırı yiyorum 9 saar ayakta olduğum bir işte çalışıyorum yaklaşık 25 kg vermem gerek.Diyet listem fazla değilmi?
Listene bakınca neden kilo alamadığımı öğrendim teşekkür ederim 🤭

Liste çok güzel gece yoğurt ve acı biber olayı uyurken bile yağ yaktırır. Listeye uyup kontrollü gidersen kısa zamanda etkisini göreceksin istikrarlı olman lazım umarım istediğin kiloya ulaşırsın 🙏🏼

tam 1haftadır bundan az yiyorum ama grm gitmedi

Bence akşam yemeği 10da olmamalı ve 23.30 da yoğurt bile olsa olmaz sanki ne biliym.. yatmadan en az 4 saat önce yemeyi bırakmak gerekiyor benim bildiğim

Kayinvalidem diyetisyene gittiğinde de 1 2 hafta bu şekildeydi ama sonrasında yavaş yavaş eksiltti bazı şeyleri. Bir bildikleri vardır biz kendimizi aç bırakınca kilo vereceğimizi düşünüyoruz ondan da sana fazla geliyor olabilir.
Bence yap, verim alamazsan konuşursun farklı şeyler denersin.
Ama akşam gerçekten geç gibi, erken uyumuyorsan bir ihtimal diyeceğim de her şeyi geçtim yiyip yatmak mideyi rahatsız ediyor en azından benim öyle.

X