Kalıcı Makyaj Uygulamaları Kas konturunu sildirenler yada zamanla silinen ve gecen var mi yardim!!!

Kalıcı makyaj yaptıranlar, kalıcı makyaj kaş, kalıcı makyaj nedir, kalıcı makyaj nasıl yapılır, kalıcı makyaj silme, kalıcı makyaj fiyatları, kalıcı makyaj dudak

Kaş konturu silinen sildiren varmi

• Kas kontur

OY: 0 0,0%
  • Kas kontur

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    0
  • Anket Kapalı .

Ssrr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2016
17
3
35
Arkadaslar merhaba kaş konturunu sildirenler varmi yada zamanla gecen varsa ne kadar surede gectigini soylecek olan varmi yardim lutfen

Ben sildirdim, buradaki konularda bahsedilen mikrpunktur yöntemi ile bende çok başarılı oldu. daha önce ikş kez üst üste yapılmıştı ikincisi dövme yapmış. yani kendiliğiinden geçme ihtimali yoktu ve renk giderek değişik garip bir hal alıyordu. Ama ben kurtuldum, şidi çok sevinçliyim, inanamıyorum İlk fırsatta resimlerimide paylaşırım burda, sizlerde zor durumdasınızdır biliyorum. İyi günler

Ben sildirdim, buradaki konularda bahsedilen mikrpunktur yöntemi ile bende çok başarılı oldu. daha önce ikş kez üst üste yapılmıştı ikincisi dövme yapmış. yani kendiliğiinden geçme ihtimali yoktu ve renk giderek değişik garip bir hal alıyordu. Ama ben kurtuldum, şidi çok sevinçliyim, inanamıyorum İlk fırsatta resimlerimide paylaşırım burda, sizlerde zor durumdasınızdır biliyorum. İyi günler
Merhaba gorsel varmi peki nasil bir surecti anlatabilirmisin tsk ederim

Arkadaslar merhaba kaş konturunu sildirenler varmi yada zamanla gecen varsa ne kadar surede gectigini soylecek olan varmi yardim lutfen
Ben sildirdim. lazer gibi biseyle. türkcede nasil deniyor bilmiyorum. kaslarim simsiyah di ve biri asiri derecede yukaridaydi. 7 kere düzelttirmeye gittim ama beceremedi. 1 sene sonra sildirmeye karar verdim ve cok mutluyum. cook hafif bir iz kaldi ama kaslarin altinda oldugu icin görünmüyor. sildirme süresi bende hemen hemen 6-7 ay sürdü. bende baya acidi ve kas kismi 4 gün sis kaliyordu. bu 6-7 ay icinde hic kaslarim yoktu cünkü lazerle yaniyorlardi. herseyin sonunda kaslarim eskisinden daha gücsüz ama bakim yapiyorum ve yavas yavas kendine geliyorlar. 1 seneden fazla oldu sildireli.. zamanla gecermi sorusuna gelirsek. bana dediklerine göre hic gecmiyor sadece rengi aciliyor seneler icerisinde. benim arkadasin kaslari da öyle yapildi 6 sene oluyor rengi yesile dönmeye basladi. kalitesiz boya nedeniyle. yani kendi kendine tamamen gecmez sadece seneler sonra rengi hep biraz daha acilir ama kalir 6 senede kizin kaslari hala cok belirgindi sadece rengi degismisti.

Ben bir seans lazer yaptırdım ama hafif silinme oldu 5 6 seans tekrarlamam gerekirmiş

Ben yaptırdım ve sildirmedim kendi geçti geçen sene martta yaptırmıştım bu sene çok silik dibine girince belli olan izleri var sadece tekrar yaptırcam ilerleyen günlerde

Ben bir seans lazer yaptırdım ama hafif silinme oldu 5 6 seans tekrarlamam gerekirmiş
Merhaba yaptirdiginiz lazerin turu nedir yag lazer varmis sanirsam bana onu onerdiler bir de sildirmeden once durumu nasildi kaslarinizin benim ki suan kizil renkte sanki yanlis kas kalemiyle boyanmis gibi esmerim... :KK43:

Uzun bir aradan sonra tekrar merhabalar
En çok sorulan sorulardan yine kaş sildirmekle alakalı kaşımın rengi kırmızılaştı silinebilir mi?
Evet micropunktur la silinebilir çünkü solüsyonla kusturarak çıkartılıyor.Yani lazerler gibi renge odaklı çalışmıyor sistem
Lazerler koyu renge odaklı oldukları için ancak koyu renkleri bir nebze açabilirler.onun içindir tüm söylenenler 'lazerle kaş sildirmeye gittim, ilk seansta rengi biraz açıldı, seyreden seanslarda hiç bir fark olmadı' diye. bu nedenle kırmızlaşmış kaşlarda hiçbir sonuç gözükmez.

Ben 3 yıl önce Kaş kontörü yaptırmışım 3 seans silme işlemi yaptırdım fakat tamamen silinmiyor sadece sönük bir renk kalıyor.

Merhaba ben dün kaşıma microblading yaptırdım fakat çok pişman oldum aşırı koyu ve keskin geldi ağladım kahroldum. yapan kişi bana 3 gün su değmiycek demişti. pişman olduğumu söylediğimde yıkarsan daha çabuk çıkar zamanla da açılır dedi. ama aynı gün kabuk bağlamaya başlamıştı bir an önce kurtulmak istedim. tanıdık cildiyeciye telefon açtık ama zamanla geçer yada lazerle dedi. annem aile hekimi bana bir karışım yaptı 2dk da oldukça haifledi ve istediğim kıvama geldi kaşlarım. sizinle de paylaşmak istiyorum. 2cc suda yarım koraspin eritilecek, 1 fındık kadar %4lük expigment krem 1 - 1;5 fındık kadar bepantol krem karıştıralacak kulak çubuğuyla kaşlarınızın altını kaşıyın sonra fazla beklemeden gidip yıkayın. sonra aynada inceleyin beğenmediğiniz noktalara biraz daha uygulayabilirsiniz bunu ben öyle yaptım. anında sonuç aldım. inşallah siz de alırsınız. selamlar sevgiler.

Ben İstanbulda Tanit Estetik Ayten Kömürcü hanıma 2 seans sildirdim baya baya gitti.3. Seansta istiyor ama bayramdan sonra gidicem yine. 10 sene önce dövme 2 sene öncede üzerine kıl tekniği yaptırmıştım. İlk foto uyuşturucu kremi sürdükten sonra çekmiştim o yüzden parlıyor. 2. Seansdan sonra yumuşatmasın diye vazelin sürmedim daha kalın kabuk attı daha çok açıldı rengi sanki. Kesinlikle tavsiye ederim Ayten hanımı. Bende burdan öğrenmiştim kendisini 👍🏼🧿

Eklentiler

• C2776E58-C9B2-4894-A62A-CA7D342F9C7F.jpeg
    C2776E58-C9B2-4894-A62A-CA7D342F9C7F.jpeg
    113,4 KB · Görüntüleme: 2.488
Kızlaaaaaarrrr , her hangi bir tekniği deneyip tecrübesini paylaşabilecek kimse yok mu ya .
ben lazerle çok yavaş ilerliyorum diye solüsyon ile sildirdim . yara izi ve yanık gibi hali geçmedi daha , eczaneden yaa izi kremi aldım ama içim karardı korkarım boyadan daha kötü kalacak

Kızlaaaaaarrrr , her hangi bir tekniği deneyip tecrübesini paylaşabilecek kimse yok mu ya .
ben lazerle çok yavaş ilerliyorum diye solüsyon ile sildirdim . yara izi ve yanık gibi hali geçmedi daha , eczaneden yaa izi kremi aldım ama içim karardı korkarım boyadan daha kötü kalacak
ben 2 seans solüsyonla sildirdim fakat hiç memnun değilim. kıpkırmızı bir hal aldı. eskiden en azından kaşımın rengindeydi. belki başka bir silme yöntemi bulurum diye foruma girdim bakıyorum

Suanki durumunuz nasil acaba

Hangi yontem yaptirmistiniz mikrobladinkmi yoksa makineyle yapilan doldurma yontemimi lutfen cevap verin

Daha önceki mesajlarda da görmüşsünüzdür 3 seans solisyonla sildirmeden 3 ay sonra kıl tekniği yaptırdım ama tutmadı. Çizgiler gitti gölgesi kaldı. Şimdi Aylin Çetinkaya da lazerle sildirmeye başladım. Kesinlikle çok daha acısız kanamasız ve konforlu. Direk renk açıldı ama bir ay sonunda asıl sonucu göreceğiz. Bakalım duruma göre bir kaç seansa pigmentlerden kurtulup besleme ile kaşlarımı gürleştirmeyi düşünüyorum. Daha kontör yaptırmam senelerdir yaptır sildir ne çektim beee 😩

X