Kalp çarpıntısı

Aynı hastalık 🫣bendede anksiyete kaygı bozukluğum var 2 yıl önce teşhis konuldu ama şaka gibi midemle kalbim arasında atıyor bazende kalbimde atıyor
Evet o çarpıntı nefes kontrolsüzlügü nedeni ile akciğerde oluşuyor atak ve stres anında
İlaçlarınızı kullanın ve günlük spor ekleyin hayatınıza çok geçmiş olsun

Dediğiniz sorunları bende yaşıyorum Hatt bzen günlerce sürüyor bazen üst üste oluyor ritim holterden de bişey çıkmadı biraz nabız yüksek dedi dideral verdi onu içtim şikayetim daha da arttı siz nasılsınız benim artık dayanacak gücüm kalmadı
Diderali 10 yıl önce migren için vermişti bana her gün yarık içiyordum şimdi kalpte panikten oluşan bu ritim bozukluğu veya psikolojik olarak hissettiğimiz içimizde bişey kopuyormuş gibi olan his için sakinleştirmek amaçlı veriyorlarmış antidepresan değil sanırım. Ben hiç gitmedim doktora çünkü çok çok sıkıldım yoruldum. Yediklerime çok dikkat ediyorum gaz şişkinlik olmadıkça kalbim rahat ve su içiyorum bolca

Boyle zor durumda kalmaktansa kullanmak daha iyi sanırım
Evet dogru canım yan etkileri var ama bence
Diderali 10 yıl önce migren için vermişti bana her gün yarık içiyordum şimdi kalpte panikten oluşan bu ritim bozukluğu veya psikolojik olarak hissettiğimiz içimizde bişey kopuyormuş gibi olan his için sakinleştirmek amaçlı veriyorlarmış antidepresan değil sanırım. Ben hiç gitmedim doktora çünkü çok çok sıkıldım yoruldum. Yediklerime çok dikkat ediyorum gaz şişkinlik olmadıkça kalbim rahat ve su içiyorum bolca
Evet bende dikkat ediyorum ne yapsam aynı ama ilacı günde iki tane tam içiyorum yalan söylemim biraz baş dönmesi ve sersemlik yaptı

Benim de öyle iki gündür karnım da şişkinlik var gaz yukarı vuruyor çarpıntı yapıyor sanki kalbim arada kalmış sıkışıyor gibi

Benim de öyle iki gündür karnım da şişkinlik var gaz yukarı vuruyor çarpıntı yapıyor sanki kalbim arada kalmış sıkışıyor gibi
Olumsuz düşünmemeye çalışıyorum, eşimde diyor bu sıra hiç doktora gitmiyorsun diye. Bi ara check up ve tamamlayıcı sigorta bile araştırdım kendime komple baktırayım diye ama daha kötü şeyler çıkar diye de korkuyorum. Kötü bişey olsa belli olur da diyorum öyle bi çıkmaz bende ki. Son 2 gündür uykuya dalamıyorum dehşet yorgunum uykum var gözlerimi kapatınca derin dalar uyurdum normalde şimdi sol tarafımda sanki bi boşluk var yada bir heyecan var gibi sık sık nefes alıyorum kendime sığamıyorum sanki nasıl uyuyorum bilmiyorum

İçtgin zaman bir nefes darlığı yaşadın mı

Son yazdığınıza cevap yazamadım da burdan yazayım dedim bakın ben 3 gündür yattım mı kalbim çarpıyor midem bulanıyor uyuyamıyorum çok zor bi durum bizi bizden başkası asla anlamıyor bende bazen ya kötü bişey varsa korkusuyla gitmiyorum ama emin olun olsa çıkardı benim de son 2-4 gündür gece yattım mı midem bulanıyor korkuyorum kalbim sıkışıyor ya midemde bişey varda korkusu sarıyor

X