İzmir meme büyütme ameliyatı sorular

Fndanil

Üye
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2016
25
10
27
6 gün önce ameliyatı oldum hiç bir pişmanlığım yok
Doktorum OP DR GÖRKEM ÇALIŞKAN öylesine tatlı bir doktor ki.. 320 cc çok yüksek profil yuvarlak kas altı takıldı

Evet zorluk oldu gerçekten özellikle 3 gün
Çok pişmandım ama şuna 2. Ayım çok memnunum
Tabi ilke göre şişlikler gittiği için baya küçüldü :)
Dik duramayacağım sanıyordum ilk 2 hafta kambur yürüdüm resmen

Merhaba canım cok cok geçmiş olsun. Bende martta olmustum. Şu an kendi mememden hiç farki yok. Maalesef kas alti digerler planlara göre daha fazla agri yapıyor. Napalim sonuçta keyfi bir amel. Ama dönüşleri muhteşem. Acı cekmeden güzelleşmek yokmuş :halay:

merhaba ben de dün ameliyat oldum. 325 cc mentor yuvarlak takıldı. Çok mu küçülüyor sonra . Küçülmesini istemiyorum hiç

Merhaba üzülerek söylüyorum küçülüyor evet baya bi fark ediyorsunuz benim küçülme daha yeni durdu diyebilirim
Geçen fotoğraflara bakıp aynaya baktım inanılmaz bir fark var
85 desteksizken şimdi 80 desteksiz oldu
Bana da 320 cc mentor yuvarlak takıldı
İnsan üzülüyor ya valla keşke daha büyük olsayfı ama zayıfım diye büyüğü sığmaz dedi doktorum

Merhaba üzülerek söylüyorum küçülüyor evet baya bi fark ediyorsunuz benim küçülme daha yeni durdu diyebilirim
Geçen fotoğraflara bakıp aynaya baktım inanılmaz bir fark var
85 desteksizken şimdi 80 desteksiz oldu
Bana da 320 cc mentor yuvarlak takıldı
İnsan üzülüyor ya valla keşke daha büyük olsayfı ama zayıfım diye büyüğü sığmaz dedi doktorum
Doktorumuz aynı sizinle. 10 günümdeyim. Ödemler gitti gibi artık. Ilk birkaç gün doktoruma kendi kendime kızdım içerledim daha büyüğü neden olmadı ki diye. Şimdi ise iyiki böyle olmuş diyorum , arkadaşlarım çok beğendi çok doğal olduğunu söylediler. Ben de kendime bakınca sanki hep benimmis gibi hissettim. Ameliyata girene kadar ameliyat olduğuma değsin diyordum, girerken yani iş ciddiye binince size bırakıyorum dedim. Doğal olması da önemliymiş, ona karar verdim.

Görkem bey mi sizin de
10. Gün çok erken 3 ay olacak benim küçülme daha yeni kesildi
Baya gidiyor bende keşke dahan büyük olsa diyorum ama eskiyi düşününce hiç yoktu sonuçta

İzmirde meme büyütme alanında prof dr ahmet seyhan ı mı önerirsiniz op dr cenk tokat ı mı yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler

Doktorum OP DR GÖRKEM ÇALIŞKAN öylesine tatlı bir doktor ki.. 320 cc çok yüksek profil yuvarlak kas altı takıldı
Merhaba sizin 6 yıl olmuş ama bende sizinle aynı doktora ameliyat olacağım.7 Hazirana gün aldım.Op Dr Görkem Çalışkan.Sizin son durumunuz nasıl memnun kaldınız mı kendisinden

Son durumunuz nedir gerçi sizin 6 yıl olmuş ama ameliyat sonrası süreçte doktorla nasıl iletişim kurdunuz cep numarasını verdi mi yoksa asistanlarla mı konuşmamız gerekiyor ?

X