İzmir medicana kadın doğum doktor önerisi

Ben hamileliğimin başından sonuna kadar Nafiye İlkay Topaloğlu na gittim ve Eylül de normal doğum yaptım Medicanada. Çok memnunum doktorumdan.

Ben hamileliğimin başından sonuna kadar Nafiye İlkay Topaloğlu na gittim ve Eylül de normal doğum yaptım Medicanada. Çok memnunum doktorumdan.
Bizde ikinci muayenemize gidicez inşallah yorumlarınız nelerde İlkay hanım hakkında çok fazla doktor seçeneği var birde normal doğum düşünüyorum tabi şart değil durum nasıl gelişirse ama önceliğim o özelde de genelde sezeryana yönlendiriyorlarmış İlkay hanımın tavrı nasıldı bu konuda 🙏🏻 mesajlara dönmesi ilgisi çok iyi bu arada

Mehmet Tunç Canda canım doktorum 13. Haftadayım çok memnunum kendisi profesör ve işinin ehli biri gerçekten güven veriyor
Merhaba memnun kaldınız mı normal doğum muydu sezeryan mıydı bu özelde ki doktorların sezeryanı ısrarla yaptırmaları gözümü korkutuyor birazda o yüzden doktorda bir türlü emin olamadım

Merhaba memnun kaldınız mı normal doğum muydu sezeryan mıydı bu özelde ki doktorların sezeryanı ısrarla yaptırmaları gözümü korkutuyor birazda o yüzden doktorda bir türlü emin olamadım
Henüz doğum şeklim belli değil Salı günü belli olacak ama iki doğumunda ücreti aynı zaten sezeryanda normal doğum da doktorlar için farkettiğini sanmıyorum

Bizde ikinci muayenemize gidicez inşallah yorumlarınız nelerde İlkay hanım hakkında çok fazla doktor seçeneği var birde normal doğum düşünüyorum tabi şart değil durum nasıl gelişirse ama önceliğim o özelde de genelde sezeryana yönlendiriyorlarmış İlkay hanımın tavrı nasıldı bu konuda 🙏🏻 mesajlara dönmesi ilgisi çok iyi bu arada
Biz de açıkçası özel hastane olunca sezeryana yönlendirir mi diye endişeliydik ama İlkay hanım çatı muayenesi sonucunda normal doğuma çok uygun olduğumu söyledi ve hep bu yönde ilerledik. Hatta bebeğimin başı kanala girmemişti ama buna da hiç takılmadan sorunsuzca normal doğumu yaptırdı. Hatta doğum korkusu olup sezeryan isteyen hastalarını da normal doğuma ikna etmeye çalışıyormuş :) Mesajlara bazen dönemediği oldu bende ama telefonlarımı hep açtı. Özel olunca insan bazen doktorun yönlendirmeleri ihtiyaçtan mı yoksa paradan mı hep şüphe ediyor ama İlkay hanımda o açıdan gönlünüz rahat olsun. Ek tahlillerde vs de tutumu gayet şeffaftı.

merhabalar medicana dogum paketini alıcam ama hangi uzman doktoru seçmeleyim bilemedim.Mehmet tunca isterdim ama prof olduğu için fiyatları yüksek diğer uzmanlar arasında gittiğiniz ve memnun kaldığınız var mı acaba

merhabalar medicana dogum paketini alıcam ama hangi uzman doktoru seçmeleyim bilemedim.Mehmet tunca isterdim ama prof olduğu için fiyatları yüksek diğer uzmanlar arasında gittiğiniz ve memnun kaldığınız var mı acaba
Nafiye İlkay Topaloğlu benim doktorum. Normal doğum yaptım çok memnun kaldım.

X