Kalıcı Makyaj Uygulamaları İzmir kil tekniği kaş kontürü sildirme acil yardım lazim.

Kalıcı makyaj yaptıranlar, kalıcı makyaj kaş, kalıcı makyaj nedir, kalıcı makyaj nasıl yapılır, kalıcı makyaj silme, kalıcı makyaj fiyatları, kalıcı makyaj dudak

Anilya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Mart 2014
29
2
34
Evet bende mağdurum. İzmir de yokluk bölgesi resmen guzellik alanlarinda İstanbul'u yakaliyamiyor kizlar kil tekniği kaş kontürü yaptırdım dün. hayatimin hatasi gibi hissediyorum. İzzet Yıldızhan İbrahim Tatlıses Recep İvedik halt etsin yanimda palabıyık gibi pala kaşlarım oldu bunu nasil sildirebilirim İzmir'de bu işi düzgün yapan işinde profesyonel bildiğiniz bir yer varmi kizlar. İlk degilim buna çözüm bulan arkadaşlar lütfen deneyimlerinizi benimle paylaşın kimse beni görsün istemiyorum. Hayata küstüm resmen yhaaa

Evet bende mağdurum. İzmir de yokluk bölgesi resmen guzellik alanlarinda İstanbul'u yakaliyamiyor kizlar kil tekniği kaş kontürü yaptırdım dün. hayatimin hatasi gibi hissediyorum. İzzet Yıldızhan İbrahim Tatlıses Recep İvedik halt etsin yanimda palabıyık gibi pala kaşlarım oldu bunu nasil sildirebilirim İzmir'de bu işi düzgün yapan işinde profesyonel bildiğiniz bir yer varmi kizlar. İlk degilim buna çözüm bulan arkadaşlar lütfen deneyimlerinizi benimle paylaşın kimse beni görsün istemiyorum. Hayata küstüm resmen yhaaa

İyi de dün yapılan bir kontür bugün belli olmaz ki.Hepimiz ilk yaptırdığımızda bu görüntü oluştu.1 hafta geçmesi gerekiyor.Üstündeki kabuk dökülünce göreceksiniz asıl şekil ve rengi...Kurutmamaya,yolmamaya çalışın kabuğu.Vaselin sürün kurudukça.Kabul dökülünce karar verin derim..

Arkadaşım karar vermek için acele etme bir hafta sonra belli olur bana bir foto yollarsanız size daha doğru değerlendirme yaparım

Yaa bende izzet yıldızhan koyuluğunda kaş istiyorum..:))8 ayda üç kere yaptırdım 2 ayda rengi soluyor,bir kısmı siliniyor sonra kalem ,far boyama işleri..ben bunlardan kurtulmak için yaptırdım..2 ayda bir 600tl vermekten yemin ederim imanım gevredi:KK43: yok mu şöyle İzmir’de önereceğiniz bir yer,bende millet gibi yaptırıp en az 1 yıl rahat edeyim??canım senin ki şayet çok kalın değil sadece koyuluğundan rahatsız isen merak etme en geç 15 güne açılıp normalleşir.

İyi de dün yapılan bir kontür bugün belli olmaz ki.Hepimiz ilk yaptırdığımızda bu görüntü oluştu.1 hafta geçmesi gerekiyor.Üstündeki kabuk dökülünce göreceksiniz asıl şekil ve rengi...Kurutmamaya,yolmamaya çalışın kabuğu.Vaselin sürün kurudukça.Kabul dökülünce karar verin derim..
Geçiyor mu gerçekten dun yaptirdim ben de ne zamana açılıyor recep ivedik gibiyim şekli gyzel ama cok koyu

Geçiyor mu gerçekten dun yaptirdim ben de ne zamana açılıyor recep ivedik gibiyim şekli gyzel ama cok koyu

Tabiki ilk görüntüye asla aldanmayın.Hepimiz o şekilde 1 hafta geçirdik.Size tavsiyem acele etmeyin.1 hafta bekleyin.Su değdirmeyin bir kaçgün ve kurudukça vaselin sürün.Kabuklaşmaya başlayacak ve kabuk atacak.Kabukları asla yolmayın.1 hafta sonra rengi ,şekli belli olur.

Kabuklari yolsak da bir an once kurtulsak daha iyi degil mi.ay cok moralim bozuk seklu guzel aslinda ama cok koyu oldu bu yaa.Allah razi olsun sizden

X