İNFERTİLİTE HAKKINDA

Çok sağol yaramaz mıııı ama işin kötüsü 6 tane eczane gezdim hiç birinde iğne yok ovitrelle depolorına da baktırdılar yok napıcam bilmiyorum eczacı biraz daha araştırıp bulamazsanız doktorunuzla iletişime geçin dedi ama imkansız devlete gittiğim için pazar günü vurulmam gerekiyor çok kötü oldu bu durum
Hangi şehirdesiniz

Yani şöyle anlatayım ilk tedavim 3 yıldır çocuğum olmuyor hormon testleri yapıldı karın ve alttan ultrason bakıldı küçük bir pco görüldü ama bu önemli değil dedi düzenli adet oluyorum rahim filmi çekilmedi insülin direncime ve çeşitli vitamin değerlerime bakılmadı eşimde bir sıkıntı görülmedi en son klomen kullandım gittim kontrole cuma günü gel çatlatma iğnesi vurulacak eğer olmazsa infertiliteye yönlendiricez seni dedi kaldım böyle yani orda ne işlem yapılır ne olur bu çatlatma iğnesinin faydası olur mu hiç bişey bilmiyorum allak bullak oldum araştırmaktan yoruldum seninde baya gözlerini yordum hakkını helal et
Allah yardımcınız olsun benimde 3 sene oldu ilk önce hsg ile başlamak lazım pconuz engel degil hamile kalabilirsiniz esinizde sorun olmamasi cok iyi bende 3 defa catlatma iğnesi vurundum negatif sonuç aldım tam bıraktımgim ay hamile kaldim maalesef dusukle sonuclandı çok araştırip aklınızısa bulandırmayın hsg yi mutlaka çektirin acısı ağrısi olmuyor korkulcak birsey değil Allah haýırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin cümlemize

2 yıllık evliyim ve gebelik oluşmadığı için dr önce hsg ile başladı , çünkü tüplerin açık olup olmaması önemli rol alıyor yolun başında . Tüplerim açık çıktı çok şükür ondan sonra ultrason hormon testleri yapıldı ✔️
Çok şükür benim bir problemim yok , eşimde sayı sıkıntısı vardı onu düzelttik baya artış oldu şimdi morfoloji sıkıntısı var onun tedavisini görüyor inşallah ondan da iyi bir sonuç alırız..Bizim hikayemiz bu şekilde 🙌
Morfoloji niz kaç ve ne gibi bi tedavi görüyorsunuz bizdede aynı sıkıntı var 1 bucuk yıldır kimyasal bile yaşamadım

2 yıllık evliyim ve gebelik oluşmadığı için dr önce hsg ile başladı , çünkü tüplerin açık olup olmaması önemli rol alıyor yolun başında . Tüplerim açık çıktı çok şükür ondan sonra ultrason hormon testleri yapıldı ✔️
Çok şükür benim bir problemim yok , eşimde sayı sıkıntısı vardı onu düzelttik baya artış oldu şimdi morfoloji sıkıntısı var onun tedavisini görüyor inşallah ondan da iyi bir sonuç alırız..Bizim hikayemiz bu şekilde 🙌
Hikayemiz aynı, rabbim hayırlısını nasip etsin inşallah🤲🏻 Bide bu süre zarfında kilo aldım :KK43:

Morfoloji niz kaç ve ne gibi bi tedavi görüyorsunuz bizdede aynı sıkıntı var 1 bucuk yıldır kimyasal bile yaşamadım
Totaliter 16 milyon spermle öğrendik %2 morfolojiyi , proxeed plus, keçi boynuzu kürü kullandık artış gördük çok fazla olmadı farklı bir doktora başvurduk o , Merional iğneye başladı eşime 2 haftada bir ve sperm sayısı ciddi anlamda arttı..morfoloji 2 de olsa sayı arttığı için pek dezavantaj olmayacağını söyledi doktorumuz. Halâ iğneyi kullanıyor eşim sperra adında takviye ürün kullanıyoruz sigarayı bıraktı doktorumuz morfolojinin de gözle görülür artacağını söyledi bakalım bu ay testi yenilycez inşallah hayırlı bir sonuç alırız 🤲🏻
Benimde gebeliğim olmadı hiç 😏

Yani şöyle anlatayım ilk tedavim 3 yıldır çocuğum olmuyor hormon testleri yapıldı karın ve alttan ultrason bakıldı küçük bir pco görüldü ama bu önemli değil dedi düzenli adet oluyorum rahim filmi çekilmedi insülin direncime ve çeşitli vitamin değerlerime bakılmadı eşimde bir sıkıntı görülmedi en son klomen kullandım gittim kontrole cuma günü gel çatlatma iğnesi vurulacak eğer olmazsa infertiliteye yönlendiricez seni dedi kaldım böyle yani orda ne işlem yapılır ne olur bu çatlatma iğnesinin faydası olur mu hiç bişey bilmiyorum allak bullak oldum araştırmaktan yoruldum seninde baya gözlerini yordum hakkını helal et
En önemli şey rahim filmi o da yapılmamış. Tüpler kapalıysa hiç bı tedavi ise yaramaz ki

Totaliter 16 milyon spermle öğrendik %2 morfolojiyi , proxeed plus, keçi boynuzu kürü kullandık artış gördük çok fazla olmadı farklı bir doktora başvurduk o , Merional iğneye başladı eşime 2 haftada bir ve sperm sayısı ciddi anlamda arttı..morfoloji 2 de olsa sayı arttığı için pek dezavantaj olmayacağını söyledi doktorumuz. Halâ iğneyi kullanıyor eşim sperra adında takviye ürün kullanıyoruz sigarayı bıraktı doktorumuz morfolojinin de gözle görülür artacağını söyledi bakalım bu ay testi yenilycez inşallah hayırlı bir sonuç alırız 🤲🏻
Benimde gebeliğim olmadı hiç 😏
İnşallah hayırlı haberler alırsın arkadaşım
Bizim sayımız çok iyi olması gerekenin 2 katı fakat morfolojimiz 1 ve %99u baş anormalisi
varikoselimiz var fakat doktor ameliyata gerek yok dedi
istanbuldamısınız hangi doktora gidiyorsunuz

Hikayemiz aynı, rabbim hayırlısını nasip etsin inşallah🤲🏻 Bide bu süre zarfında kilo aldım :KK43:
Canım bu süreç zor oluyor her iki taraf için de , ama senin kendine daha dikkat etmen gerekiyor . Bir tarafta sperm düzeltilirken yumurtanın da kaliteli olması avantaj olur . Ben omega folik asit d3 vitamini kullanıyorum 🤗 doktor tavsiyesi ile tabiki😊

Bizim sayımız çok iyi olması gerekenin 2 katı fakat morfolojimiz 1 ve %99u baş anormalisi
Gaziantepteyiz, bir çok özel doktora başvurduk pek sonuç alamadık iyi bir araştırma sonucu (Murat Mermerkaya) hocamızı bulduk çok ilgili sağolsun en azından düzeltmek için çabalıyor , sayı artışımız onun tedavisi sonucu olduğu için morfolojiden dolayı da ümitleniyoruz umudumuz boşa çıkmaz inşallah 😊

Canım sizin morfoloji için tedaviniz nedir peki şuan ?

Canım sizin morfoloji için tedaviniz nedir peki şuan ?
Bizim tedavimiz sadece vitamin şuan
ve ara tahlilde hiç bir şey değişmemişti
bakalım 2 ci tahlilde ne durumda olacak
en zor düzelen şey şu morfoloji
yaşımda 31 öyle bekliyorum ilaçların işe yaramasını :KK43:

Ab canım benim Allah büyüktür rabbim yüzümüzü güldürsün emeğimizi çabamızı boşa çıkarmasın ❤️
Dr morfoloji için her akşam çobançökerten demlenip içilecek dedi ,araştırdık İbrahim saraçoğluda morfoloji için kesinlikle tüketin demiş videoları var canım ayrıca maca tozu aldık yoğurta katıp tükettik bir süre . Araştırın faydası olur belki 😏 herşey bir bahane Rabbim ol derse olur umudumuzu kaybetmeyelim yeter ki 🤗❤️

X