Ilişkiye giremiyorum

Türkiyeye gelemiyorum yoksa bizde mutlu degiliz ya bu halimizden oturumum yok gelemiyoruz onleinda benden 40bin tl istendi ellimde yokken üstelik ve artı ellime olacagina dair bir kanita vermiyordu nasil güvenebilirdim türkiedeki doktorlarla onlein tedavi göreyim

Türkiyeye gelemiyorum yoksa bizde mutlu degiliz ya bu halimizden oturumum yok gelemiyoruz onleinda benden 40bin tl istendi ellimde yokken üstelik ve artı ellime olacagina dair bir kanita vermiyordu nasil güvenebilirdim türkiedeki doktorlarla onlein tedavi göreyim
Hangi ülkedesiniz?

Ben 7 senedir evliyim iliskiye giremiyorum ve bunu artik vajinumus olarak düşünüyorum aslinda ilk basindada vajinumus oldugunu düşündüm ve kaynanamlar annemler ögrendikleri zaman hemen hocalara basvurdular vs. 7 yildir hep muskayla hocalarla yapamaya deniyoruz ve hala olmus degil bizim iliskimiz artik bu iskenceye dayancak gücüm kalmadi gercektende cok sikildik cok biktik bu acidin ve lütfen beni duyun bana yardimci olun güzel bayanlar 🥹🥹7 senem hem hüzünle aglayarak gecirdim gercektende ve halada öle maalesef bunun icin bende artk yine kendimi burda gördüm ve insallah bende herkes gibi yazarim kizlar bende artik basardim ve basarmayi cok istiyorum esimle bosanma aşanmasindayiz simdi onun icin olmasini cok cok isterim ve üstelik biz birbirimizi severek evlendik🥹
7 senedir nerdesiniz ya, hacıdan hocadan medet ummak ne demek????
bide vajinusmus olduğunuzu düşünüyormussunuz 👏👏👏👏👏

Bundan sonra da girmeyin ya. Muskadan hocadan derman arayan ilişkiye girmesin de üremesin de...

O kadar arastirdim ki hemde nasil defalarca interten arastirip durdum ilkinde dedim vajinumus bunun adi kimse inandirmadim herkes aklinca kimse de hic cikmamis olmadigi bir hastalik ilk bende cikti aşirete ve simdide diyorum esime ben vajinumusum diyor yok öle birsey artik takmicam ve yenecegimi düsünüyorum kizlar bilmediginiz cok sey var onun icin eski zamani elestirmeyi birakın simdiye bakalim sizden yardim istedim diye buraya takildim ve esim bosanma konusundada ciddi degil 7 senedir hep diyorum bosuyacam sinirden esim cok seviyor Allaha binlerce kere sükür ama artik cok yoruldum artik kendimi evli olarak bulmak istiyorum bi bekar kadin olarak degil
Ve bunuda söleyim bende fazla et vardi ameliyat oldum kizligimida doktor patlatti cünkü gerdek gecesini tam yasayamadim o kadar agladim bagirdim esim devam ettirmedi zaten son oldu o zamandan beri iliski yasamiyoruz her seferinde deniyoruz olmuyor cok kasılıyorum maune olmusum bir sorun yok ama iliski konusuna geldi mi ayaklarim titriyor hemen kasiliyorum icine koymaya zorluyorum yine olmuyor 😒😒
neden birilerini inandırmaya çalıştınız ki, bu sizin özel hayatınız ya annenize kayınvalidenize ne?
kocanızla elele tutuşıp bi doktora gidemediniz mi, ille başınızda bi ebeveyn mi olması lazımdı?

Bu zihniyetin çoğalmaması insanlık adına daha iyi aslında. Okudukça hayret ettim, cehalet akıyor yazdıklarınızdan. İnsanlara tüm mahreminizi açıp bir de ikna etmeye çalışıyorsunuz bu bir hastalık diye. Hangi yüzyıldasınız Allah aşkına? Orada doktor bulamadıysanız bi zahmet paraya kıyın da Türkiye’de bu işin uzmanlarına tedavi olun. Çözümü olan bir şey için yedi sene beklemişsiniz yazık.

Bu zihniyetin çoğalmaması insanlık adına daha iyi aslında. Okudukça hayret ettim, cehalet akıyor yazdıklarınızdan. İnsanlara tüm mahreminizi açıp bir de ikna etmeye çalışıyorsunuz bu bir hastalık diye. Hangi yüzyıldasınız Allah aşkına? Orada doktor bulamadıysanız bi zahmet paraya kıyın da Türkiye’de bu işin uzmanlarına tedavi olun. Çözümü olan bir şey için yedi sene beklemişsiniz yazık.

X