İdrarda protein kaçağı

Kızlar ya bişey sorucam ben çam sakurada yatıyorum ya burda estetik dikiş yok normal dikecekler dikiş izi gibi duracak 10 gün sonra dikiş aldırmaya geliyormuşuz ben yapıştırma çizgi gibi dikiş istiyordum burdamı doğurmak zorundayım yada bi özele geçsem nasıl olacak fikir verirmisiniz nasıl yapacağım ya

Merhaba durumunuz nedir aynı durumu ben de yaşadım. 31 de fark edildi 33 te suyu baya azalmıştı kilosu gelişimi gerilediği için doğumu başlatmak zorunda kaldılar. Bebeğim 1kg doğdu. 1.5 ay küvözde kaldı. Şu an 1.5 yaşında çok şükür.

Kızlar ya bişey sorucam ben çam sakurada yatıyorum ya burda estetik dikiş yok normal dikecekler dikiş izi gibi duracak 10 gün sonra dikiş aldırmaya geliyormuşuz ben yapıştırma çizgi gibi dikiş istiyordum burdamı doğurmak zorundayım yada bi özele geçsem nasıl olacak fikir verirmisiniz nasıl yapacağım ya
Ben özelde yaptım doğumu. Tehlikeli bir durum lütfen başka doktorlara da danışın. Perinatolog baktı mı bebeğe? Durumu nedir? Tansiyonlarınız nasıl? İlaç kullanıyor musunuz tansiyon için

Ben özelde yaptım doğumu. Tehlikeli bir durum lütfen başka doktorlara da danışın. Perinatolog baktı mı bebeğe? Durumu nedir? Tansiyonlarınız nasıl? İlaç kullanıyor musunuz tansiyon için
Tansiyonum 13 lerde bazen 12 lerde oluyor sabahları bazen az yüksek çıkıyor yeni uyandığımda burası araştırma hastanesi diye burds kalıyorum kilosu geçen hafta 2 ydi bu haftada 2 normal dddiler idrar veriyroum aralıklı zamanlarda ne zaman doğurtursunuz dedim bi şikayetin olmadıkça bi sorun çıkmadıkça 37 bekliyoruz dediler

Sizdede çok ödem varmıydı doğumdan sonra indimi tansiyonum hep yüksek seyretse ilaca başlatcsklardı ama bazen düşüyor

Sizdede çok ödem varmıydı doğumdan sonra indimi tansiyonum hep yüksek seyretse ilaca başlatcsklardı ama bazen düşüyor
Evet benim ödemim de çoktu ilaçlar dahi etki etmedi. 18 gördüğüm bile oldu. İçtiğim su idrar olmadı bebeğe de gitmedi. Parmağımla basınca çukur oluyordu. Göz kapaklarıma kadar ödem vardı. Doğum sonrası sönmeye başladı. İshal oldum hep . İçtiğim suyu döker gibiydim

Şu an ikinci gebeliğim ve ilaçla ilerliyoruz 32+3 olduk. Hep bir korkusu var tabi. Allah evlatlarımızı korusun

Evet benim ödemim de çoktu ilaçlar dahi etki etmedi. 18 gördüğüm bile oldu. İçtiğim su idrar olmadı bebeğe de gitmedi. Parmağımla basınca çukur oluyordu. Göz kapaklarıma kadar ödem vardı. Doğum sonrası sönmeye başladı. İshal oldum hep . İçtiğim suyu döker gibiydim
Csnım şimdi odama geldiler herhalde beni doğurtucaklar ben normal doğum istemiyorum dedim isteğe bağlı değil dediler ben yapamam öyle ağlıyorum zaten hemen doğurmazsın3 günde anca açıklığın yok dediler öyle ağlıyorum napıcsm bilmiyorum

Csnım şimdi odama geldiler herhalde beni doğurtucaklar ben normal doğum istemiyorum dedim isteğe bağlı değil dediler ben yapamam öyle ağlıyorum zaten hemen doğurmazsın3 günde anca açıklığın yok dediler öyle ağlıyorum napıcsm bilmiyorum
Sezeryanı kabul et muhtemelen suyu azalmıştır. Su azalınca bebek tehlikeye düşüyor. Dua et sadece. Allahım yardım edecektir inşallah sen de güzel toparlarsın ben 5 günde ayağa kalktım her gün süt sağıp götürdüm hastaneye

Benim de epidural olacaktı ama tansiyon yüzünden bebek gücü yok dediler mecbur sezeryana aldılar

Merhaba ne yaptınız?

Merhaba hanımlar 33 haftalık hamileyim idrarda eser protein kaçağı çıktı. Ellerim ayaklarım bacaklarım yüzüm aşırı şişti. Doktor 24 saatlik idrar istedi. 1 hafta boyunca tansiyonunu ölç dedi 13 lerde çıkıyor. Başına gelen oldumu erken doğum riski olurmu birde 2 ayda alcağım kiloyu resmen 1 haftada aldım su gibi kilo alıyorum ne yapmam lazım çokta yemiyorumEki Görüntüle 3427487

Merhaba hanımlar 33 haftalık hamileyim idrarda eser protein kaçağı çıktı. Ellerim ayaklarım bacaklarım yüzüm aşırı şişti. Doktor 24 saatlik idrar istedi. 1 hafta boyunca tansiyonunu ölç dedi 13 lerde çıkıyor. Başına gelen oldumu erken doğum riski olurmu birde 2 ayda alcağım kiloyu resmen 1 haftada aldım su gibi kilo alıyorum ne yapmam lazım çokta yemiyorumEki Görüntüle 3427487
2014 de doğum yaptım aynı süreci yaşadım. İdrarda protein çıktı hergün tansiyon ölçümü haftalık tahlil yaptırdım. Ayaklarım bacaklarım aynı sizin gibiydi. Eşimin ayakkabıları bile olmuyordu. Riskli evet aynı dönem hamile kaldığım arkadaşım aynı sebeple bebeğini kaybetti ama ben 39. Haftada sağlıkla kucağjma aldım. İhmal edilcek bir durum değil şişlikler bir süre sonra iner bol bol yatış

Kızlar sezeryan doğurdum bebeğim çok küçük. Bebeğimle bana dua edin bakmaya korkuyoruz küveze almadılar iyi beslenmezse gidecek benimde sütüm bir türlü gelmiyor ☹️

Kızlar sezeryan doğurdum bebeğim çok küçük. Bebeğimle bana dua edin bakmaya korkuyoruz küveze almadılar iyi beslenmezse gidecek benimde sütüm bir türlü gelmiyor ☹️
Gözün aydın. Hoş gelmiş dünyaya🥰 sütün gelmiyorsa mama veriliyor. Benimde gelmedi baştan sonra sonra geldi. Meme+mama devam ettik. Sütüm yok diye düşünme. Bol sıvı, çorba, dereotu, tahin helvası falan yemeye çalış. Kaç kg doğdu? Küvöze ihtiyacı olsa alırlardı hem. Bu iyi birşey değil mi? Sen ona çiçek gibi bakarsın annesi. Tekrar gözün aydın.

X