Hormonlu spiral

rzsi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2023
1
0
28
Herkese merhaba. Geçen cuma mirena hormonlu spiral taktırdım. Kanamalarım hâlâ bitmedi.dun tekrar gittim kaydı mi acaba diye. Normal duruyor. Daha ne kadar sürecek bu kanama. Resmen 1 aydır kanama ile uğraşıyorum. Öncesinde Yasmin kullanmak istedim ama yan etki yaptı devam edemedim.reglim uzadı. Bilenler birşey yazsın lütfen

merhaba rahim kalınlaşması sebebi ile bana da bu ayın 24 ünde takıldı mirena ama resmen adet oluyorum yoğun bir şekilde hanımlar var mı bilgisi olan henüz dr gitmedim ama endişeliyim ağrı sancı da cabası.

Herkese merhaba. Geçen cuma mirena hormonlu spiral taktırdım. Kanamalarım hâlâ bitmedi.dun tekrar gittim kaydı mi acaba diye. Normal duruyor. Daha ne kadar sürecek bu kanama. Resmen 1 aydır kanama ile uğraşıyorum. Öncesinde Yasmin kullanmak istedim ama yan etki yaptı devam edemedim.reglim uzadı. Bilenler birşey yazsın lütfen

merhaba ben de 25 nisanda mirena taktırdım. Adetimin 4.günüydü daha sonra bitti kanamam ardından 9 mayısta yeniden başladı bugun 9.gün artarak devam ediyor.
sizin nasıl geçti süreciniz acaba?

Ben bakır spiral takıldım iki ay adet oldum normal yani

X