HEPATİT B

Nurkita

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2019
6
0
30
Ben de doğuştan hepatit b'liyim. 30 yaşındayım. Bu virüsü vücudumdan tamamen atacağıma inanıyorum. Bunun için bilimde çok zor diyorlar ama ben inanıyorum bu virüsü atacağıma.
Bu virüsü taşıyıcıyken vücudundan atanları duydunuz mu? O kimseler var ise iletişime geçmek istiyorum.

2017 yılında hbv dna 6700'lerde seyrederken 2024 30 yaşımda HBV DNA 30. Negatife çevirip yok edeceğime inanıyorum. Bu virüsü taşıyıcıyken atanlar yoruma yazsın rica ederim.

Çocukken cerrahpaşada tedavi gördüm 6 ay iğne biyopsi ilaç vs. Taşıyıcı oldum. Durum şu an böyle

ben atılamıyor sadece etkileri azaltılabiliyor diye biliyorum. babannem aynı hastalığa sahipti ama 20 yıl kadar tedavilere ve iyi sağlığına rağmen 65 yasinda bu hastalıktan vefat etti. onun hastalığı çok gec farkedilmişti ama.

gecen yıl check up yaptırdığımda bende pozitif koruma çıktı hepatit b’ye. doktorum aşı oldun mu veya bu hastalığı hiç gecirdin mi diye sordu ama ne aşı oldum ne de bu hastalığı gecirdim ömrüm boyunca. 😔

Ben de doğuştan hepatit b'liyim. 30 yaşındayım. Bu virüsü vücudumdan tamamen atacağıma inanıyorum. Bunun için bilimde çok zor diyorlar ama ben inanıyorum bu virüsü atacağıma.
Bu virüsü taşıyıcıyken vücudundan atanları duydunuz mu? O kimseler var ise iletişime geçmek istiyorum.

2017 yılında hbv dna 6700'lerde seyrederken 2024 30 yaşımda HBV DNA 30. Negatife çevirip yok edeceğime inanıyorum. Bu virüsü taşıyıcıyken atanlar yoruma yazsın rica ederim.

Çocukken cerrahpaşada tedavi gördüm 6 ay iğne biyopsi ilaç vs. Taşıyıcı oldum. Durum şu an böyle

Merhaba bende hepatit b taşıyıcı hastasıyım ve Dr um biyopsi istedi ilaç tedavisine başlayıp başlanmayacağını tespit etmek için yapılıyormuş yaşım 30 ilaç için erken mi değil mi kafam çok karıştı

X