Hamilelikte belirti kaybolması

SelNaz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2023
3
0
23
Kızlar merhaba 8+4 haftalık hamileyim 6.haftadan beri yoğun mide bulantım vardı s.garadan aşırı midem bulanıyordu fakat 3 gündür mide bulantısından eser kalmadı doktorum gelmene gerek yok dedi devlette de randevu bulamıyorum çok korkuyorum bir şey mi oldu acaba diye. Normal mi acaba bilenler lütfen yorum yapsın😞🙏🏻

Kızlar merhaba 8+4 haftalık hamileyim 6.haftadan beri yoğun mide bulantım vardı s.garadan aşırı midem bulanıyordu fakat 3 gündür mide bulantısından eser kalmadı doktorum gelmene gerek yok dedi devlette de randevu bulamıyorum çok korkuyorum bir şey mi oldu acaba diye. Normal mi acaba bilenler lütfen yorum yapsın😞🙏🏻
Merhabalar ben ilk gebeliğimde aynısını yaşamıştım . 9 haftalıkkrn aşırı olan mide bulantım aniden kesilince hemen hastaneye gittim doktoruma . Eşim doktora benim boşuna stres yaptığımı söylemişti . Korkutmak istemem seni ama
Doktor bana hak verdi . Aniden kesilen mide bulantısı bazen riskli olabiliyor iyi oldu geldiğiniz dedi muayene etti bir sıkıntı yoktu ama iki kere hiç mi bulanmıyor diye sordu .
Sen yine fe önlemini al arkadaşım .
Bir sıkıntı yoktur bence ama için rahat olur .

X