Hala Bir Umut Olabilir Mi?

burdabikiz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2022
919
1.146
35
Çevremde kimseyle konuşmuyorum bu konuları. Çok sıkıntılıyım..

Normalde regl düzenim 22-23-24 günde bir oluyor. Yani bat tarihim 26-27-28 i.

24 ünde kan testi verdim. Beta sıfır gibi bir şey çıktı. Kesin hamile değilim. Bir ihtimal olsaydı iki üç falan çıkardı o değer dedim ve regl yi beklemeye başladım.

Ama son 24 saattir aşırı şiddetli bir bel ağrım var. Ölüyorum ağrıdan. Regl ile ilgili gelen giden akıntı vs hiçbir şey yok. Birde son değerlendirme 17 ekmde olmuştu. Fotoğrafını paylaşacağım yazı da aklımı kurcalıyor çok.

İçimdeki umuda çok öfkeliyim aslında. Kabullenmiştim regl yi bekliyordum ama ben bunca zaman sıfır belirti sıfır belirti diye gezerken bu bel ağrısı, 11 gün muhabbeti sabaha kadar uyutmadı beni.

Ayın 24 ünde sıfıra yakın çıkan betaya rağmen hala bir umut olabilir mi? Son değerlendirme 17 ekim.

Eklentiler

• 1C7D9174-69C8-4C04-BBCD-F9E84049AA3D.jpeg
    1C7D9174-69C8-4C04-BBCD-F9E84049AA3D.jpeg
    217,1 KB · Görüntüleme: 150
Adet gününüz geçince evde test yapın. Her ay döngü değişebilir belirtiler de değişebilir

Adet gününüz geçince evde test yapın. Her ay döngü değişebilir belirtiler de değişebilir
Bat için 26-27-28 demiştim ama bugün ayın 30 u hala regl olamadım. Dün 28 ekimde erken gebelik testi yaptım onda da çıkmadı. Yarını da bekleyeceğim. Yarın da olmazsam salı günü 1 kasımda tekrar kan vereceğim. Kanda da çıkmazsa pes edeceğim sanırım 🤣

Bat için 26-27-28 demiştim ama bugün ayın 30 u hala regl olamadım. Dün 28 ekimde erken gebelik testi yaptım onda da çıkmadı. Yarını da bekleyeceğim. Yarın da olmazsam salı günü 1 kasımda tekrar kan vereceğim. Kanda da çıkmazsa pes edeceğim sanırım 🤣
Merhaba ben de benzer durumları yaşıyorum eşim şehir dışında olduğu için yalnızca 17-18 ekimi değerlendirebildik bat 4-5 kasım ben de geçm hafta cuma kan testi verdim ve direkt 0.0 çıktı ama içimde küçük de olsa bi umut var dün de yani ilk kandan iki gün sonra tekrar tahlil verdim ve bu sefer de 0.8 çıktı bilemiyorum yükselir mi bir daha beni durumunuzdan haberdar eder misiniz

Merhaba ben de benzer durumları yaşıyorum eşim şehir dışında olduğu için yalnızca 17-18 ekimi değerlendirebildik bat 4-5 kasım ben de geçm hafta cuma kan testi verdim ve direkt 0.0 çıktı ama içimde küçük de olsa bi umut var dün de yani ilk kandan iki gün sonra tekrar tahlil verdim ve bu sefer de 0.8 çıktı bilemiyorum yükselir mi bir daha beni durumunuzdan haberdar eder misiniz
Tabiki. Biraz önce kan vermeye gittim yine hastaneye. Sonucu inşallah güzel gelir. Doktor sadece 4-5 gün geçtiyse çıkmayabilir ama yine de test yapalım dedi.

Eklentiler

• 13B20525-6FD2-49FA-B92D-54B475A28A72.jpeg
    13B20525-6FD2-49FA-B92D-54B475A28A72.jpeg
    69,7 KB · Görüntüleme: 124
Ben pzartesi yaptırdım testi😀
17 sni ben de değerlndrmiştim ama reglime benim 6 gün var daha bugun🌝
Sizin regl döngünüz uzun sanırım. Benimki 23-24 gün olduğu için çabuk geçiyor 🤣 Sat 4 ekimdi. 27-28 inde olmam Gerekiyordu.

Sizden de güzel haberler bekliyorun inşallah. Rabbim yüzünüzü güldürsün en kısa zamanda 🤲🏻

Sizin regl döngünüz uzun sanırım. Benimki 23-24 gün olduğu için çabuk geçiyor 🤣 Sat 4 ekimdi. 27-28 inde olmam Gerekiyordu.

Sizden de güzel haberler bekliyorun inşallah. Rabbim yüzünüzü güldürsün en kısa zamanda 🤲🏻
Ay yok benım erken döllenme 😂😂 benim de 27 gün fln döngüm inşallah sizin de cok teşekkürler bekleyen herkese Allah nasip etsn

Ben pzartesi yaptırdım testi😀
17 sni ben de değerlndrmiştim ama reglime benim 6 gün var daha bugun🌝
Merhabalar benm de son ilişki tarihim 18 ekim ve 4-5 kasım da regli bekliyorum pazar günü yaptırdım 0.8 çıktı tahlilim şimdi regliyi bekliyorum olmazsam tekrar tahlil vericem sizin maşallah erken olmuş sanırım rica etsem sürecinizi anlatabilir misiniz

Merhabalar benm de son ilişki tarihim 18 ekim ve 4-5 kasım da regli bekliyorum pazar günü yaptırdım 0.8 çıktı tahlilim şimdi regliyi bekliyorum olmazsam tekrar tahlil vericem sizin maşallah erken olmuş sanırım rica etsem sürecinizi anlatabilir misiniz
Merhaba! İnşallah hamilesinizdr.
Benim reglim 16 ekimde bitti 17 si ve 23 ünde ilişki oldu. 31 inde test verdim 50 cıktı. Erken yumurtlama diye düşünüyorum zaten adetlerim de 27 gün bazen de daha az adet günlerim de az olurdu. 24 ünde pembe ve kahverengi leke başladı bi hafta sürdü hala daha cok nadir geliyor oradan anladım olmazdı hiç. Bazıları saglıksız diyor ama bilmiyorum. Yarın tekrar kan verip arttı mı diye bakacagım.

X