Fibromiyalji Hastası Olanlar Ne Tedaviler Gördünüz?

Soldaki ağrılı mememde fibrokistler var başka bişi yok. Sağ memede de fibrokistler var ama 1 tane yeni koplike kist varr 6 ay da bir takip edilecek dedi. %2 ihmal kötüye dönebilir dedi ama korkuyorum bana çok korku veriyor emziriyorum hala ve süt yoğunlaşması da olabilirmiş. Netlik yok. Sizin takip edilen neydi? Taramanız temiz dimi?
Bugün gidicem inşallah.dua edin..inşallah sizin de süt yoğunlaşmasıdır.

Kesinlikle en büyük etken fibromiyalji ben 6 senedir neler çekiyorum bir bilseniz artık alışmaya çalışıyorum . Sanki 80 yaşında ki nineler gibiyim yaşım 34 ama .
tamda yorumu yazdığınız gün 33. Yaşımı devirdim ve 2020de sezeryan doğum yaptım o günden beri gitmediğim bir kaç bölüm kaldı . En son 2022 Aralık ayında nöral terapi yapıldı sırtıma ve boynuma özel fizik tedavi için muayenehaneye gittim aynı yerde ozon tedavisi de aldım sırt kol ağrılarım bitti 1.5 yıldır iyiyim ama midem, karnım, boynum berbat. Son 3 aydır midede karında yanma şişlik usg bakıldı birşey yok ama gastroya gitmemi önerdi doktor endoskopiden korktum gidemedim yediklerime dikkat etmeye çalışıyorum. Hamur işi makarna acı yersem rahatsızım ve daha aklıma gelmeyenler. Boyun düzleşmesi çıktı dengem şaşmış durumda. Yıllardır aklımdaki tek şey bunları bir tek ben yaşıyorum sanıyordum. Böyle başkalarında duyunca demek böyle birşey var diyorum. Çünkü psikolojim cidden bozuk artık

tamda yorumu yazdığınız gün 33. Yaşımı devirdim ve 2020de sezeryan doğum yaptım o günden beri gitmediğim bir kaç bölüm kaldı . En son 2022 Aralık ayında nöral terapi yapıldı sırtıma ve boynuma özel fizik tedavi için muayenehaneye gittim aynı yerde ozon tedavisi de aldım sırt kol ağrılarım bitti 1.5 yıldır iyiyim ama midem, karnım, boynum berbat. Son 3 aydır midede karında yanma şişlik usg bakıldı birşey yok ama gastroya gitmemi önerdi doktor endoskopiden korktum gidemedim yediklerime dikkat etmeye çalışıyorum. Hamur işi makarna acı yersem rahatsızım ve daha aklıma gelmeyenler. Boyun düzleşmesi çıktı dengem şaşmış durumda. Yıllardır aklımdaki tek şey bunları bir tek ben yaşıyorum sanıyordum. Böyle başkalarında duyunca demek böyle birşey var diyorum. Çünkü psikolojim cidden bozuk artık
Alın ben dennde okadar.boyun düzleşmesi tek taraflı ağrı yapıyor mu?benim sol tarafım özellikle kaburga kemiklerim inanılmaz acıyor

Alın ben dennde okadar.boyun düzleşmesi tek taraflı ağrı yapıyor mu?benim sol tarafım özellikle kaburga kemiklerim inanılmaz acıyor
İnanın sürekli bi yerler ağrıyor bazen sağ bazen sadece sol birde çarpıntı mı mide sıkıntısı mı ne bilmiyorum o çıktı başıma günlerce check up aradım para çok geliyor yaptıramıyorum. Kalp mide bağırsak detaylı baktırmak istiyorum ya cidden hastalık hastasıyım yada bişey var ama ölene kadar da devam diyorum

Boyun düzleşmesi baş ağrısı yapıyor mu ?

Konya akademi hastanesi kardeşim tedavi gördü mustafa zaim oğluydu Doktor'un adı iyileşti Adana'dan götürdüm kardeşimi resmen hayata bağlandı kardeşim

Valla bildiğim. Kadarıyla anlatım öncelikle yüzme ye yaz dedi spora yaz dedi ikisinide yaptım sonra kırmızı reçeteli birkaç ilaç verdi bilmiyorum isimlerini kardeşim bu tarz şeylerle vakit harcadıkları ağrıları geçti hatta şuan kuryelik yapıyor düzenli spor yapıyor yüzüyor hayatının parçası oldu bunlar gayet iyi hiç ağrısı sızısı yokmuş 2 3 sene çekti kardeşim genç yaşında baya hayatını bitirdi bu hastalık ama şuan eser uok

Yapar gerilim tipi baş ağrısı oldu bende
Ne kadar süre devam etti?
Yaklaşık 15 gündür değişik bir ağrım var ve ağrı kesici işe yaramıyor. Nörolojiye gittim tomografi çekildi bir şey yok asıl mr istedi ama maalesef çekinemiyorum 😕

X