FARMASİ Ürünleri Kullanıcı Tecrübeleri

Üye olan kizlar bi de başlangıç paketinden bir zarf icinde sozlesme kağıdı gibi bisiler cikti, boş. İnceleme firsatim olmadi henüz ama onlar ne? Üye olmak icin sozlesmede mi imzalamak gerekiyor. Üstelik nufus fotokopisi, ikametgah belgesi vs de isteniyor yaziyor kagitta
bende pek anlamadım cokda inceleyemedim

merhabalar farmasıyı ilk defa gördüm ve aktif karbonu denemek için aldım. kullanan bir arkadaş var mıdır?

Üye olan kizlar bi de başlangıç paketinden bir zarf icinde sozlesme kağıdı gibi bisiler cikti, boş. İnceleme firsatim olmadi henüz ama onlar ne? Üye olmak icin sozlesmede mi imzalamak gerekiyor. Üstelik nufus fotokopisi, ikametgah belgesi vs de isteniyor yaziyor kagitta
Yok hayir hicbirsey imzalamaniza gerek yok prosedur geregi gonderilmistir

at kestanesi jeli işe yarasa da performansı süper değil.vicks tarzı bir şekilde yapısı olsa daha etkili olurdu sanki

Farmasi hakkında merak ettiğiniz herşey için mesaj atabilirsiniz. Ekibime katılan danışmanlarım için de ayrıca süprizlerim var.Gelin birlikte kazanalım :):KK200:

Bende yeni bir farmasi danışmanıyım. Desteklerinizi bekliyorum canlarım. İhtiyacım vardı bu işe ve inşallah desteğinizle her şey daha güzel olacak.

Farmasi hakkında her türlü soru sorup bilgi alabilirsiniz isterseniz üye olmanıza yardımcı olurum birlikte güzel bir ekip kurup işimize büyütebiliriz.

Üyelik ücretsizdir.
Sipariş zorunluluğu satış zorunluluğu yoktur.
Siparişlerde prim sistemiyle para kazanabilirsiniz.

Mesajlarınızı bekliyorum sağlıcakla kalın :KK200:

Hanımlar,
sitede ürün reklamı, satışı, alt kadro oluşturmak, referans numarası vermek, telefon, mail, facebook, instagram, satış sitesi, blog linki vermek, üye yapmak vb yasaktır.

Farmasinin elimde aydinlatici kremi ve sabunu var hamile oldugumu ogrendim bi zarari olur mu

Kızlar merhaba ben bayadır farmasi kullanıyorum hatta satış müdürüyüm.hakikaten tüm ürünlerini iç rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Dr. C. Tuna ürünlerinin hepsi dermokozmetik , eczane ürünleri o yüzden hassas cilt problemi olanlarda kullanabilir. üye olarak alışveriş yaparsanız geliş fiyatına alıyosunuz baya uygun oluyo fiyatları.Bilgi almak isterseniz bende yardımcı olurum hatta O oskayhatun instagram adresindende inceleyebilirsiniz isteyeni ekibime de dahil ederim her konuda da yardımcı olabilirim :)

Merhaba farmasinin hemoroide iyi gelen hatta geçiren kremi varmış,bu doğru mu kullanan etkisini gören var mı?

Farmasi nutriplus in b12 spreyini almak istiyorum ( eksikliğim yok ama alt sınıra yakınım) ama açıkcası çok da güvenemiyorum. Çünkü internette en ucuz 70-80 e bulurken daha fazla miktarı bu katalogda 40 lira. Bana sade suyu satmasınlar b12 diye. Ne dersiniz kullanıp fayda gören var mı?

Farmasiye üye olabilirsiniz ? İhtiyaçlarınızı daha uyguna ve para kazanma fırsatına sizde dahil olun 🙏

Son düzenleyen: Moderatör:
X