Eşim Instagramda sporcu influencer bir kadını takip etmeye başladı. Kadın çok açık saçık

girlinred girlinred evirip çevirmeden söyleyin o zaman. Adamın bir kadın sporcunun sayfasını takip etmesine neden "bu ne rahatlık hırbo deyip gırtlağını sıkasım geldi şimdi" dersiniz ?
Sadece o kadını takip ediyorsa (belli ki öyle) buna kızmayacak evli bir kadın tanımıyorum. Sanki bel fıtığı olan adam fizyoterapist kadını takip ediyormuş da normal bir durummuş gibi oynamayın şimdi.

Sadece o kadını takip ediyorsa (belli ki öyle) buna kızmayacak evli bir kadın tanımıyorum. Sanki bel fıtığı olan adam fizyoterapist kadını takip ediyormuş da normal bir durummuş gibi oynamayın şimdi.
Konu sahibi eşine dair hiçbir bilgi vermedi; farkında mısınız ? Adamın mesleğini ve hobilerini bilmiyoruz.

Hepsini bir kenara bırakıyorum. Bu hesabı takip edip, adamın niyeti bozmasından mı endişe etmeliyiz ? Spor sayfasına bakınca, ben spor yapan bir insan görüyorum.

Çok erkeksi kasları oluşmuş ben kadınsılıktan çıkanı pek beğenmiyorum baktım şimdi erkek olsam etkilenmem valla. (Kişisel görüşüm) 😂
Ama spor konusunda azim verici tarafları var bu yönden takip edebilir yani.

Son düzenleme:
Ben de açıp baktım size sebep, kadının hiçbir yeri açıkta falan değil normal spor kıyafetleri giymiş. yalnız boşuna kıskanıyorsun kanka, bu kadın girse kavgada o sümsük kocanı max 10snde yere devirir :halay: Bu kadın senin sümsükyüse bakmaz yani rahat ol.

Ay neler var buna takıldı ise oho. Sporcu ve işi bu tabi ki sergileyecek kaslarını bazıları takma kalça takıyor haliyle gösterecek ki inanalım. Ay evli kadınlar kıskanır deyip kapalı giyineyim demek zorunda değil, bizim kadınlarımız kadına gıcık olur ve açık saçık giyiniyor der. 😂 Ama senin eşinin dikkatini çekmiş kadının ne suçu var.
Tüm dertleri acaba onu hayal eder mi bence tüm dert bu malesef başkasının bilincini yönetemezsiniz hanımlar.

Son düzenleme:
Ben de açıp baktım size sebep, kadının hiçbir yeri açıkta falan değil normal spor kıyafetleri giymiş. yalnız boşuna kıskanıyorsun kanka, bu kadın girse kavgada o sümsük kocanı max 10snde yere devirir :halay: Bu kadın senin sümsükyüse bakmaz yani rahat ol.
Yanlış hesaba bakmış olabilir misin ben böyle spor yapan ilk defa görüyorum bikiniyle 😂umarım kocası spor taktiği alıyordur

Vücut erkeksi ama kalçaları güzel

Ee olsun o kadar spora. Benim kalcam da güzel olduğuna göre çok takılmam insan da bazen özgüvenle alakalı.
Bu arada bu kadarına kadar takılırsa sosyal medya kullanmayan bir erkek bulmak lazım. Daha çok normal ulaşabileceği kişileri takip etmesi hoşuma gitmezdi benim, ünlenmiş ve alanı belli biri için takılmam bu konuya. Bizde sporcuları, ünlüleri takip ediyoruz.

Ee olsun o kadar spora. Benim kalcam da güzel olduğuna göre çok takılmam insan da bazen özgüvenle alakalı.
Bu arada bu kadarına kadar takılırsa sosyal medya kullanmayan bir erkek bulmak lazım. Daha çok normal ulaşabileceği kişileri takip etmesi hoşuma gitmezdi benim, ünlenmiş ve alanı belli biri için takılmam bu konuya. Bizde sporcuları, ünlüleri takip ediyoruz.
Ben de takip ederim de yani böyle paylaşım yapan birini eşimin takip etmesine müsaade etmem ne yani kocam kalçalarını mı dikleştirecek de takip edecek 😂

Ben de takip ederim de yani böyle paylaşım yapan birini eşimin takip etmesine müsaade etmem ne yani kocam kalçalarını mı dikleştirecek de takip edecek 😂

Çok fazla böyle insan var bikinili kadınlar. Takip etmeden de bakabilir. Hergün ziyaret ederek. 😇 Valla niyetini kötü hissediyorsa eşi için orda bir sorun vardır zaten canım.

Selam, eşim "built by becky" hesabını takip etmeye başladı, kadın kalça ve göğüsleri açıkta spor yapıyor. ne diyeceğimi bilemedim, neden takip ediyorsun diye sormalı mıyım, rahat mı bırakmalıyım, kıskanacak bir durum var mı sizce, üstüne gitmiş gibi mi olurum?
Merhaba
Siz durumu öğrenince kıskandınız mı?
O an ki duygu önemli.
Ama siz burada soruyorsunuz
Ne yapmayalım diye
Ne hissetmeliyim diye
Niye

Kendiniz olun
Kıskandıysam kıskandım deyin

Neden takip ediyor eşiniz o hesabı ? Siz takip ettiğni görmek için ne kadar kontroldesiniz? Neden eşinizin takip ettiği kişiler hakkinda bilginiz var? Neden odağınız eşinizin instagramında? Eşinize güveniyor musınız? Bunlar daha ilk derece önemli sorular?

Aslında cevap sorunuzda gizli

Çıkın bu kuyudan

Kolaylıkla
🎈

Selam, eşim "built by becky" hesabını takip etmeye başladı, kadın kalça ve göğüsleri açıkta spor yapıyor. ne diyeceğimi bilemedim, neden takip ediyorsun diye sormalı mıyım, rahat mı bırakmalıyım, kıskanacak bir durum var mı sizce, üstüne gitmiş gibi mi olurum?
Eşiniz spor yapan biri mi? Yani öyle bile olsa bu kadının paylaşımları pek hitap etmez eşinize.
Başka spor yapan kadınları da takip ediyor mu?

Konu sahibi eşine dair hiçbir bilgi vermedi; farkında mısınız ? Adamın mesleğini ve hobilerini bilmiyoruz.

Hepsini bir kenara bırakıyorum. Bu hesabı takip edip, adamın niyeti bozmasından mı endişe etmeliyiz ? Spor sayfasına bakınca, ben spor yapan bir insan görüyorum.

Kendi adına konuşuyorsun şu anda 😂 he canım aynen öyle senin dediğin

Spor falan değil derdi klasik aç erkek modeli!Eski elimden biliyorum, vücut geliştirme sporu yapan tüm kadınları takip ederdi, mankenleri,yerli yabancı spikerleri bile! Tek derdi kadın vücudu görmekti,evde görseniz dört dörtlük dersiniz,ama sanaldaki bu kadın merakı yıprattı beni ve ayrıldım.

Kendi adına konuşuyorsun şu anda 😂 he canım aynen öyle senin dediğin

Kendi adıma konuşmasam "ben" demezdim. 🙄

X