Pulmonoloji - Göğüs Hastalıkları Derin nefes almakta güçlük çekiyorum yasayan varsa bılgı ıstıyorum

merve_demi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2009
74
0
3 4 gundur dern nefes alırken zorlanıyorum derın nefes alamadgım ıcın de esneme ıhtıyacı hıssedıyorum ama cıgerlerımı sankı tam dolduramıomusm gıbı gelıo cıldırcak gıbı oluorum doktra tabıkı gıdıcem ama oncelıkle ramazanın cıkmasını beklıorum bılgısı olanlardan paylasmalarını rıca edıorum şimdiden tesekkurler arladaslar

bence ramazan sonunu bekleme teleşlanmanı istemiyorum ama bir an önce doktora gitmelisin .... araştır istanbuldasın iyi bir doktor bul ve vakit kaybetme bence ..

bende deli gibi aynı sıkıntıyı yaşıyorum.esnemek için uğraşmaktan çene kemiklerim yoruldu.eğer doktora gittiysen burdada paylaşırmısn lütfen..

aynı sorun bende de var ya...hemde yaklaşık 1 senedirdoktor astım teşhisi koydu bi ton ilaç kullanıyorum ama banamısın demedi bence astım değil.şimdi iyi bi profösör arıyorum çünkü hayat çok zorlaşıyo böle... sizler doktora gittinizmi????

Aynı sorunu birkaç kez ben de yaşadım.Aynı anlattığınız gibi.. Doktora gitmedim çünkü anladım ki psikolojikti.İçimdeki sıkıntılar geçince o da geçti.

bende de böyle bir sorun vardı derin nefes alma isteği duyuyordum çünkü aldığım nefes yetmiyordu doktora gittim pisikolojik olabilir ama siz kbbye gidin dedi ordada burnumda eğrilik ve şişmeden dolayı olduğunu ameliyatla geçebilcek bişey olduğunu söylediler

Bir süre geçmeyen durumlarda doktora gidin bence :)

bendede vardı doktora gıtmıstım burnundan demıstı amelıyat oldum ama bugun yıne aynı his geldi:KK43:((

Burundan dolayı bende de aynı sorun olmustu canım içerdeki kemiklerde bi egrilik olabiliyomus ihmal etme bence

zaman zaman olur bende bikaç defa doktora gittim ama her defasında psikolojik olduğunu söyledi atarax şurup verdi artık bu sıkıntıyı yaşadığımda geçene kadar şurup içiyorum iyi geliyor..bu aralar var yine.. genelde sonbaharda oluyor bende :)

aynı sorun bende de var. nefes darlığından önce burun akıntısı ve hapşuruk başlamıştı 7-8 ay boyunca devam etti..geçer diye bekledim ama geçmedi.hatta üstüne bir de nefes darlığı ve öksürük eklendi. özellikle geceleri uykumu bölecek kadar rahatsızlık verici.göğüsüm daralıyor ve nefes alamıyorum..bugün göğüs hastalıklarına gittim anlattım şikayetimi.akciğer röntgenim çekildi ve solunum testi istendi..test sonucumda 2 değer oldukça düşüktü doktor kendince yorumladı ilaç yazdı 3 tane. bir tanesi burun için fısfıs diğerleri tablet. alerjik rinit yazmış kağıda.çok dikkat etmem gerektiğini ve ilerlediğinde astımı da tetikleyebileceğini söyledi bana.. siz de ihmal etmeden bir doktora başvurun bence

Ark şu an esneyerek ancak derın nefes alıyorum. Sizce hamilelikten etkisi varmı beş aylığım ikiz bebekler

X