Deniz Güleryüz Çakmak

Merhaba memnun kaldınız mı ben de geç gördüm yeni yazabiliyorum
Ben Aylin hanım a gitmiştim öncesinde. Amh düşüklüğü ve ileri hareketli sperm sayısı çok düşük olduğu için vitaminler verip 1 sene dene olmazsa tüp bebek demişti. Ben 1 seneyi beklemeden kesin olmayacak düşüncesi ile rahim filmi vs çektirip deniz hanım ile görüşmeye gittim tüp bebek konusunda iyi olduğunu düşübdüğüm için. Kendisi de bu ilaçları 2 ay daha kullanmamı gebelik olmazsa adet olunca başlamak için gitmemi söyledi ama o iki aylık süreçte gebe kaldım. Şuan kendisi ile devam etmiyorum ilerliyen muaynelerimde ben iletişim kuramadım kendisi ile sağlıklı bir şekilde. Ama tüp bebek için çok detaylı bilgi vermişti bence mutlaka görüşülmeli

Suat beyde bir arkadaşım tedavi oldu. Belirttiği tarihlerde cinsel ilişkiye girilmemesine rağmen yerleştirme işleminden sonra meğersem doğal yollada bebekleri olmuş. Doğru karar verememiş korunulması gereken günleri. Ve herhangi bir test yapmamış. Belki hata değildir bilmiyorum ama ben olsam gitmezdim.

Biz istanbuldan bursaya geldiğimizde bi kaç merkez gezmiştik. Hem deniz hanımla, hem de bahçecide sabri beyle görüşmüştük, eşimin ve benim enerjim sabri hocayla daha çok tuttuğu için onda başlamıştık, tatlı bir insana benziyordu o da

X