Değiṣik bir rüya

ladyyuppi

namidiger platonik_ask ;)
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2007
3.332
124
Merhaba kizlar..
2 saat önce rüyadan uyandim. Hala uyuyamadim.
Rüyamda bi odada dizi yada film izliyodum.
Bi anda böyle erkek sesi duymaya basladim, acayip ürkütücü bi sekilde konusuyor, sanki beynimin icinde. Tehdit vari biseyler söylüyodu yavasca.
Sanki böyle tövbe haṣa, cehennemden cikmis gibi, normal ses tonu ama ürkütücüydü. ( en iyi böyle tasvir edebilirim)
Bi ara ablam, biz bundan nasil kurtulucaz dedi.
O an gercekteki gibi yatagimdayim.
Tam telefonumu elime alicam o konusan ses, gözlerimin icinden benim görebilecegim sekilde belirdi.
Siyah kücük bir kara dumandi. Nasil kurtulucam ben bundan gözlerimin icinde bu dedim. Telefonumu acmak istedim. Acamadim telefonuma müdahale etti ekran karardi..
bi anda, bu sadece bir dizi dedim, o an hersey sustu ve durdu, uyandim..
Uyumadan önce ayetel kürsi okumustum ve zikir cekmistim.
SIzce bu siyah kararti ve ses ne olabilir ?

Rüyalarimin daha net cikmasi ve kalp gözümün acilmasi icin bi zikirdi
Fakat biraz sıkıntıyla uyudum
Ters tepmiş gibi olmuş.
Bir de böyle şeyler yaparken (istihare gibi ya da sizin yaptığınız şey) hiçbir şey düşünmeden tertemiz niyetle uyumaya çalışılır falan derler. Sıkıntılı uyudum demişsiniz, ondan olmuştur diyelim kötüye yormamaya çalışın.

Merhaba kizlar..
Bi anda böyle erkek sesi duymaya basladim, acayip ürkütücü bi sekilde konusuyor, sanki beynimin icinde. Tehdit vari biseyler söylüyodu yavasca.
Sanki böyle tövbe haṣa, cehennemden cikmis gibi, normal ses tonu ama ürkütücüydü. ( en iyi böyle tasvir edebilirim)
Tam telefonumu elime alicam o konusan ses, gözlerimin icinden benim görebilecegim sekilde belirdi.
Siyah kücük bir kara dumandi. Nasil kurtulucam ben bundan gözlerimin icinde bu dedim. Telefonumu acmak istedim. Acamadim telefonuma müdahale etti ekran karardi..
Normal bir rüya bana göre. Bazen böyle rüyalar görebiliyoruz, takılmayın derim. Daha beterlerini görmüşlüğüm var. Rüya deyip geçin.

Rüyalarimin daha net cikmasi ve kalp gözümün acilmasi icin bi zikirdi
Fakat biraz sıkıntıyla uyudum
Eskiden biri anlatmıştı. Kalp gözü için dualar okuyormuş/zikirler çekiyormuş. Geceleri bunu rahatsız etmeye başlamışlar, sabah namazına kalksın gibi. Bu kişi de okumayı bırakmış. Bunu duyduktan sonra aklımdan geçmedi hiç. Bazı şeyleri bilmemek daha güzel 😅

Kabusunuz için de bir şey diyemeyeceğim.

Ters tepmiş gibi olmuş.
Bir de böyle şeyler yaparken (istihare gibi ya da sizin yaptığınız şey) hiçbir şey düşünmeden tertemiz niyetle uyumaya çalışılır falan derler. Sıkıntılı uyudum demişsiniz, ondan olmuştur diyelim kötüye yormamaya çalışın.
Evet sanirim ondan ters tepti. Mehmet emin kirgilin önerdigi bi zikirdi.
Tesekkürler güzel yorumunuz icin

Her sıkıntiyla uyudugumda ya karabasan yada kötü biseyler görürürüm. Ama bu kez acaba bu 3 harfli miydi gördügüm diye merak ettigim icin sormak istedim.

Her sıkıntiyla uyudugumda ya karabasan yada kötü biseyler görürürüm. Ama bu kez acaba bu 3 harfli miydi gördügüm diye merak ettigim icin sormak istedim.
Hiç aklınızdan öyle şeyler geçirmeyin daha da etkilenirsiniz. O zikire falan da ara verin. Ayetel kürsi falan okuyup güzelce uyuyun hiç kurmayın kafanızda 🙏🏻

Merhaba kizlar..
Karabasan.

X