Gebeliğe Hazırlık Çatlatma iğnesinin 6. Günü kanda pozitif

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

busenurkaay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2020
348
275
Kızlar merhaba bugün çatlatma iğnemin 6. günü dün rahatsız olduğum için hastaneye gittim ama ilaç falan kullanmak istemediğim içinde test yaptırdım 28.69 çıkmış ben hala iğnenin etkisidir dedim ama olabilir mi size de bi danışmak istedim

Kızlar merhaba bugün çatlatma iğnemin 6. günü dün rahatsız olduğum için hastaneye gittim ama ilaç falan kullanmak istemediğim içinde test yaptırdım 28.69 çıkmış ben hala iğnenin etkisidir dedim ama olabilir mi size de bi danışmak istedim
İğnenin etkisi büyük ihtimalle. Ortalama 10 günde geçiyor. 12.gün tekrarlayın arttıysa hamilesiniz demektir.

Bende öyle biliyorum ama nette araştırdığımda 40 saat sonra etkisi geçer yazıyordu o yüzden sormak istedim
Ovitrelle olduysanız imkansız geçmez en az 10gün hcg içeriyor çünkü. Hcg içermeyen bir çatlatma iğnesi olduysanız belki onun için falandır 40 saat

Igneden 6 gun sonra hamilelik varsa bile hcg salgilayacak duzeyde degildir. Hele 28 gibi buyuk rakam için en az 12 gun geçmesj gerek. Igne etkisidir. 12-14cu gunleri tekrarlayin InsaAllah pozitif sonuç elde edersiniz
İnşAllah teşekkür ederim. Dr cuma günü tekrar kan ver yükselip düşmesinden anlarız iğne etkisi olup olmadığını dedi.İnşAllah rabbim gönlümüzdekini ömrümüze hayırlı kılar.

İnşAllah teşekkür ederim. Dr cuma günü tekrar kan ver yükselip düşmesinden anlarız iğne etkisi olup olmadığını dedi.İnşAllah rabbim gönlümüzdekini ömrümüze hayırlı kılar.
Ama cuma gunu negatif çiksa bile hamile diyilsin demek degil. Cunki iynenin 10cu gunu oluyor ve hamilelik olsa bile bazen negatif çika biliyor. Bence evde idrar testleriyle teyit et. Silikleşecekdir gun gun. Sonra ya negatifleşerek ya da negatifleşmeden pozitifleşmeye dogru gidecekdir hamilelik varsa. Yine de nasil istersen. 🌹

Ama cuma gunu negatif çiksa bile hamile diyilsin demek degil. Cunki iynenin 10cu gunu oluyor ve hamilelik olsa bile bazen negatif çika biliyor. Bence evde idrar testleriyle teyit et. Silikleşecekdir gun gun. Sonra ya negatifleşerek ya da negatifleşmeden pozitifleşmeye dogru gidecekdir hamilelik varsa. Yine de nasil istersen. 🌹
Evet bende aynı şeyi düşündüm aslında az önce yaptım bi test çok silik çıktı yarın tekrar yaparım. İnşAllah pozitife doğru gider.

İğnenin etkisi büyük ihtimalle. Ortalama 10 günde geçiyor. 12.gün tekrarlayın arttıysa hamilesiniz demektir.
Canımm selam, bende femara ve çatlatma iğnesi kullandım . 8.9.10 tetslerm.bunlar.
8gun aşırı silikti fotoda bile.gorunmuyor,bugün 10gun mavili testler artı.med daha koyu sanki.
İki gün daha bakicam testle bakalım.siliklesecekmi❤️🤲

Eklentiler

• IMG_20220330_065812.jpg
    IMG_20220330_065812.jpg
    31,3 KB · Görüntüleme: 319
  • IMG_20220330_065651.jpg
    IMG_20220330_065651.jpg
    79 KB · Görüntüleme: 335
  • IMG_20220330_065629.jpg
    IMG_20220330_065629.jpg
    32,7 KB · Görüntüleme: 264
X