Bursa bahçeci 2024 tüp bebek yaptıran ve yaptıracaklar !!!

bende haftaya ön görüşmeye gideceğim. çok ilgili olduklarını duydum, telefonda da öyleydiler. betül hanımı duydum en çok. bir de randevularda çok sıra olup 2 saat bekleniliyormuş.
benim ilk defa olacağından acemiyim. bahçecinin dünyada 3. sırada olduğunu biliyor en iyilerinden diye.
işlem yapılan ortamın çok önemli olduğunu düşünüyorum.
maddi açıdan 2. 3. yapmaya müsait değiliz. Allah da aratmasın ama ilk deneme çok önemli bizim için.
yaşın kaç ve önceki tedavilerin neydi ?
24 yaşındayım daha önce Ankara’da tedavi gördüm asistanlar ilgili doktorla çok
bende haftaya ön görüşmeye gideceğim. çok ilgili olduklarını duydum, telefonda da öyleydiler. betül hanımı duydum en çok. bir de randevularda çok sıra olup 2 saat bekleniliyormuş.
benim ilk defa olacağından acemiyim. bahçecinin dünyada 3. sırada olduğunu biliyor en iyilerinden diye.
işlem yapılan ortamın çok önemli olduğunu düşünüyorum.
maddi açıdan 2. 3. yapmaya müsait değiliz. Allah da aratmasın ama ilk deneme çok önemli bizim için.
yaşın kaç ve önceki tedavilerin neydi ?
24 yaşındayım daha önceki tedavim Ankara’da oldu. Asistanlar ilgili evet ama doktorumla çok uzun süreli görüşmem olmadı Betül hoca Bursa’da sanırım bende İstanbul’da olmazsa eğer Betül hocaya giderim diye düşünmüştüm

24 yaşındayım daha önce Ankara’da tedavi gördüm asistanlar ilgili doktorla çok

24 yaşındayım daha önceki tedavim Ankara’da oldu. Asistanlar ilgili evet ama doktorumla çok uzun süreli görüşmem olmadı Betül hoca Bursa’da sanırım bende İstanbul’da olmazsa eğer Betül hocaya giderim diye düşünmüştüm
Yaşın daha genç. Maşallah tutmuş da. Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah.
Paket fiyatı harici çok ödeme isteniyormuş ☹️

İlk tedavimi soranusta oldum olumsuz sonuçlandı. 2. denemem bahçecide pozitif sonuçlandı. Laboratuvar kalitesi oldukça yüksek. Bizim erkek faktörlü olduğu için bahçeciye gittik. İlk denemeyi fiyat odaklı ilerledik olacağı varsa heryerde olur modunda ama erkek faktöründe laboratuvar çok önemli olduğunu anladık.

Raporlu fiyatını yoksa raporsuzmu 62750
Raporsuz embriyo dondurma dahil fiyatını yazdım ben ☺️ Paket fiyatı 58 bin ama görüşmeye gittiğiniz ay hemen başlarsanız 53 bine düşüyüyorlar 5 bin indirim oluyor 9750 Fe embriyo dondurma var dondurmak isterseniz oluşan diğer embriyoları hepsi 62750 yapıyor indirim dahil

Fiyat beni cezbetti açıkçası birde raporlu olunca daha uyguna gelecek.canakkalede yaşıyorum ben üniversite hastanesinde var ama çok yeniler cesaret edemiyorum büyük ihtimal tek sefer deneyebilecegiz çünkü.

Fiyat beni cezbetti açıkçası birde raporlu olunca daha uyguna gelecek.canakkalede yaşıyorum ben üniversite hastanesinde var ama çok yeniler cesaret edemiyorum büyük ihtimal tek sefer deneyebilecegiz çünkü.
Üniversite hastanesi tutmazsa nedenini araştırmıyor tekrar sıraya gir diyor yine yapıyor raporun varsa değerlendir ben rapor için sıraya girmiştim 5 ay sonra gelir dediler anca rapor almak sonda tedavi

Merhaba kızlasr, biz istanbulda yaşıyoruz ama tüp bebek için bursayı tercih ettik. İstanbuldaki doktorların çok yoğun olması, ücretlerin biraz daha pahalı olması ve yeni bir umut için bahçecide doçent doktr sabri hocam ile ilk görüşme sonrası kararımızı zaten vermiştik. Ücretsiz görüşmesi oluyodu o zamanlar ama şuan devam ediyor mu bilmiyorum. Kendisi çok ilgili ve şevkatli birisi tanıdığım başka birine benzemiyor, insaniyetı, motivasyonu, enerjisi, başarma isteği çok yüksek bir insan, bize bizden çok inanan bir doktor daha önce karşımıza çıknamıştı. İstanbulda 2 başarısız deneme ve amh 0.01 ile gittik, şuan 28 haftalık hamileyim 🧿 allah isteyen herkese nasip etsin gönlüne göre versin ❤️

Aynen benimde tek sefer olacak büyük ihtimal ☹️
Bende görüşeceğim bi ona göre karar vereceğim

Merhaba kızlasr, biz istanbulda yaşıyoruz ama tüp bebek için bursayı tercih ettik. İstanbuldaki doktorların çok yoğun olması, ücretlerin biraz daha pahalı olması ve yeni bir umut için bahçecide doçent doktr sabri hocam ile ilk görüşme sonrası kararımızı zaten vermiştik. Ücretsiz görüşmesi oluyodu o zamanlar ama şuan devam ediyor mu bilmiyorum. Kendisi çok ilgili ve şevkatli birisi tanıdığım başka birine benzemiyor, insaniyetı, motivasyonu, enerjisi, başarma isteği çok yüksek bir insan, bize bizden çok inanan bir doktor daha önce karşımıza çıknamıştı. İstanbulda 2 başarısız deneme ve amh 0.01 ile gittik, şuan 28 haftalık hamileyim 🧿 allah isteyen herkese nasip etsin gönlüne göre versin ❤️
yaaa çok sevindim
darısı başımıza
betül hanım ile görüşeceğim ben de

X