Bulent urman tup bebek

Henuz cok yeniyim ben de. Bugun ilk ignemi oldum:) 10 gun kadar devam edecek bu igneler sonrasinda yumurtalar toplanip sperm ile dollenecek labratuarda

Merhaba ben de Bülent hocanın hastasıydım bir dönem. Amerikan hastanesi Türkiye’nin en iyi laboratuvarı ve en iyi doktorlarından, siz de biliyorsunuzdur. Gereksiz tedavi gereksiz ilaç kullandırmıyorlar asla hatta bana bir kere fazla ilaç sizi gebe yapmaz demişlerdi.

Merhaba kizlarr, bugun bulent urmanda tedaviye basladim. Suanda kendisinde tup bebek yaptiran var mi yada yaptirmis olanlarr
Merhabalar öncelikle hayırlı olsun inşallah güzel haberler almanız dileğiyle .. bende Bülent Hocaya randevu almak istiyorumda sizde hocanın tutumu tavrı size ayırdığı zaman nasıl ? Merak ettiğiniz ne varsa kendisine sorabildiniz mi ? Sizi tedirgin etmeden yanıtlıyor mu ? Ayrıca muayne ücreti ve tüp bebek ücreti için ne fiyat verdi şimdiden çok teşekkür ederim

Merhabalar öncelikle hayırlı olsun inşallah güzel haberler almanız dileğiyle .. bende Bülent Hocaya randevu almak istiyorumda sizde hocanın tutumu tavrı size ayırdığı zaman nasıl ? Merak ettiğiniz ne varsa kendisine sorabildiniz mi ? Sizi tedirgin etmeden yanıtlıyor mu ? Ayrıca muayne ücreti ve tüp bebek ücreti için ne fiyat verdi şimdiden çok teşekkür ederim
Merhaba cok tesekkur ederim guzel dilekleriniz icin. Bulent hoca burda yazilanlarin aksine gayet bilgilendirici ve ilgili bir doktor. Hem kontrolde hem de whatsapp uzerinden kendisine sorularimi sorabiliyorum. Cok memnunum simdilik

Henuz cok yeniyim ben de. Bugun ilk ignemi oldum:) 10 gun kadar devam edecek bu igneler sonrasinda yumurtalar toplanip sperm ile dollenecek labratuarda
Selam ben de Bülent hocaya randevu aldım . Nasıl geçiyor süreciniz . Ben Bülent tıraştan kaçtım , Bülent urman hocanın az ilaç kullanması ve Amerikan hastanesi laboratuvarı da iyidir diye orayı tercih edecek gibiyim ama kesin karar veremiyorum

Selam ben de Bülent hocaya randevu aldım . Nasıl geçiyor süreciniz . Ben Bülent tıraştan kaçtım , Bülent urman hocanın az ilaç kullanması ve Amerikan hastanesi laboratuvarı da iyidir diye orayı tercih edecek gibiyim ama kesin karar veremiyorum
Ben simdi tedavi surecimi bitirdim. 1 ay bekliyoruz yeni adet doneminde transfer olacak. Surec tamamen sorunsuz ilerledi bulent hocadan cok memnunum.

Ben simdi tedavi surecimi bitirdim. 1 ay bekliyoruz yeni adet doneminde transfer olacak. Surec tamamen sorunsuz ilerledi bulent hocadan cok memnunum.
Darısı başımıza . Genetik bakıldı mı embriyolarınıza . Bizim bakılması gerekiyor bu nedenle de Amerikan hastanesini tercih edecek gibiyim

Benim transferim olumsuz geçti Bülent urmanda. Daha önceki transferlerim Acıbadem de olmuştu . Burada yazılanlara güvenerek Amerikan hastanesini ve bu doktoru seçtim . Ama baştan aşağı fiyasko doluydu . Transferim bile çok kötüydü . İlk kez canım çok yandı . İdrara sıkışık şekilde doktorun odasından gelmesini bekledim . Acıbadem ile kıyaslayınca her şey çok amatördü . Kalan embriyomu taşımayı düşünüyorum. Doktor da gayet Nemrut kaba saba, soru sorulamaz cevap bulunamaz bir insan . Ne yaşadım orada böyle şimdi kendimi sorguluyorum . Şuralara yazan insanlar lütfen deneyimlerini düşünerek yazsın da hataya düşmeyelim

Amerikan hastanesi ve Bulent Urman’a güvendiğim için çok pişmanım. 1 haftada 100 bin tl bırakıp çıktım. Doktor hiç bilgilendirmedi hiç ilgilenmedi. Tam bir fiyaskoydu işlem tamamlanınca asla aramadı ne kadar ara vermeliyim ya da ara vermemeli miyim onu bile söylemedi. Çok ilgisizdi çok fazla sayıda erkek ve kadın doktor muayeneme girdi hepsi farklı bir şeyler söyledi. Kafa karışıklığı ve tedirginlik içinde tamamladım süreci ama nerden buldum da gittim hala çok pişmanım

Kizlar Amerikan hastanesi ile anlasmali olan Oznur Dundar Akin a basvursaydiniz keske. Onun kendi klinigi var ama sadece islem icin sizi amerikan hastanesine cagiriyor. Yakindan ilgileniyor cok iyi bir doktor

Amerikan hastanesi ve Bulent Urman’a güvendiğim için çok pişmanım. 1 haftada 100 bin tl bırakıp çıktım. Doktor hiç bilgilendirmedi hiç ilgilenmedi. Tam bir fiyaskoydu işlem tamamlanınca asla aramadı ne kadar ara vermeliyim ya da ara vermemeli miyim onu bile söylemedi. Çok ilgisizdi çok fazla sayıda erkek ve kadın doktor muayeneme girdi hepsi farklı bir şeyler söyledi. Kafa karışıklığı ve tedirginlik içinde tamamladım süreci ama nerden buldum da gittim hala çok pişmanım
Aynı şekilde , gerçekten geçmiş olsun. Ben burada yazılanlara güvenip orada başladım anamdan emdiğim süt burnumdan geldi , o kadar travmatize oldum ki ocakta yapıldı işlemim hala üstümden atamadım . Bu kadar ilgisiz ve ukala olunamaz . Transferimde de altıma yapıyordum odasından gelmesini bekledim 15 dakika . Kalan embriyomuzu taşıyacağız hazır hissettiğimizde kimseye tavsiye etmem . Lütfen herkes burada tavsiye verirken de çok dikkatli olsun. Hayati kararlarımız söz konusu ve etkileniyoruz

• Beğen
Reactions: gdu
Ayrıca transfer anında benim üstümü örtmediler . Özel bölgem komple açıktaydı . Sizin de öyle miydi . Ben beklemekten yıldığım ve o ana negatif enerji vermemek adına sustum kafamı çevirdim hep saate baktım ama korkunçtu . Tepemde odada bir sürü insan . Daha önceki transferlerim işlemlerim hep Acıbadem de oldu, başımda sadece doktorum olurdu ve çok profesyonel şekilde geliyordu embriyo vs . Amerikan hastanesi çok amatördü bin pişmanım

Ayrıca transfer anında benim üstümü örtmediler . Özel bölgem komple açıktaydı . Sizin de öyle miydi . Ben beklemekten yıldığım ve o ana negatif enerji vermemek adına sustum kafamı çevirdim hep saate baktım ama korkunçtu . Tepemde odada bir sürü insan . Daha önceki transferlerim işlemlerim hep Acıbadem de oldu, başımda sadece doktorum olurdu ve çok profesyonel şekilde geliyordu embriyo vs . Amerikan hastanesi çok amatördü bin pişmanım
Ben o aşamaya gelmedim ama söylediklerinize inanmam için çok sebebim var mahrumiyet asla gözetilmiyor kendi doktorum hariç 2 si erkek 3 doktor daha muayene etti.

Bende Amerikan hastanesinde tedavi oldum. Tüm tüp bebek merkezleri yoğun nereye giderseniz gidin sürekli aynı doktor gelmiyor. Ben olabildiğince Bülent Hoca’da ısrarcı oluyordum ama eğer ameliyatta ya da başka bir işle meşgulse müsait olan doktor gelip muayene ediyordu. Genele bu da Sinem Hoca oluyordu. Hadi buraya kadar okey. Bu durumları normal karşılıyorum. Çünkü tedaviler hep aynı ilaç dozajları değişiyor onu da deneye deneye buluyorlar herkesinverdiği tepki farklı. Artık ben kendim dosyama çok hakimdim. Neler oluyor ben gelen her doktora açıklama yapıyordum. Bunlar da normal.

Benim Amerikan Hastanesi ile ilgili takıldığım nokta. Bir sürece giriyorsunuz olumsuz oluyor. Kimse size bir açıklama yapmıyor. Ya da olumsuz olursa ya da oldu bir yol haritası çizmiyor. Ya da farklı ne yapacaklar ya da sebep nedir diye bir açıklama yapmıyor. Biz hep kendimiz onların peşinde koştuk cevap almaya çalıştık. Tamam tüm görüşme taleplerimiz karşılandı ama görüşmelerden bir yol çıkmadı. Ben kendi tedavi kararlarımı hep kendim aldım.

Ben paramla rezil oldum , azar işittim . Adamın ağzından cımbızla laf aldık . Rezillik , herhalde tektir bu şekilde tüp bebek yapan

Uzun süredir yazmak istiyor yazamiyordum.simdi başlığı görünce yazmak istedim. Bundan 4 yıl önce beklenmedik bir şekilde amh degerimin çok çok düşük olduğunu öğrendim. En iyi kim diye acele araştırma yaparken hastane adından dolayı ve iyi bir doktor olduğunu dusunerekten Bülent urman a ertesi gün için randevu alıp gittik. Moral olarak dipteydim çünkü amh değerim çok dusuktu. Hastaneye gittiğimde muayene odasına aldılar. Uzunca bir süre bulent beyin gelmesini bekledim. Apar topar ve peşinde üç beş doktorla gelip muayene yapmaya başladı. Muayene sırasında o kadar çok canım acıdı ki anlatamam. Ki normalde canım hiç tatlı değildir kolay kolay canım acıdı demem. Hocam ağrım oldu dememe rağmen inatla muayeneye devam etti. Muayene sonrası hiç yumurta görmedim dedi. Amh degerimin düşük olduğunu ve yumurta görünmediğini hiç boşa tüp bebekle ugrasmamam gerektigini söyledi. Hatta bana sağolsun donasyon tavsiyesinde bulundu. Zaten bir gün önce yumurta rezervimin az olduğunu öğrendiğim için yikilmistim. Onun bu lafıyla resmen yaşamdan soğudum. Bu kadar donuk, hasta psikolojisi bilmeyen bir doktor olamaz. Ordan çıkıp başka bir doktora gittim ve orda kanamam olduğunu farkettim. Yani o kadar kötü muayene etmiş ki kanamam olmuştu. Onun o kötü davranisi sonrasi gittiğim doktor olan Erbil yağmur un da ne kadar kötü bir doktor olduğunu anlayamadım o psikoloji içersinde.. Bülent beyden o kadar kötü halde çıktım ki biraz umut veren Erbil bey e resmen sevinerek tedaviye orda başladım o kararla..o da ayrı bir hatam oldu. Özetle belki kimisine iyi gelebilir ama ben Bülent beyden hiç memnun kalmadım. Psikolojimi altüst etti. Üzerine sonra yanlış tedavi uygulayan başka bir doktor derken o geçen aylar neler yaşadığımı bir ben bilirim sanırım. Sonrasinda ise bana donasyon tavsiye eden Bülent beye rağmen ben kendiliğinden hamile kaldım. Çok şükür ki annelik duygusunu yasadim. Çok isterdim ki bu yazdıklarımı okusun.. ama sanmıyorum. Rabbim isteyen herkesin kucağını bebisle doldursun..

X