Böyle bir şey yaşayan var mı ?

Ben de yaşadım üst üste birden fazlaydı sayısı 5 sene öncesi kadardı birden bire bitti daha olmadı
Yine de o dönem sormuştum vücut tam uyanmamış olduğu için beyin tüm hareketleri kontrol edemiyormuş özellikle açken yada çok yemek yenildiği zamanlarda
Dr gittiniz mi hiç

Ay bende hemen offff uzaylı işidir ins diye düşündüm🤣🤣 ama çip falan yerleştirme misler sanırım 🥲
Bu arada bence cidden uzaylı işi😅
Bayagı inanıyorum konu sahibini uzaylı aldı inceledi Bi iki bişey yaptı yatagına koydu. Gidip şimdi cevremdekilere anlatcam Bi tanıdık var onu uzaylılar kaçırmış diye :rolleyes:eşime anlattım bile😂

Bayagı inanıyorum konu sahibini uzaylı aldı inceledi Bi iki bişey yaptı yatagına koydu. Gidip şimdi cevremdekilere anlatcam Bi tanıdık var onu uzaylılar kaçırmış diye :rolleyes:eşime anlattım bile😂
İçin rahat anlat aşkım tanıdığız yalan yok 🤣🤣

Ahahahahah ne güldüm bende burda bişey olunca bı arkadasin başına gelmiş diye anlatıyorum🤣ayrıca bende çok inanırım bütün bilim kurgu,saçma sapalak şeylere insanlari uyandırmaya çalışıyorum ama kimse beni dinlemiyo🤦 kendileri kaybeder 🤣

Karabasandan biraz daha farklı geldi bana bu durum. Fizikselden ziyade uykunun evrelerinde bir takım bozulmalar olmuş gibi. Belki de stres vs gibi etmenler beynin uykuya hazırlanmasına izin vermiyordur. Nörolojiye gitmelisin.

Karabasandan biraz daha farklı geldi bana bu durum. Fizikselden ziyade uykunun evrelerinde bir takım bozulmalar olmuş gibi. Belki de stres vs gibi etmenler beynin uykuya hazırlanmasına izin vermiyordur. Nörolojiye gitmelisin.
Teşekkür ederim

Peki inanıyor musun bize😅

Sence basına gelen bu sey ne olabılır
Senin aklına ne geldı.

Karabasan cok düz bişey şimdi, hiç heyecanlı degıl yani
Hem cazırt cuzurt oyle elektrik sesleri gelmıyo o gelınce😞dümdüz basıyor işte
Ben o konulara hiç girmeyeyim çünkü hepsine inanıyorum mlsf 😔 tabii ki uzaylılar beni alıp götürmemişlerdir de spritüel şeylere inanırım

Ahahahahah ne güldüm bende burda bişey olunca bı arkadasin başına gelmiş diye anlatıyorum🤣ayrıca bende çok inanırım bütün bilim kurgu,saçma sapalak şeylere insanlari uyandırmaya çalışıyorum ama kimse beni dinlemiyo🤦 kendileri kaybeder 🤣
😂Ay hiçte sacma degıl
Vampirlere de inanıyorum hayırlısı olsun😂

Günaydın arkadaşlar herkese
İki gün önce tam uyumaya çalışırken çok değişik bir şey yaşadım
Yüzüstü yatarken tam gözümü kapatmamla beynimde bir şey oldu sanki,hani böyle elektrik kabloları birden kopunca değişik bir ses çıkar ya böyle bir sesle birlikte birden istemsizce gözüm açıldı ilk bir iki saniye ne yaşadığımı idrak edemedim.
Sonra rüyada mıyım acaba diye kendimi kontrol etmek için kalkmak istedim ( çoğu kez uykumda bunu yapıyorum çok absürt bir rüya gördüğümde bu rüya ki diyip uyanabiliyorum ya da uyanıp dur şu rüyaya devam edeyim ya diyip devam edebiliyorum ilginç bir şekilde)
Kalkamadım ensemdem sırtıma doğru karıncalanma hissetim ama kalkmak için baya zorladım sonra sırtüstü dönebildim telefona uzandım telefonumu alıp notlara yaşadığım şeyi yazdım ve zaten kalkamıyorum diyip uyumaya devam ettim.
Ertesi gün uyandığımda not da duruyordu yaşadığım his de gerçekti.

Şimdi o günden beri uykum yok uyuyamıyorum uykum asla gelmiyor uyusam bile 3-4 saate uyanıyorum,bir ağrım sızım yok . Ben şimdi dr gitsem hangi bölüme gideceğim psikolojik bir şey mi yaşadım yoksa fiziksel bir şey mi bilmiyorum gidip hangi bölüme derdimi anlatayım aranızda hiç başına böyle bir şey gelen var mı ?
Bu yaşadığınız uyku felci veya karabasan değil herkes öyle demişte ben hastalık hastasıyım ben bunu ilk yaşadığım gün korkudan uyuyamıyordum zaten uyuduğumda da yine aynısı oluyordu uyanıyordum bunu doktora sorduğum da yoğun kaygıdan anksiyeteden veyahut stresli bi günün ardından olabileceğini söyledi sonra psikiyatri ilaçlar başlandı olmuyor artık ama kesin sonuç için bi nörolog görmeli geçmiş olsun

Ben oyumu nörolojiden yana kullanmak istiyorum. Fıtık veya sinir sıkışması varsa o sebeple olmuş olabilir. Belki de yüzüstü yatıldığı için postür bozukluğundan dolayı uyuşma oldu.

X