Üroloji - İdrar Yolları Hastalıkları Böbrek taşım var yardım edin

Balık taşını bende duydum nereden aldın nasıl kullandın hemen etkisi oldumu anlatırmısın
Balık tasını bi tandgm dalgcti o gondermsti bana ama internet sitelerndede satlyor eşkina balık taşı diye. 3 4 adet balk tasni bi cay bardagna koyuyosunz cay bardagnn yarsna kdr limon skyosnz buzdolabnda 1gun bekletin sbh ac karnna icin. Balik taslari eriyene kdr bu isleme devam ediceksnz bu tas eritiyo hemde hic bi sanci duymuyosnz kendlgnden eriyip gidiyor. 3senedir tekrarlayan bir tasmda olmadi hamd olsun. Ben oyle durumdaydm ki artk igneler bile fayda etmemeye baslamsti Allah yardmcn olsun

Bira iyi gelmiyor sakin bira icme. Hatta benim tasim kalsiyum oksalat tasiymis. Tasi yakalarsan tetkik ettirebilirsin. O sekilde tespit ediliyor ne tasi oldugu. Kalsiyum oksalat tasini bira buyutuyor. En iyisi bol su hopla zipla. Bir de dustukten sonra idrar yolu enfeksiyonu oluyorum ben. Belki yanman ondandir.

Çok geçmiş olsun 2 kez yaşadım Allah düşmanıma yaşatmasın. Ben kendim düşürdüm. Çok ağrım olduğu için kendimi çok sıkıyodum Ne kadar su içersem hepsini çıkarıyodum yürüyemiyodum resmen emekleyerek inerdm merdivenleri. ayy çok kötü günlerdi doktor şu gün gel test şu gün gel usg derken kendim evde düşürdüm kumda vardı :KK43: Allah yardımcın olsun yoğurdun suyunu iç maydanozu kaynat iç. Kanepelerden atla ip atla o ağrının sebebi hareket etmesi hareket ettıkce inecek çıkacak inşallah

Canım Gilaboru içmelisin. İç Anadoluda yetişen bir bitki. Onun suyu var. İnternetten araştır lütfen. Ve sipariş vereceğin güvenilir bir yer bulursan sipariş ver. Ama kanalların darsa tek çare operasyon. Önce bir doktorla konuş.

bende bu dertten muzdaribim. Ramazan bayramımız zehir oldu sabah akşam acile gittik iğne vurunmak için , bu yanında bir de kronik sistitte var vücut kendi üretiyor demişti üröloji doktorum. bol su tüketiceksiniz girebolu denen şifalı bir içeçek var bir ara abim ile ben kullanmıştım tatı nasıl desem turşu suyu gibi ekşi bir tat ama içilecek düzeyde hazır yada 5 lt bidonlarda filan satılıyor...

ayrıca arkadaşlar balık taşından bahsetmiş nerde bulabiliriz. Aktarlarda varmıdır.

bende bu dertten muzdaribim. Ramazan bayramımız zehir oldu sabah akşam acile gittik iğne vurunmak için , bu yanında bir de kronik sistitte var vücut kendi üretiyor demişti üröloji doktorum. bol su tüketiceksiniz girebolu denen şifalı bir içeçek var bir ara abim ile ben kullanmıştım tatı nasıl desem turşu suyu gibi ekşi bir tat ama içilecek düzeyde hazır yada 5 lt bidonlarda filan satılıyor...

ayrıca arkadaşlar balık taşından bahsetmiş nerde bulabiliriz. Aktarlarda varmıdır.
Aktarlarda var mi bir bilgim yok internet sitesinde oldugunu biliyorum sadece

Cok gecmis olsun.bende yillarca ugrastim bobrek tasi ile surekli tekrar etti hemde nedeni bile bulunamadi.ben en cok sicak suya oturarak rahatladim.bi de gilaburu suyu.bi meyve gilaburu ve tas gercekten de dustu ictigim de.nasil oldu anlamadim.sicak su torbasi da cok onemli.
.
Gilaburu harika birşey evet kesinlikle onu alın aktardannnnn.
Siseyle satılıyor aktarda canım.

Ev yogurdunu bir keseye koyup asın altına bir leben koyup o suyu için
Bir de gliburun mu gleburun mu bir bitki var aktarlarda içecek olarak ta satılıyor o çok iyi
Bol bol da şu icin

Gilabura suyunu içemiyorum tadı okadar kötü ki sürekli midem bulanıyor bobregim ağrıyor iştahım kapandı zorla yemek yiyorum resmen yani iki defa tomografi çektirdim önce 3 taşım vardı sonra 1 taşım kalmış ama böyle bi ağrı yok ya hayattan soguttu resmen beni sürekli tomografi de hep radyasyon iyi değil ki avokado yaprağı da içiyorum taş düşünce Kum şeklinde mi düşüyor

Özelden yazıyorum ilaç ismi vermek yasak mıdır bilemediğim için. Ama yüzde yüz, iki uc gün içerisinde bu sorundan kurtariyor. Böbrek ve taş ilacı zaten.
Ben hippunir ilacı kullanıyorum ilactanmidir bilmiyorum ama midem bulanıyor özellikle aksamlari yemek yiyemez oldum

Canım Gilaboru içmelisin. İç Anadoluda yetişen bir bitki. Onun suyu var. İnternetten araştır lütfen. Ve sipariş vereceğin güvenilir bir yer bulursan sipariş ver. Ama kanalların darsa tek çare operasyon. Önce bir doktorla konuş.
Gilabura aldım icemiyodum önceden bugün yaklaşık bir bardak içtim böbrek sancim bugün pek olmadı bide ilacı da kullanıyorum ama idrarda yanma devam ediyor düşüp düşmedigini nasıl anlarım

X