Benden hic hoslanmamis aslinda arkadaşindan ogrendim.

falwlessone1

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2023
905
-21
Hatta psikolojik olarak ona zarar veriyormusum.Arkadas canlısı bir insan olmasına rağmen benden uzak durmus.
Bu beni yikmadi bence.Sadece niye bu kadar kafamda kurdum buna gerek mi duydum?
Ne bileyim.Su an 3 çeşit ilaç kullanıyorum ve bipolar teshisim var mesela.

Her konu ve mesajınızda bipolar teşhisim var diyorsunuz kendinize etiket koyarak farklı özel olduğunuzu falan mı düşünüyorsunuz anlamıyorum bir çok insanın psikolojik sorunları var bunu bi özellik olarak görmeniz çok ilginç
Bipolari arastirdiniz mi hiç? Bne bazen intihar düşünüyorum.
Ayrıca ben psikoloğa değil psikiyatriste gidiyorum.

Döööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööört sene önce.

Bipolari arastirdiniz mi hiç? Bne bazen intihar düşünüyorum.
Ayrıca ben psikoloğa değil psikiyatriste gidiyorum.
Benim bipolar arkadaşım da var ve kendisi öğretmenlik yapıyor atandı . Her şeyi biliyorum bende zamanında 2 çeşit ilaç kullandım hem psikolog hem psikiyatriye gittim bir çok insan var bu şekilde sizin özel bir durumunuz yok sürekli kendinizi bu şekilde ifade ediyorsunuz

Hatta psikolojik olarak ona zarar veriyormusum.Arkadas canlısı bir insan olmasına rağmen benden uzak durmus.
Bu beni yikmadi bence.Sadece niye bu kadar kafamda kurdum buna gerek mi duydum?
Ne bileyim.Su an 3 çeşit ilaç kullanıyorum ve bipolar teshisim var mesela.
Adam artık senin hakkında uzaklaştırma kararı çıkartacak yeni mi öğrendin bu gerçeği? 🙄 sadece ilaç içmekle olmaz terapi de alman lazım

Benim bipolar arkadaşım da var ve kendisi öğretmenlik yapıyor atandı . Her şeyi biliyorum bende zamanında 2 çeşit ilaç kullandım hem psikolog hem psikiyatriye gittim bir çok insan var bu şekilde sizin özel bir durumunuz yok sürekli kendinizi bu şekilde ifade ediyorsunuz
Böyle olması ne güzel.
Ben 19 yaşındayım ve belki yıllardır bu hastalikla yaşamama rağmen 6 kasımdan beri aynı doktorla doğru dürüst tedavi görüyorum belki de.
Böyle düşünmem de normal olabilir

Böyle olması ne güzel.
Ben 19 yaşındayım ve belki yıllardır bu hastalikla yaşamama rağmen 6 kasımdan beri aynı doktorla doğru dürüst tedavi görüyorum belki de.
Böyle düşünmem de normal olabilir
Yani bence hayatınızda olan her şeyi ben bipolar hastasıyım diyerek normalleştirmeye çalışıyorsunuz her şeyi ona bağlayarak bu durum normal değil . Bu şekilde tedaviniz güçleşir terapi alın

Yani bence hayatınızda olan her şeyi ben bipolar hastasıyım diyerek normalleştirmeye çalışıyorsunuz her şeyi ona bağlayarak bu durum normal değil . Bu şekilde tedaviniz güçleşir terapi alın
Haklı olabilirsiniz.Online terapi yapan iyi bir psikolog var mi bildiğiniz?
Ve sizce ben niye negatif yüklü bir insanım koyu bir insan olmamama rağmen?

X