Bas harfini merak ediyorum hissleri kuvvetli olan varsa ücret bile öderim

muzellaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2020
75
-62
31
Ozelikle aşk hayatımı merak ediyorum hayatıma gircek kişinin baş harfi
IMG_5909.jpeg

Eklentiler

• IMG_5906.jpeg
    IMG_5906.jpeg
    145 KB · Görüntüleme: 17
  • IMG_5907.jpeg
    IMG_5907.jpeg
    132,6 KB · Görüntüleme: 16
  • IMG_5908.jpeg
    IMG_5908.jpeg
    121,7 KB · Görüntüleme: 14
Canım genel olarak hayatında karışıklıklar var. Ama bunlar yakın zamanda aydınlığa cıkacak olabilir sadece biraz uzun uğraşlı olacak. Bir adam görüyorum kısa boylu zayıf biri. Yanında da etekli bir kız var. İkisi birlikte bir yük gibi bir şey taşıyolar. Bu yük sizin problemlerinizde olabilir. Anıl diye biri var mı hayatında etrafında bilmiyorum ama 1 ay ay kadar bu kişiden sana bir haber gelebilir. Bir de hane içinde bir köpek var. Şeklinde yorumladım. Ben bu arada görmüyorum benzeterek yorumladım. Asla inanmam,sende inanma. Eskiden bakardım. Hatta ufak bir kuzenimin platonik aşık olduğu birini abla bana fal sallar mısın diyip salladiktan sonra öğrenmiştim. Etrafındakiler genelde tutturduğumu söylerler. Ama tövbe haşa tutturmak istemem ama arada böyle fal görünce de dayanamayıp sallayabiliyorum. Asla dikkatle bakmadım 😂😂

Canım genel olarak hayatında karışıklıklar var. Ama bunlar yakın zamanda aydınlığa cıkacak olabilir sadece biraz uzun uğraşlı olacak. Bir adam görüyorum kısa boylu zayıf biri. Yanında da etekli bir kız var. İkisi birlikte bir yük gibi bir şey taşıyolar. Bu yük sizin problemlerinizde olabilir. Anıl diye biri var mı hayatında etrafında bilmiyorum ama 1 ay ay kadar bu kişiden sana bir haber gelebilir. Bir de hane içinde bir köpek var. Şeklinde yorumladım. Ben bu arada görmüyorum benzeterek yorumladım. Asla inanmam,sende inanma. Eskiden bakardım. Hatta ufak bir kuzenimin platonik aşık olduğu birini abla bana fal sallar mısın diyip salladiktan sonra öğrenmiştim. Etrafındakiler genelde tutturduğumu söylerler. Ama tövbe haşa tutturmak istemem ama arada böyle fal görünce de dayanamayıp sallayabiliyorum. Asla dikkatle bakmadım 😂😂
Fal bakıyor musunuzzz:KK36:

Aslında görmüyorum ama çok güzel sallıyorum.😂 Tesettüre girmeden önce hep fal kaptırırdım. Ama tesettüre girdikten sonra hiç aaa dur fal kapatayım demedim. Aslında ben biraz hikâye yazıyorum😂
Bir kere de bana bakar mısınız ya heyecanlandımmm :)

tesettürünüz hayırlı olsun:KK200:

Canim benim çok teşekkür ederim anil diye birisi yokta ama a i l harfli biri olmustu hayatimda

Ozelikle aşk hayatımı merak ediyorum hayatıma gircek kişinin baş harfiEki Görüntüle 3428549
İkinci bir başlık açmışsın bacım sen iyi misin :) elinde avucunda ne var dolandırırlar niye böyle yapıyorsun?
Gelecekten haber nasıl versin falcı, bilse lendi zengin olurdu çar çaput falla niye uğraşsın geleceği gör gör ultra zengin ol, sağlık zenginlik içinde yaşardı. Azıcık akıl muhakeme yeteneğinizi kullanın..

Ben a harfi dedim ne olacak, bunlar hurafe büyü sihir cin peri işleri dinimizce caiz değil çok kaptırma kendini

Yalı çapkınındaki Suna'nın dolandıcı falcısı gibi tövbe ya rabbim 😅

Aslında görmüyorum ama çok güzel sallıyorum.😂 Tesettüre girmeden önce hep fal kaptırırdım. Ama tesettüre girdikten sonra hiç aaa dur fal kapatayım demedim. Aslında ben biraz hikâye yazıyorum😂

Eklentiler

• IMG_3203.jpeg
    IMG_3203.jpeg
    76,8 KB · Görüntüleme: 15
  • IMG_3204.jpeg
    IMG_3204.jpeg
    83,4 KB · Görüntüleme: 10
  • IMG_3205.jpeg
    IMG_3205.jpeg
    76,2 KB · Görüntüleme: 11
  • IMG_3206.jpeg
    IMG_3206.jpeg