Ankara da kalıcı kızlık zarı dikimi en iyi doktor hangisi

Dertliayol

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Mart 2023
9
-10
22
Benim uzun bir ilişkim vardı ve bitmek zorunda kaldı aldandım oldu birşeyler ve kızlık zarı diktirmem gerek yakın zaman da evlilik için acil yardımcı olun Ankara’da kalıcı bir doktor gerçekten iyi olması gerek

Benim uzun bir ilişkim vardı ve bitmek zorunda kaldı aldandım oldu birşeyler ve kızlık zarı diktirmem gerek yakın zaman da evlilik için acil yardımcı olun Ankara’da kalıcı bir doktor gerçekten iyi olması gerek
Yaptirdin mi?

Gökçen hoca yapar mı bilmiyorum kadin dogun piiridir

Benim esnek kızlık zarım vardı ve ilk ilişkimde kanamamıştı. Dr banu akçal a tavsiye üzerine gittim ve yaklaşık 15 dklık bi operasyon sonucu geçici dikim yaptı. 3-4 gün içinde en geç ilişkiye girmemi söyledi. Kızlık zarım esnek olduğu için kanamama ihtimalinden korkmuştum ancak öyle olmadı. Hatta ilk ilişkimden çok daha zorlu geçti ve bir miktarda kanama oldu. Ankarada olanlara banu akçal ı tavsiye ederim çok ilgili ve psikojik olarakta çok destekti

Benim esnek kızlık zarım vardı ve ilk ilişkimde kanamamıştı. Dr banu akçal a tavsiye üzerine gittim ve yaklaşık 15 dklık bi operasyon sonucu geçici dikim yaptı. 3-4 gün içinde en geç ilişkiye girmemi söyledi. Kızlık zarım esnek olduğu için kanamama ihtimalinden korkmuştum ancak öyle olmadı. Hatta ilk ilişkimden çok daha zorlu geçti ve bir miktarda kanama oldu. Ankarada olanlara banu akçal ı tavsiye ederim çok ilgili ve psikojik olarakta çok destekti
Peki karşı taraf dikisli olduğunu anlamiyor mu sonucta geceici yaptırmışsn o dikisler gorunmuyor mu hissedilmiyor mu

kızlık zarı içeride bulunan ve ancak doktor kontrolüyle anlaşılan bir yapıymış bana da doktor söyledi. Evey yaptırdım herhangi bi sorunda yaşamadım

kızlık zarı içeride bulunan ve ancak doktor kontrolüyle anlaşılan bir yapıymış bana da doktor söyledi. Evey yaptırdım herhangi bi sorunda yaşamadım
Peki disli hali o delik kapalimi görünüyor siz yaptrdiniz mi
Ben de çok korktum ancak banu akçal hoca gerçekten işinde iyi ve güvenilir biri ben de tavsiye üzerine gitmiştim. Geçici olanı yaptırdım ve hbir sorun yaşamadım böyle bi niyetiniz varsa korkmayın randevu alın

Ben çok güzel dikiş yapıyorum. 😏

Ben de çok korktum ancak banu akçal hoca gerçekten işinde iyi ve güvenilir biri ben de tavsiye üzerine gitmiştim. Geçici olanı yaptırdım ve hbir sorun yaşamadım böyle bi niyetiniz varsa korkmayın randevu alın
Peki kanaman oldumu karsi taraf dikisli oldugunu anlamaz mi

Peki kanaman oldumu karsi taraf dikisli oldugunu anlamaz mi
Tubacım merhaba bir çok başlıkta hep araştırdığım için senin yorumlarını okudum denk geldim hep baktığım sayfalarda sende benim gibi bir arayış içindesin şu ana kadar hangi doktorlar hakkında bilgi sahibi oldun ben en çok Turgay ve ebru zülfikaroğlunu düşünüyordum Turgay için en son okuduğum sayfada kadın evlenmiş ve etleşmiş orası çok diktiğinden sanırım bundan dolayı arafta kaldım ebru hanımı düşündüm ama o da bazı bünyeye enfeksiyona göre son kontrole çağırıyormuş senin de varsa araştırmalar sonucunda edindiğin bilgiler benimle paylaşır mısın rica etsem 🙏🏻

Ebru zülfikaroğlunu araştırdın mı? 2010 senelerinde oldukça revaçta olan bir hocaymış şu an bazıları tutturamadığını son kontrolde dikiş attığını söylüyor kendisi ise enfeksiyon vs olmazsa son kontrole çağırmadığını söylüyor

X