Anal seks kavgası

şimdi en sevdiğim partnerim ne demek, bi onu açalım?
Arada başkaları da oluyor yane :)
Çerez niyetine.
Kendisi seks bagımlısı da birazcık.
Tek yetmiyor.
Ya öf ama ya, nalet kadın düşmanları, keyifle okuyordum kaçıncı sayfada biri buna değinecek diye , hemen şey ettiniz :KK67:
cem-yilmaz.gif

Merhaba arkadaşlar.4 senedir tanıdığım ve beni samimi bir şekilde sevip, özen gösterdiğini düşündüğüm en sevdiğim partnerimle dün gece çok tatsız bir olay yaşadık.şaşkınlıklar içindeyim gerçekten.güzel bir ortam olsun diye o gelmeden içki almıştım.tam sevişmeye başladık tutturdu anal ilişkiye girelim diye.daha önce yine uzun ısrarlar sonucunda 1 defa izin vermiştim bu duruma ama çok sıkıntı çektim sonrasında.malum aşırı zararlı bir olay.günlerce etkisi geçmiyor ki devamlı yapsan daha da büyük sorunlara yol açıyor.beni bir defa ikna etti diye düzenli anal ilişkiye gireceğimizi düşünmüş anlaşılan.sakin sakın de anlattım oysa ki zararlarını.neyse tam ilişkinin ortasında ben istemeyince üff tamam boşver deyip beni yatakta bırakıp giyinmeye başladı.ben de belli ki biraz sarhoşluğu da etkisinde şarap şişesini yere fırlattım.gittim yattım.kapiyı çekip çıksın diye.benim kırdığım şişeyi uzun uzun temizleyip, süpürüp gel hadi gel diye yanıma tekrar geldi.gideyim mi gitmeyeyim mi dedi.ben de git dedim.yarı yola kadar gidip geri dönmüş.ben yine yüz vermedim.bu sefer gerçekten sinirlenip çekip gitti yaşanan olay beni çok şaşırttı hiç beklemiyordum böyle bir olay.çok üzüldüm gerçekten.şimdi bu durumda bu ilişki nasıl devam edecek ya da devam etmeli mi? Çok büyük bir olay mı? Ne düşünüyorsunuz? ilk defa böylesi bir olay yaşandı.heh bir de sabah günaydın seni çok seviyorum diye mesaj atmış.
Yani normal sevgiliniz değil de ,cinsellik amaçlı görüştüğünüz bir ilişki için fazla taviz verilmemiş mi ?

X