4444 salavati tefriciye dağıtmak istiyorum

Sinnyooritaa

💐
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2023
199
317
Selam kızlar. Çok istediğim bir niyetimin kabul olması için 4444 salavati tefriciye dagıtıyorum bana yardımcı olup okumak isteyeniz olursa yazabilirmisiniz

Son düzenleme:
🤣 KİZ KENDİN GUNDE 100 TANE OKU GİTSİN 1 AYA BİTİRİCEN. BEN ONU HİÇ EZBERLEYEMEDİM EZBERİMDE OLSA SANA ÇOK OKURDUM AMA YİNEDE OKUYA BİLSEM YAZARİM 🤭 BEBEGİM ELİMDEN ALİYO KİTAPTAN OKUYAMİYORUM BAŞKA DUA OLSA COK OKURDUM YANİ.

🤣 KİZ KENDİN GUNDE 100 TANE OKU GİTSİN 1 AYA BİTİRİCEN. BEN ONU HİÇ EZBERLEYEMEDİM EZBERİMDE OLSA SANA ÇOK OKURDUM AMA YİNEDE OKUYA BİLSEM YAZARİM 🤭 BEBEGİM ELİMDEN ALİYO KİTAPTAN OKUYAMİYORUM BAŞKA DUA OLSA COK OKURDUM YANİ.
Yaa bir hafta süre var denildiği için kısa bir zamanda okuyup bitirmek istiyorum ama tek başıma da bitiremem burdan yardım almak istedim keşke okuyabilseniz🥰🤗

Yaa bir hafta süre var denildiği için kısa bir zamanda okuyup bitirmek istiyorum ama tek başıma da bitiremem burdan yardım almak istedim keşke okuyabilseniz🥰🤗
tek başina 1 aya okuya bilirsin illa 1 haftaya okuman gerekmiyo esas 4444 yapman 🤭 yardim den olsa evet 7 gune bitirmen iyi. inşallah banada kismet olur senin icin okumak. bugünmü başladin?

X