2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    273
Merhabalar bat 1 temmuz bugun hcg 53 cikti cumartesi kontrol baktiracagim. Rabbim sag salim kucaklamayi nasip etsin hepimize

Merhabalar Sat 28 Mayıs Bat 23 hazirandı. Bir gün öncesinde idrar testi yaptığımda silik bir ikinci çizgi çıktı. Henüz kan testi vermedim ama regl de olmadım. Yaş 31. İkinci gebeliğim olacak, 3 yaşında bir kızım var 🧿 Galiba ben de Mart annesi olacağım bu sefer.

Merhabalar ben bir şey sormak istiyorum
12 haziranda gebelik testi yaptım negatif
Bugün yaptım pozitif ve kan değeri >10000 çıktı
Son adet tarihim 3 mayıs
Ben kaç haftalık gebeyim ?

Son adet tarihim 3 mayıs
8+2 haftalık sizin son adetinize göre 🤗 muhtemelen şubat annesi olabilirsiniz

Son adet tarihim 3 mayıs
Iyi aksamlar hayirli olsun.Muayne olmaniz gerekiyor usgde doktor belirleyecek bebek gelisimine gore hafta hesaplanacak

Merhaba hata hcg değerine göre mi hafta belirleniyor sat 23 mayıs değerim adet 1 gün gecikti 1340 dı

Herkese merhaba, umarım bu başlıkta Mart anneleri olarak sayımız artar. Salı günü 1 günlük gecikme ve kan testiyle öğrendim şu an 4+5 teyim.

Herkese merhaba, umarım bu başlıkta Mart anneleri olarak sayımız artar. Salı günü 1 günlük gecikme ve kan testiyle öğrendim şu an 4+5 teyim.
Bende 4+5 im en son salı hcg 375 di sonra ölçtürmedim haftaya doktora gidicem perşembe.siz gittinizmi doktora

Salı günü benim 366 ydı yakınmış değerlerimiz. Çok acele etmek istemiyorum doktor için bir de yaşadığım şehire taşınalı çok olmadı daha doktor araştırması yapamadım. Siz hangi ildesiniz

Bende 4+5 im en son salı hcg 375 di sonra ölçtürmedim haftaya doktora gidicem perşembe.siz gittinizmi doktora
Salı günü benim 366 ydı yakınmış değerlerimiz. Çok acele etmek istemiyorum doktor için bir de yaşadığım şehire taşınalı çok olmadı daha doktor araştırması yapamadım. Siz hangi ildesiniz

Merhabalar 🌸🌸🌸

Zaman ne kadar hızlı geçmiş 🥹

2012 mart anneleri başlığını açmamın üzerinden 12 yıl geçmiş 🥹
Ev internetinin sınırlı ve çok az olduğu dönemler.. Her fırsatta kendimi burada bulduğum günler ❤️ Şimdi 11 yaşını bitirdi mart kuzum 🌸

Darısı sizlerin başına 🤲🏻

Hepinize sağlıkla kucağınıza almak nasip olsun 🤲🏻
Sohbetiniz, paylaşımınız bol olsun.

X