2024 Kpss Önlisans

Lupetta

🍒🍒🍒
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2015
5.653
10.051
Selamm.

Bu sınava çocuklu olarak çalışıyorum öncelikle ya da çalışmaya çalışıyorum diyeyim 😂

Sınavıma 4 ay kaldı.

Türkçe, paragraf çözüp Aker Hoca'yı dinliyorum,
Tarih, tekrar yapıyorum,
Coğrafya tekrar,
Vatandaşlık bitmek üzere,
Matematik ise zaten bitecek gibi değil ama ilerliyorum 🙈

Emek veren herkese başarılar dilerim 💜

4 aylık bebeyle yapabilir miyim acaba ben de 🥺 keşke yapabilsem…
bir arkadasim lisans sınavına 2 aylık ve 4 yasinda iki cocuğuyla hazırlanıp girdi. esi de öğretmendi ve sadece aksam eve geldiğinde ilgilenebiliyordu çocuklarla. sonunda çok yüksek bir puan alıp atandı. ümitsiz olmayın. kendinize inanın 🧡

bir arkadasim lisans sınavına 2 aylık ve 4 yasinda iki cocuğuyla hazırlanıp girdi. esi de öğretmendi ve sadece aksam eve geldiğinde ilgilenebiliyordu çocuklarla. sonunda çok yüksek bir puan alıp atandı. ümitsiz olmayın. kendinize inanın 🧡
Yaa çok sağol canım benim teşekkür ederim 🌸

Selamm.

Bu sınava çocuklu olarak çalışıyorum öncelikle ya da çalışmaya çalışıyorum diyeyim 😂

Sınavıma 4 ay kaldı.

Tarih, tekrar yapıyorum,
Coğrafya tekrar,

Olur olur ümitsiz olma🌸

Benim de bir kızım var. AÖF den ikinci üniversite okuyorum. Bi de KPSS var. Hepsini bir arada götürmeye çalışıyorum 🤓
Final sınavına az kaldı. Üstten ders almıştım. Hepsini versem üstümden yük kalkacak

Selamm.

Sınavıma 4 ay kaldı.

Tarih, tekrar yapıyorum,
Coğrafya tekrar,

Selam. Ben de kpss önlisans için çalışıyorum son 4 ay ve çok stres olmaya başladım. Bugün denemede yanlışlarım çıktığı için ağladım. Masa başına oturmak bile zor gelmiyor ama stres mahvediyor. Umarım emeklerimizin karşılığı aliriz. Başarılar diliyorum 💖💖💖

Selam. Ben de kpss önlisans için çalışıyorum son 4 ay ve çok stres olmaya başladım. Bugün denemede yanlışlarım çıktığı için ağladım. Masa başına oturmak bile zor gelmiyor ama stres mahvediyor. Umarım emeklerimizin karşılığı aliriz. Başarılar diliyorum 💖💖💖
Selamlar.
Ben de size başarılar diliyorum çookk teşekkür ederim 💜💜 olsun şimdi yanlışlar elbet çıkacak. Önemli olan sınav 🌸🌸

Netleriniz nasıl? Benim pek de iyi değil maalesef. 4 ay az bir süre değil. Üzerine koymaya devam edeceğiz 🌸🌸

X