Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    147
Kızlar ablam hamile maximum 7 haftalık olabilir betası 82.000 çıkmış normal mi sizce çok yüksek geldi bize
İnternetteki kaynaklarda ikiz gebelik için 7.- 12.Gebelik haftasında 7650- 290 000 mlU/ ml diyor. Ultrason ile en doğru sonuca ulaşılabilir herhalde. Hayırlısı olsun inşallah. :nazar:

İnternetteki kaynaklarda ikiz gebelik için 7.- 12.Gebelik haftasında 7650- 290 000 mlU/ ml diyor. Ultrason ile en doğru sonuca ulaşılabilir herhalde. Hayırlısı olsun inşallah. :nazar:
Amin canım dua edin lütfen zor hamile kalabiliyor ve bir düşük sebepli kürtajı var Nisan sonu doktora gitti ultrasonla baktı hamilelik yok dedi şimdide doktoru pazartesi gel demiş kötü bişey olmaz inşallah

Amin canım dua edin lütfen zor hamile kalabiliyor ve bir düşük sebepli kürtajı var Nisan sonu doktora gitti ultrasonla baktı hamilelik yok dedi şimdide doktoru pazartesi gel demiş kötü bişey olmaz inşallah
İnşallah yolunda olacaktır. Olumlu düşünmeye çalışın. Benim beta tahlillerim 25 Ocak <2.39 ve ultrasonda da gebelik yok dendi. Hatta zaten gebelik beklemiyordum o gün tomografiye girecektim o yüzden tahlil yaptılar ve düşük çıkınca tomografiye girdim ki gebelik için çok riskli. 22 Şubat beta >15000 çıktı. Tek bebek ve çok şükür hiç bir sorun yok. 7 haftalık gebeymişim. Doktora niye 4 haftada bu kadar hızlı yüksekldi diye sordum, kalp atışını duyduktan sonra beta kaç çıkarsa çıksın problem değil demişti. Ablanızda kalp atışı duyuldu mu? Düzenleme; henüz ultrasonda görmediklerini yazmışsınız, inşallah pazartesi güzel haberler alırsınız.

İnşallah yolunda olacaktır. Olumlu düşünmeye çalışın. Benim beta tahlillerim 25 Ocak <2.39 ve ultrasonda da gebelik yok dendi. Hatta zaten gebelik beklemiyordum o gün tomografiye girecektim o yüzden tahlil yaptılar ve düşük çıkınca tomografiye girdim ki gebelik için çok riskli. 22 Şubat beta >15000 çıktı. Tek bebek ve çok şükür hiç bir sorun yok. 7 haftalık gebeymişim. Doktora niye 4 haftada bu kadar hızlı yüksekldi diye sordum, kalp atışını duyduktan sonra beta kaç çıkarsa çıksın problem değil demişti. Ablanızda kalp atışı duyuldu mu? Düzenleme; henüz ultrasonda görmediklerini yazmışsınız, inşallah pazartesi güzel haberler alırsınız.
Ablam tedavi oluyor zaten 2/3 hafta önce gitti doktora ultrasonda gebelik yok dedi tekrar klomen kullanmaya başladı adeti çok gecikince tekrar test yaptı pozitif ama bu kadar yüksek hiç görmedim benim 7 haftalıkken 8000 civarıydı normal demişlerdi

Ablam tedavi oluyor zaten 2/3 hafta önce gitti doktora ultrasonda gebelik yok dedi tekrar klomen kullanmaya başladı adeti çok gecikince tekrar test yaptı pozitif ama bu kadar yüksek hiç görmedim benim 7 haftalıkken 8000 civarıydı normal demişlerdi
evet normali o civarlarmış. ablanız da sağlıkla bebek sahibi olur inşallah.

Kuzu ben 5 haftadayken 3000 gecmişti diye hatırlıyorum 1 hafta 10 gun içinde zaten 90000-100000 bandında oluyor 2 le çarparak gidince. 7. Haftada normal geldi bana

Grupta daha önce normal doğum yapanlar varsa sormak istediğim şeyler var kafam çok karışık. Ben başından beri normal doğum istiyodum biliyorum her doğum kendine özel ama ister istemez çok kötü şeyler duydum. Acıdan ziyade sonrası önemli benim için yırtıldım parçalandım bilmem kaç tane dikiş atıldı diyenler var yani şahsen kesiğin dikişin karnımda olmasını tercih ederim🤦‍♀️ iyileşme ve vajinanın eski haline dönmesi çok uzun sürüyor mu?

Kızlar ya geçen sefer de gittim doktora ağrıdan dolayı böbreklerden kaynaklı olabilir dedi ama yönlendirmedi ilaçla serumla geçmişti dünden beri gene başladı böyle karnımla göğüslerimin tam arası olan yer ağrıyor yanlardan. Geçen sefer doktora gittiğimde bebek gayet iyi bişey yok denmişti anlamadım neden böyle ağrıyor ya sabah ağrı kesici içtim geçmişti şimdi gene başladı perşembe günü detaylı var cuma günü de kendi doktoruma randevum var ama böyle giderse nasıl olacak bilmiyorum birde sürekli bağırsaklarımdan sesler geliyor bangır bangır

X