Popüler Konu 2023-2024 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Safransari Safransari ASSOSyal ASSOSyal Ben de alıştım sayılır kızlar. Hatta 1 haftalık izne geldim. 4 gün nöbet izni + 3 gün de kendi iznim vardı. Yarın işe dönüyorum. İlçe küçük olduğu için imkanlar kısıtlı. Ekip arkadaşlarım desen değişik tipler onlarla pek uyuşamıyoruz. Buna da şükür diyerek direnmeye çalışıyorum.

Safransari Safransari ASSOSyal ASSOSyal Ben de alıştım sayılır kızlar. Hatta 1 haftalık izne geldim. 4 gün nöbet izni + 3 gün de kendi iznim vardı. Yarın işe dönüyorum. İlçe küçük olduğu için imkanlar kısıtlı. Ekip arkadaşlarım desen değişik tipler onlarla pek uyuşamıyoruz. Buna da şükür diyerek direnmeye çalışıyorum.
Bu günleri yaşamak bike mucize kuzu, sen herkesle konuşmak zorunda değilsin. İşine bak huzurla evine git,bu en önemlisi 🤲🫶🥰🍒

Kuzum sen nasılsın 🍒🫶🥰
İyiyim şükür canim. Bir aksilik yok.
Canım nereye gitsen Rabbim birseyke sinayacak zaten. Dediğin gibi buna şükür

Canlar yeni ciciler çıkmış 🥰 belki almak isteyen olur diye linki vermek istedim. Ben aldım, çok merak ediyorum 💪🫶🤲🥰🍒
Canım nasılsın nasıl gidiyor sakın kendini bırakma son düzlüğe girdik inşallah çıkacağız hayırla 🫶

Kamuda tasarruf dediler olan yine KPSS çalışan bizlere oldu .
Bu kadar emek ve para ve en önemlisi umutlarım boşuna mı …. 😞
Geçen hafta öğretmenlere verilen kadro üstüne bugün yapılan açıklamalar …
Biliyorum tek kadro verseler ona yerleşmek için çalışmak lazım ama yoruldum … çok yoruldum… kızıma eşime ayırdığım zamandan , bütçeden kısıp sınava yatırım yapıyorum. Hepsi boşuna mı 😞

Biliyorum tek kadro verseler ona yerleşmek için çalışmak lazım ama yoruldum … çok yoruldum… kızıma eşime ayırdığım zamandan , bütçeden kısıp sınava yatırım yapıyorum. Hepsi boşuna mı 😞
Katılıyorum hocam size, daha bugün yine kitap almıştım. Hic yok yere boğazımızdan kısıp vaktimizden harcayıp emek veriyoruz olana bak. Ben öğretmen değilim ama her türlü bu açıklama hepimizi etkileyecek. Memur maaşı ile emekli maaşı arasindaki farktan dolayı kimse emekli olmak istemiyor. Bunu gerçekten görmüyorlar mı bilmiyorum 🥺 can hocayı dinledim az önce, her yıl üniversiteler mezun veriyor. Formasyon alan sayısı çok fazla. Yılda 120 bin öğretmen geliyor ama atama 20 bin🥺 birde öğretmenlik akademisi çıkacakmış şimdi. Süreç uzayacak, öğretmen olmak on yıla uzayacakmis🥺 kpss ye gir, akademiye gir, üç dört yıl eğitim al, üç yıl sözleşmeli çalış sonra kadro🥺😫 bu ülkede çıldırmamak elde değil 🥺

Katılıyorum hocam size, daha bugün yine kitap almıştım. Hic yok yere boğazımızdan kısıp vaktimizden harcayıp emek veriyoruz olana bak. Ben öğretmen değilim ama her türlü bu açıklama hepimizi etkileyecek. Memur maaşı ile emekli maaşı arasindaki farktan dolayı kimse emekli olmak istemiyor. Bunu gerçekten görmüyorlar mı bilmiyorum 🥺 can hocayı dinledim az önce, her yıl üniversiteler mezun veriyor. Formasyon alan sayısı çok fazla. Yılda 120 bin öğretmen geliyor ama atama 20 bin🥺 birde öğretmenlik akademisi çıkacakmış şimdi. Süreç uzayacak, öğretmen olmak on yıla uzayacakmis🥺 kpss ye gir, akademiye gir, üç dört yıl eğitim al, üç yıl sözleşmeli çalış sonra kadro🥺😫 bu ülkede çıldırmamak elde değil 🥺
Bu sene son kez tüm gücümle asılayım istedim kızımı kreşe verdim. Tek maaşla idare etmeye çalışıyoruz. Hiç sevmediğim bi şehirde iğrenç bi mahallede evden hiç çıkmadan, bi insan yüzü görmeden çabalıyorum bi umut… kasımdan beri masa başındayım. Ve eylüle kadar sürecek bu. Önlisanstan giricem sınava.
zaten öğretmenlere de ayrı üzülüyorum. Dalga geçer gibi yeni kurulan sistem.
Bu vakitten sonra çalışsam boşa kürek çekmek gibi olacak. Bıraksam gönlüm razı değil.
Offf …

Canim 10 senedir kpss sektorundeyim, sonuncu da atandım çok şükür, inan bana her sene benzer haberler yapılıyor.
Zaten 500 kişi alınacaksa ilk 50 yi hedefleyerek çalışmak gerekki, en az ilk 100 de olup, alim 250 ye düşse bile garantilemek gerek

Canım iyi olmaya çalışıyorum, bugün canım sıkıldı kısıtlama yüzünden 🥺 sen nasılsın 🥺
Canın sıkılmasın bebeğim ❤️safranın dediği gibi böyle can sıkıcı açıklama her daim yapıyorlar sonra bir bakıyorsun sene boyunca farklı farklı bakanlıklar alım haberi yapıyor bölüm fark etmeksizin yapanlarda oluyor Allah büyük inan bu sınavı son iki ay kala bırakmayıp çalışanlar kazanıyor son iki ayda oluyor ne oluyorsa kimse pes etmesin kızlar ya bismillah ☺️❤️

Canim 10 senedir kpss sektorundeyim, sonuncu da atandım çok şükür, inan bana her sene benzer haberler yapılıyor.
Zaten 500 kişi alınacaksa ilk 50 yi hedefleyerek çalışmak gerekki, en az ilk 100 de olup, alim 250 ye düşse bile garantilemek gerek
2022 de de buna benzer bir açıklama geldi gibime geliyor hatta komşumuz duymuş nispet yapa yapa bu sene alım olmayacakmış falan demişti amaç dediğin gibi her daim puanı neti yüksek tutmaya çalışmak bakalım sonrası Allah kerim senin nasıl gidiyor safran nasılsın ❤️

X