2020 Ağustos Transfer Olacaklar🍀🍀

Tşk ederim benim tüp bebek tedavim ilk kırmızı sulu kanamam oldu 5 gün hastanede yattım aralıklarla toplam 8 gün koyu kahve kanamalarım oldu 5+5 den 7+6 ya kadar yaşadım aralıklarla yatmalıymışım sürekli Allahım hayırlısını versin oy üzden sordum ilk düşüğüm zart diye olmuştu benim ikincisi dış gebelik az kanama olmuştu bundada korktum
Aynen bnm de düşükler hemen oldu

Merhaba arkadaşlar, Ben geçen hamileliğimde 4mg kaç sulandırıcı kullanmıştım, bunda tedbir olarak doktor 8lik verdi. Cumartesiden beri 3 kere şiddetli kanamam oldu, ama tüp bebek doktorum kan sulandırıcıyı kesmem o arttırmaz kanamayı dedi.kanamdan korkma bebek gelişsin yeter diyor. Kanama sürekli tekrarlayınca bugün perinatologa gittik, benim tavsiyem hemen kesmen yönünde, yoksa bu kanama bitmez,ayrıca şiddeti ve miktarını arttırır.şu an bunun tek sebebi iğne, yoksa çok normal bir hamileliğin var, kanama yaratacak bir durum söz konusu değil diyor. Doktoruma ben başka doktora gittim de diyemedim aradım yine, kesme dedi 💆‍♀️siz kaçlık kullanıyorsunuz acaba, kanama olduğunda kesiyorlar mı, ya da tamamen bıraktıysanız kaçıncı haftada bıraktınız
Benim de yoğun kanamam oldu doktorumu aradım hem 0.4 lük iğne hem de coraspirin hapı bırak dedi

Benim de embriyolar 4bb idi ve şimdi hamileyim 5. gün embriyosuydu iki adet 4bb transfer edildi bende yumurta kalitesizliği vardı yumurtalarım dollendikten sonra kaliteleri düşük oluyordu şimdiye kadar elde ettiğimiz en kaliteli embriyoydu 4bb benim için.Eger bunda da hamile kalamasaydim doktor beni de menopoza sokup transferimi öyle yapacaktı
Merhaba kaliteyi arttırmak için ekstra birşeyler uyguladınız mı?

X