bjk avatarları

Zepp

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2006
9.312
21
44
Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!

Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!

Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!

beşiktaşıımmm sen bizimm herşeyimizsiinn:teytey::1hug:Şeniza.s.

zeppim koyu bir beşiktaşlı olaraktan sana çok teşekkür ediyorum şeker

Beşiktaşlı değilim ama eşim için aldım.Benim herüf bayılacak.Bu arada Beşiktaşlısın galiba teesüf ederim:mymeka:

zeep canım sana bişey sorcam bunları avatar olarak koyunca hareketsız oluyor hareketlı ben bu sitedekı avatarıma koyuncada hareketsız oluyo neden nasıl hareketlendırebılırım anlatırsan sevınırım cnm teşkler

X